اولین واکنش مردم جاغوری درقبال وعده خلافی حکومت

عزیزالله جاغوری ۱:۱۱ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
اولین واکنش مردم جاغوری درقبال وعده خلافی حکومت

اولین واکنش مردم جاغوری درقبال وعده خلافی FB_IMG_1593953732565حکومت

حکومت در طول بیست سال گذشته جز یک مشت فریب، دروغ،نیرنگ تحویل مردم نداده است.

در این دوران بیست سال فقط در دروان رای گیری ورای جمع کردن و وقتی که به ارایی مردم نیاز داشته سراغ مردم را گرفته است. در ان زمان یک مشت دروغ را به خورد مردم داده برگشته است. از شمارش دروغ های انها حال ادم بهم می خورد. ولی برای نمونه راه جاغوری ومیدان هوای جاغوری ازهمه مهم تر ولایت شدن جاغوری، را همه با با بوق کرنا وعده دادند. مثلا :

که ازما توقع دروغ نداشته باشید . دیگران همه گفتند جاغوری را ولایت میکنیم اما ما ان زمان قبول نداشتیم یعنی انها به شما دروغ گفته اند.

ولی خود این راستگو که گفت من اگر بگویم ولایت می کنیم می کنیم.

مردم جاغوری به این چرندیات دیگر بها نخواهند داد.

مرتضی خرمی در این رابطه نوشته :

تا جاغوری ولایت نشود مشکلات امنیتی اش حل نمی شود

در ۱۹ سال گذشته بارها شاهد رفت و آمد هیات مختلف حکومت در جاغوری بودیم و این رفت و آمد ها فقط نمایشی و در حد وعده های میان تهی برای مردم بوده و هیچ گاهی به تامین امنیت جاغوری و راه های مواصلاتی اش ممد و موثر واقع نشده است.
حکومت مرکزی، خصوصا رئیس جمهور از این بازی های مضحک و چندش آور و اعزام هیات پشت هیات و وعده های مقطعی دست بردارد و ولایت شدن جاغوری را هرچه زودتر اعلام کند و راه های مواصلاتی اش را باز و امنیت آنها را تامین نماید!!

جاغوری دیگر آن جاغوری قبلی نیست که مردمانش بخاطر استقبال دروغگویان حکومتی صف های طولانی تشکیل بدهند و برای هر شخص ناکام کف بزنند!!

عدم استقبال پرشور مردم جاغوری از والی و قوماندان امنیه ولایت غزنی
جلسه ای که صبح امروز بخاطر آمدن والی در مهدیه گرفته شده بود بدون کدام نتیجه پایان یافت و در جلسه متذکره شورای علما ونماینده های رسمی مردم جاغوری اشتراک نکرده بودند.
این اولین سفر یک مقام ارشد حکومتی است که به استقبال گرم مردم جاغوری مواجه نمی شود و مردم از وعده های فریبنده و دروغین مقامات حکومتی خسته شده اند.

فاصله بین حکومت و مردم حکومتی ها بادروغ خود ایجاد کردند.

۱۹ سال است که حکومت مرکزی با مردم جاغوری وعده خلافی می کند و دروغ می گوید.
در ۱۹ سال گذشته جاغوری ها تمام فشار های طالبان را با دل و جان خریده و با تمام توان از نظام حمایت نموده و در تمام انتخابات ها سهم فعال و گسترده داشته اما بد بختانه که حکومت مرکزی هیچ وقت برای مردم جاغوری کار نکرده و خطر طالبان را در بیخ گوش شان نگهداشته و در باز گشایی راه های مواصلاتی اش هیچ اقدامی ننموده است.
دلسردی مردم جاغوری این پیام را بطور روشن و واضح به شخص رئیس جمهور می رساند که اگر جاغوری را ولایت نسازد و به موضوع امنیتی آن توجه جدی نکند، جاغوری و جاغوری ها را برای همیشه از دست خواهد داد!!

والی و قوماندان امنیه غزنی از میدان هوایی غجور بازدید بعمل آورده و چند لحظه پیش بطرف سنگماشه حرکت نمودند.تمام

مردم دیگر حوصله ای چرندیات اضافی ندارد . در این دوران بیست جز دروغ تحویل مردم نداده است.

اگر دولت ومسولین دروغگو نیست  جاغوری را ولایت اعلام کند. تا مردم باور کند که دراین همه دروغ یگان دانه راست هم یافت میشود.

ظاهرا این جنابان به دلیل تحرکات طالبان در نوارمرزی جاغوری، وبرسی های امنیتی به جاغوری امدند.

بعضی دیگر معتقدند امدند راه های چگونه حمله برجاغوری را به طالبان گزارش بدهند. این حداقل ترین کاری است که می تواند براحتی انجام دهند. البته اگر قبل ازان ها کثافت ها وعوامل داخلی طالبان این کار را انجام نداده باشد.

باید از گذشته پند بگیریم نه گذشته های دور. باکه همین چند سال گذشته. دیگه توضیحش بماند.

#جاغوری باید ولایت شود.

222بازدید

کامنت بسته شده است.