افتتاح میدان والیبال در بابه

مدبریت ۱۲:۳۵ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
افتتاح میدان والیبال در بابه

افتتاح میدان والیبال در بابه8

روز جمعه بتاریخ ۱۳/۹/۹۴ میدان والیبال عقابان بابه طی مراسم افتتاح گردید . ابتدا آیات ازکلام الله مجید توسط برادر قاری حسنی تلاوت شد سپس  سخنرانی محفل جناب استاد  رحمانی  در جایگاه قرار گرفته به ایراد سخن پرداخت . بعد ازان جناب اقای طاهر میرزای  بیانیه خود را قرائت کرد و دوستان را در جریان ساخت تا این مرحله قرار داد .

اقای باقر رحمانی که نقش فعال در تهیه این زمین داشته با تماس تلفنی خودش در این محفل شرکت کرد و اظهار تبریک وخوشحالی نمودند .

سپس اقای یونس نظری اعلان سربرنامه لیست مصارف را که درطول بازسازی میدان ولیبال ، ازطرف بنده هاشم محسنی ترتیب داده  شده بود بخانیش گرفت وبه اطلاع عموم رساند .

بعد ازان نوبت به سرمعلم لیسه بابه اقای سلطانی رسید ایشان با تبریگ کفتن و تشکرنمودن ازاقای میرزای واقای رحمانی اقای عطاالله علی زاده اظهار امید واری کرد که بتوانیم با کمک دوستان این سالن را سرپوشیده کنیم  .

یاد دلشاد عزیز  دل همه را خون کرد جایی خالی اش بیش از هر زمانی دیگر احساس می شد با صلوات برای سلامتی وآزادی آن عزیز دربند و برای رهای هرچه زوتر ایشان دعا کردند .

بعد از ان مجلس با آهنگ ورزشی اقای فیض سروش حال هوایی دیگر بخود گرفت . سپس  لوح تقدیر ازطرف امریت ورزشی جاغوری توسط استاد چنگزی برای نماینده اقای رحمانی و نماینده اقای میرزای نماینده علی زاده تقدیم شد .  بعد ازان با قطع نوار توسط استاد رحمانی واستادچنگری و استادفولادی رسما افتتاح گردید .

لازم به یاد اوری است که هزینه خرید زمین این میدان را  برادر محترم جناب اقای باقر رحمانی از هزینه کامپایان انتخاباتی تدارک دیده و هزینه ساخت آن را برادر محترم  طاهر  میرزایی به مبلغ ۶۰ هزار افغانی  پرداخت کرده است  .  گرچند این زمین به صورت ابتدایی به طور سمینت پخته و آماده شده  ولی نیاز جدی و مبرم  به سالن سر پوشیده دارد که امید دوستان ورزش دوست در این مورد اقدام نموده تا این سالن در چهار فصل از سال بدون کدام محدودیت و مانع مورد استفاده قرار گیرد .

در پایان وبه مناسبت افتتاح این میدان  ۳ بازی در بین ۶ تیم اشتراک کننده   برکزار گردید .

  • عقاب ۱ بابه
  • تیم مرکز
  • تیم تایلوم
  • تیم غوغه
  • عقاب ۲ بابه
  • تیم چهل باغتو

که نتجه این ها قرار ذیل است :

عقاب ۱ بابه ۳ بر۰  تیم مرکز را شکست داد .  و تیم تایلوم تیم غوغه را پشت سر گذاشت . عقاب ۲ بابه توانیست تیم چهل باغتو را از پیش رو بردارد

. با این نتیجه عقاب ها کماکان در حال پرواز بسوی قله های پر افتخار پیروزی است  و امید که بتواند این مقام را کماکان برای مردم خودش حفظ کند .

هاشم محسنی بابه

 

 

 

 

 

 

 

 

1,632بازدید

کامنت بسته شده است.