اطلاعیه وزارت کشور ایران در مورد افراد دارای کدرهگیری طرح سرشماری۱۳۸۹

مدبریت ۱۱:۵۴ ب.ظ ۳

بالاخره پس از گذشت حدود یکسال وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه ی بصورت رسمی اعلام کرد که آن عده از مهاجرین فاقد مدرک که در طرح سرشماری پارسال(۱۳۸۹) شرکت کرده اند میتوانند از طریق سایت مشخص شده از سوی این نهاد در طرح سرشماری مرحله سوم شرکت نمایند. به منظور اطلاع رسانی دقیقتر گزارش و اطلاعیه رسمی این خبر را در معرض دید عزیزان خواننده قرار میدهم.

گزارش رسمی خبر فوق:

افتتاحیه مرحله سوم طرح ساماندهی اتباع افغانی غیرقانونی

بنابر گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در راستای طرح ساماندهی اتباع خارجی در کشور و در ادامه اجرای مرحله اول و دوم طرح سرشماری اتباع افغانی غیرقانونی در سال ۱۳۸۹ اجرای مرحله سوم طرح مذکور تحت عنوان« فراخوان دریافت نوبت مراجعه» روز سه شنبه مورخ ۳/۳/۹۰ با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع در محل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور آغاز شد. این مرحله از طرح تا پانزدهم تیر ماه ادامه خواهد داشت. خاطر نشان می سازد در این مرحله از طرح کلیه اتباع افغانی غیرقانونی که در سرشماری سال گذشته شرکت و کد یازده رقمی دریافت نموده اند میبایستی با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی afghan.moi.ir نسبت به تکمیل قسمت مربوطه برای مشخص نمودن تاریخ و محل مراجعه به منظور تعیین تکلیف اقدام نمایند. یادآور می شود که در مرحله اول این طرح که در سال گذشته اجرا گردید تعداد بیش از ۵/۱ میلیون نفر از اتباع افغانستانی غیرقانونی مورد شناسایی قرار گرفتند. اطلاعیه رسمی:قابل توجه اتباع افغانستانی غیرقانونی دارنده کد رهگیری طرح سرشماری بدینوسیله به اطلاع کلیه اتباع افغانستانی دارنده کد رهگیری یازده رقمی طرح سرشماری سال ۱۳۸۹می رساند برای مشخص شدن تاریخ و محل مراجعه از روز چهارشنبه مورخ ۴/۳/۹۰ به سایت اینترنتی اختصاصی طرح به نشانی afghan.moi.ir مراجعه نمایند.مدت زمان رجوع به سایت از تاریخ ۴/۳/۹۰ تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۵/۴/۹۰ می باشد. بدیهی است پس از پایان مدت مذکور سایت مسدود و کد رهگیری برای پیگیری و شرکت در طرح تعیین تکلیف بلااثر خواهد بود.

 منبع:http://bafia.moi.ir/Portal/Home

+;نوشته شده در ;سه شنبه سوم خرداد ۱۳۹۰ساعت;۲۳:۵۴ توسط;افضلی; |;

1,354بازدید

۳ دیدگاه »

 1. داد جوزا ۴, ۱۳۹۰ در ۲:۰۸ ق.ظ -

  چهارشنبه ۴ خرداد۱۳۹۰ ساعت: ۲:۸

  کار گران افغانستانی مقیم ایران همه که دست رسی به انترنیت ندارد انگشت شمار یکعده محدود . دولت کاری نموده است که دیگر عذر وبحانه تراشی نباشد . خدا خودش رحم کند

 2. گروپ خنثی کننده تبلیغات پوچ دولت جوزا ۴, ۱۳۹۰ در ۷:۳۰ ب.ظ -

  چهارشنبه ۴ خرداد۱۳۹۰ ساعت: ۱۹:۳۰

  سلام دوست عزیز! ضرب المثل زیبا و معروف وبلاگ نویسان در باره بامیان وسراسر مناطق هزارجات محروم را شنیده اید؟ :
  (( دولت برای ساختن یک دستشویی در بامیان، ابتدا چندین کنفرانس برگزار می کند وقتی خوب در رسانه ها پخش شد چندین بار افتتاح می کند. بعد از آنی که همه مردم از افتاح آن کاملا با خبر شدند خاموش وبی صدا به بهانه های مختلف کارش را تعطیل می کند. اما در ولایات دیگر که در دولت و وزارتخانه ها نفر دارند درست برعکس، اول پرژه های بزرگ با هزینه های ملیونی و ملیاردی ساخته می شود و در یک روز دهها پروژه افتتاح و به بهره برداری رسیده فقط در یک خبر کوتاه انعکاس داده می شود. ))
  هنوز نشده که یک خبرگزاری یا وبلاگ از تعطیل شدن کدام پروژه در بامیان که دولت کارش را متوقف کرده خبر داده باشند. از سوی دیگر، ریزه کاریهای که در بامیان می شود هزینه اش فقط به چندهزار دلار می رسد اما پروژه های که در دیگر ولایات به اجرا می رسد معمولا با هزینه های بالای صد هزار دلار تا دهها و صدها ملیون دلار می رسد.

  نکته ی خوب در گزارشهای وبلاگهای بچه های ما اینکه : در اول یا آخر هر گزارش دولتی به وعده خلافی دولت و محرومیت مطلق مردم ما اشاره می کنند. موفق وعزتمند باشید.

  با ارسال این پیام به یک وبلاگ دیگر به گروپ پاسبانان بیدار شبهای مردم بپیوندید.

 3. ا=علی جوزا ۱۳, ۱۳۹۰ در ۳:۵۰ ب.ظ -

  جمعه ۱۳ خرداد۱۳۹۰ ساعت: ۱۵:۵۰

  لعنت بر ایران وجیره خواران شان