ادامه تورنمت بهاری در جاغوری و اسامی تیم صعود کننده به فینال

ادامه  تورنمت بهاری در جاغوری  و اسامی تیم صعود کننده به فینال

تیم عقاب بابه

تیم عقاب بابه در یک قدمی قهرمانی

سلام دوستان

اين روز ها جاغوري كدام خبر خاص نمي باشد و در اين چند روز آخر هيچ كدام برف و باران نشده است امروز جمعه هواي جاغوري ابري و شمال خونك مي وزد .

اين روز ها  تورنمينت بهاري واليبال در مركز جاغوري ادامه دارد و بازي ها همه روزه برگزار مي گردد .

ديروز  جمعه  شاهد بازي های بسیار خوب از تيم های صعود کننده در دوره   هشتم نهائي بودیم  . ديدار اول بين تيم هاي تمقول لومان و تيم آبخو برگزار گرديد و درنتيجه بازي 2-3 به نفع تيم تمقول لومان به پايان رسيد .تمقول لومان

ديدار دوم بين تيم هاي عقاب بابه و تيم كويته پاكستان برگزار گردد كه بازي 2-3 به نفع تيم عقاب بابه به پايان رسيد .

تیم عقاب بابه

بازي سوم بين تيم هاي داله (مسكه) و تيم پشتنه برگزار گرديد در نتيجه تيم پشتنه بازي را 2-3 به نفع  تيم داله  واگزار نمودند .

تیم زرد پوشان داله سرخ پوشان جودری

بازي چهار بين تيم هاي جوردي و تيم سبز چوب پاين برگزار گرديد نتيجه اين ديدار 3-1 به نفع تيم جودري به پايان رسيد .

بازي ها روز جمعه نيز از جنجال ها در آمان نبود جنجال های میان هوا دارن تیم جودری و تیم سبز چوب پاین صورت گرفته که میان جگری بزرگان حل شد  . شاهدان  حاضر در صحنه مي گويند مقصر هوا داران تیم سبزچوب پاین (تیم چنگزي) است كه تیم شاد در حال باخت بوده است .

 مردم هر يك به نوبه خود از آقاي چنگزي شكايت داشتند و مي گفتند : ايشان امير المپيك جاغوري است نباید خودش منحیث یک بازی گر داخل میدان شود . شكايت مردم در حال در لابلای بازي آغاز گرديد كه تیم اقاي چنگزي بسیارسوختي شده بود و باید باخت را قبول می کرد  مردم مي گفتند كه تیم سبزچوب پاین(تیم آقاي چنگیزي )دو بار باخت داشته است و قرار قانون بازي ها  ، كسي كه دوبار باخت داشته  باشد از بازي  ها باید حذف مي شد . اما آقاي چنگزي باز هم در بازي ها حضور دارد. حال نمیدانم  خوب است این تک ماده را مدیریت تورنمینت برای مردم توضیح دهند تا اگر کسی دیگر در این منطقه چند رشته ورزشی را بلد باشد ضمن استفاده بلای مردم بی دست پا از مزایایی ماده عدم حذفی با باخت نیز مطلع گردد .   مردم مي گفتند آقاي چنگیزي اگر خارج از منطقه جاغوري يعني در مركز ولايت عزني نیز همين قسم كار كند ديگه ورزش جاغوري گل گلزار است . اما برعكس قضيه آقاي چنگزي صرف در جاغوري تيزي ( شريري ) مي كند . شیر بچه محل است . این بود داستان ونقل مجلس در میان تماشا گران این تورنمت . والله اعلم  .  اين ها نظرات مردم بود صحت وسقم آن نیز با مردم  .  اما چيزي كه من مي دانم تا منافع شخصي جناب اقاي چنگزي امير محترم المپيك جاغوري نباشد ايشان در صحنه حضور پيدا نه مي كند و تا حالا كوچك ترين خدمت هم براي ورزش و ورزش كاران جاغوري نكرده است . این را دیگه همه می داند . 

تورنمت بهاری - در جاغوری

 امروز شنبه  بازي هاي یک چهارم نهاي نيز امروز در مركز جاغوري برگزار گردید . ديدار هاي اول بين تيم هاي عقاب بابه و تيم تمقول لومان برگزار گرديد كه نتيجه اين بازي 3-0 به نفع تيم عقاب بابه به پايان رسيد .

ديدار دوم بين تيم هاي داله (مسكه) و تيم جودري برگزار گرديد و نتيجه بازي 3-1 به نفع تيم داله به پايان رسيد . 

تورنمت بهاری در جاغوری

فردا يك شنبه بازي هاي فينال را تيم عقاب بابه و تيم داله (مسكه) براي مقام قهرماني و نايب قهرماني به ديدار هم  خواهند رفت و بابه در یک قدمی قهرمانی قرار گرفته است . تيم هاي جودري و تيم تمقول لومان بازي رده بندی را برگزار خواهند كرد.

تا گزارش بعد التماس دعا خدانگهدار همه دوستان خوبم .

مومن زاده – مركز جاغوري 

+;نوشته شده در ;شنبه بیست و هشتم اسفند 1389ساعت;11:8 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


2 دیدگاه برای “ادامه تورنمت بهاری در جاغوری و اسامی تیم صعود کننده به فینال
  1. چهارشنبه 3 فروردین1390 ساعت: 12:6

    سلام به آقای مومن زاده. آفرین بر شما و به این کوشش و تلاش شما. از شما خواهش میشود که تصویر منطقه سنگ سوراخ را در سایت تان بدهید. تشکر