اطلاعیه داوطلبی پروژه میدان هوایی ولسوالی جاغوری

مدبریت ۲:۵۴ ب.ظ ۴

به مدیریت محترم  وب سایت جاغوری یک ! 

به سلسله همکاری های قبلی تان لطف نموده مضمون ذیل را از طریق سایت وزین جاغوری یک به نشر رسانده ، ممنون سازید ! 

ولایت غزنی

ولسوالی جاغوری

مدریت میدان هوائی

۱۷ /۷ /۱۳۹۱

قرار است پروژه میدان هوائی ولسوالی جاغوری جهت اعمار دیوار احاطوی ، تعمیر هوا شناسی ، تعمیر چاه سپتک احداث چاه عمیق بطور مناقصه به داوطلبی گذاشته شود .

 شرکت ها و مؤسسات که جواز رسمی دارد و خواهش داوطلبی را داشته باشد از تاریخ نشر اعلان الی مدت ده یوم می توانند درخواست های رسمی خویش را به دفتر مقام ولسوالی جاغوری ولایت غزنی بسپارند . شرط نامه را می توانند ملاحظه نمایند تضمین اخذ می گردد .

برای تفصیل و معلومات بیشتر می توانید با این شماره تماس بگیرید    حکیمی   ۰۷۹۹۶۹۲۹۲۹

با احترم ظفر شریف ولسوال جاغوری 

+;نوشته شده در ;چهارشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۱ساعت;۱۴:۵۴ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

2,952بازدید

۴ دیدگاه »

 1. Hadi Australia میزان ۱۹, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۴ ب.ظ -

  چهارشنبه ۱۹ مهر۱۳۹۱ ساعت: ۲۲:۱۴

  جور شدن میدان هوائی یک رویایی است که مشکل به نظر میرسد روزی به حقیقت برسد

 2. ناروی میزان ۲۰, ۱۳۹۱ در ۱۰:۲۵ ق.ظ -

  پنجشنبه ۲۰ مهر۱۳۹۱ ساعت: ۱۰:۲۵

  بخدا خیلی ساده مردم هستید و خوش باور . بعد ازین شما مردم جاغوری باید گزنیش را در نظر بگیرید . خلیلی و یا سران دولت در جاغوری امد اگر مقراض را گرفت که ما فلان سرک و تعمیر را افتتاح میکنیم قبول نکنید بگوید اول اعمار کنید بعدش که مورد استفاده قرار گرفت برای اولین بار شما افتتاح کنید . اول کار بعدا افتتاح .

 3. alisha میزان ۲۱, ۱۳۹۱ در ۸:۱۵ ب.ظ -

  جمعه ۲۱ مهر۱۳۹۱ ساعت: ۲۰:۱۵

  salam ma mardum bayad komak konim ki maydan HAI hawaiee khod ra jor kanim wa bad atraf jaghori ra dewar konim beazuham ki sarak hai ma na jor mosha na amniyatesh gerfta mosha …… bad azin hawaieee safar konim au alaeeghooo

 4. متین میزان ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۴ ب.ظ -

  یکشنبه ۲۳ مهر۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۴۴

  سلام خدمت دست اندرکاران جاغوری یک از دوست عزیزم خواهشمندم که یک کمی معلومات گسترده تر و واضح تر در باره ساخت تعمیر میدان هوای جاغوری برای ما ارائه نماید چون من خودم میخوام وارد دواطلبی بیشم اما در اعلان که شما نشر کردید نه ایمیل ادرس است و نه شماره تلفن ما از کجا بدانیم که این دواطلبی به چی صورتی انجام می شود تا به دواطلبی اشتراک بکنی
  من خود اهل جاغوری هستم و از جان زیادتر دوست دارم جاغوری عزیزم را , و دوست دارم که این پروژه به دستان خودم رقم بخورد و یک کار بنیاد شود نه اینکه پول مصرف شود و کفیت درست نباشد , من تا به حال پروژه های زیاد را در ولایت های کابل , بامیان , عزنی , قندهار , هلمند , نیمروز , ارزگان , زابل , لوگر , میدان وردک , بغلان , فراه و دیگر ولایت های افغانستان تکیمیل نموده ام و در حال حاضر هم پروژه های زیاد را تحت کار دارم اما شوق و علاقه بسیار به پروژه میدان هوای جاغوری دارم اگر حقیقت باشد و از مدیریت سایت تقاضامندم که شماره و یا ایمیل ادرس کسانی را که در باره شرائط این پروژه معلومات داشته باشد در سایت قرار بدهد و واضح بکند که این پروژه از طرف وزارت ترانسپورت و هوا نوردی تمویل می گردد و یا از طرف انکشاف دهات.
  ممنونم از زحمات تان