اطلاعیه

مدبریت ۹:۵۵ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش

 

سلام دوستان

با کمال تاسف رحلت جانگذار عالم ربانی حضرت حجه الاسلام استاد خرمی را از طرف خود وکلیه همکاران به مردم شریف جاغوری  و خانواده آن مرحوم مجددا تسلیت عرض نموده وبرای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان اجری جذیل وصبرجمیل آرزومندم اطلاعیه از طرف خانواده آن مرحوم به دست ما رسیده که توجه شما عزیزان را به آن جلب می نمایم  . 

مومن زاده جاغوری

بسم الله الرحمن الرحیم

اناالله و انا اله راجعون

 قال رسول الله (ص):

اذامات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا یُسدها شیٌ بعدُه

پیامبر اکرم(ص) فرمود: هرگاه دانشمندی از دنیا برود، رخنه در اسلام پدیدار می گردد که هیچ چیزی آنرا جبران نخواهد کرد.

 در گذشت روحانی بزرگ حجت الاسلام والمسلمین الحاج استاد رمضانعلی خرّمی داودی به جامعه روحانیت، روشنفکران، معلمین، دانشجویان، فامیل و اقارب آن مرحوم تسلیت باد!

بار دیگر نوای غم در وادی این مرزوبوم نواخته شد، خاک بی عاطفه گردید و به سینه پنهانش کرد، زمان بی احساس شد و پیام جدایی را مشق خاطره ها کرد، فلک کج مداریکی از فرزندان راستین این دیار را راهی سرزمین خاموشان کرد.

دریغا و افسوس که چه نا بهنگام ما، بی تو شدیم…..

 دست گلچین روزگار این بار مرد بزرگ از سلاله پاکان، عالم خستگی نا پذیراز جمع خدمتگذاران، روحانی دلسوز و استاد فرزانه را ازگلزار دین و دیانت برچید. شخصیتی که عمر گهربارش را در راستای تبلیغ و ترویج ایین محمدی، طریقت جعفری، آموزش علوم دین، تعلیم و تربیه فرزندان این مرزوبوم، خدمات سیاسی  اجتماعی و…..سپری نمود. کسی که  نور ایمان از سیمایش پیدا بود، عشق اهل بیت خانه دلش راپُر کرده بود،احساس خدمت به وطن و مردمش درتاروپود وجودش جاری بود؛ چه مردانه و هدفمند زندگی کرد، با تلاش خستگی ناپذیر خدمت کرده و عاشقانه به سوی معبودش شتافت.

 پدر و استاد گرانقدر:

     ما یاد ترا وصل زمان نموده و خاطرات ارزشمند خدمات گرانسنگ تورا بر دوش فردا نهاده و به تاریخ خواهیم سپرد، تا باشد نسلهای آینده در فردای بهتر از امروز حکایتگر زندگی پُرشور و پُر بار تو باشند.

استاد بزرگوار آقای الحاج  خرّمی داودی که در روز جمعه مورخ  ۸/۸/۱۳۸۸ در سالروز ولادت با سعادت امام هشتم(ع) ودرجواربارگاه ملکوتی ان حضرت عاشقانه به سوی حضرت دوست بال گشوده بود اینک ما به سوگ ان یار سفر کرده گرد هم می آیم.

روحش شاد و یادش گرامی باد

 زمان:    پنجشنبه ۲۸/۸/۱۳۸۸ و جمعه ۲۹/۸/۱۳۸۸

مکان:     منبرجامع گردن داود و منزل آن مرحوم

 از طرف:

محمد موسی خُرّمی (برادر)، حجت الاسلام دوکتور مصطفی خُرّمی، مرتضی خُرّمی، روح الله خُرّمی، حفیظ الله خُرّم خُرّمی، حجت الله خُرّمی(فرزندان)، انجنیرخلیل الله خُرّم و سارنوال محمد مهدی خُرّم (برادرزاده ها) و سایر بستگان. 

+;نوشته شده در ;چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت;۹:۵۵ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

1,203بازدید

کامنت بسته شده است.