اولین جلسه برای اقدام به ساخت مرکز فرهنگی هیچه در منزل اقای جوادی

مدبریت ۷:۲۲ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش

بسم الله الرحمن الرحیم

بعد ازان که از تهران برگشتیم وهزینه های خرید مرکز به حمدالله تمام شد اقدام برای هزینه کردن ساخت آن نمودیم وبه دوستان عرض کردیم که باید اول از خود مان شروع کنیم .

با هماهنگی وصحبت های مقدماتی این بار جلسه پر رنگ تر شد . از جناب حجه الاسلام والمسلمین حاج اقای محمدی که از بردران نیقول غوغه می باشد دعوت کردیم که آنها نیز در این جلسه حضور یابند .

جلسه ساعت ۵ بعد از ظهر در منزل اقای جوادی با حضور اقای محمدی واقای محسینی اقای جوادی واقای حاج هاشم از قومای اینجانب که در شروع نیز کمک خوبی کرده بود آغاز گردید .

من ضمن خیر مقدم به مهمانان مخصوصا جناب اقای محمدی مختصر فعالیت های در این مرکز اتفاق افتاده بیان کردم . وبعد کاری که باید در اینده صورت بگیرد مخصتر توصیح دادم .

بعد جناب اقای جوادی صحبت کرد و همینطور بیقه دوستان به نوبه خود صحبت فرمودند هر کدام به اجرای شدن ان تاکید کردند .

من به دوستان پیشنهاد کردم که مثل پروژه خرید که ابتدا خود مان پبش قدم شدیم برای این بار نیز پیش قدم شویم اولین کمک را ازخود مان جمع کنیم .

همه دوستان با افتخار پزرفتند . حاج هاشم که برای خرید مرکز ۵۰۰هزار تومان داده بود برای ساخت آن یک میلیون تومان را قبول کرد . حاج اقای محمدی صد هزار تومان را به گردن گرفت . اقای محسنی وجوادی نیز دور بر همین مبلغ را پزرفت اعلان کرد .

من گفتم چون قبلا نگفتم که برای کمک جلسه داریم تا کسی فرار نکند به همین دلیل کسی پول همرای خود نداشت .

برای اینکه جلسه بدون پول نباشد من مبلغ صد هزار تومانی که برای شروع این کار مثل خرید ان آماده کرده بودم در مجلس گذاشتم واقای جوادی موقتا تحویل گرفت تا دیگران هرچه زود تر این کار را در عمل انجام بدهند .

الحمدالله این جلسه نیز پر بار بود برای شروع نیزدیک یک نیم میلیون تومان از خودمان جکع اوری شد .

قرار شد فعالیت دیگر نیز صورت بگیرد این دفعه شخصیت مثل حاج اقای محمدی را نیز در کنار خود داریم طبیعی است که نتیجه کار چند برابر خواهند شد .

533بازدید

کامنت بسته شده است.