بازی فینال میان تیمهای والیبال جاغوری

محمدعلی رحمانی ۴:۴۹ ق.ظ ۱
بازی فینال میان تیمهای والیبال جاغوری

به نام خداوند بزرگ و با عرض سلام خدمت دوستان عزیز وگرامی!
امیدوارم که همه تان در همه عرصه های زندگی موفق باشید.
Vollyball-Sports-Ball-YSV101-
ماه مبارک رمضان گذشت و عید سعید فطر فرا رسید با خبرهای گوناگون در جاغوری؛ پس عید همه دوستان مبارکباد!
از آنجاییکه همه تان در جریان هستید که با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان همه ساله در افغانستان مسابقات ورزشی تحت نام جام رمضان برگزار میگردد، که امسال هم در سراسر کشور به خصوص در ولسوالی جاغوری هم چنین مسابقات تحت نام جام رمضان میان تیمهای ورزشی جاغوری برگزار گردیده بود.
به گفته آقای عنایت الله چنگیزی آمر آمریت المپیک ولسوالی جاغوری این مسابقات از طرف آمریت المپیک ولسوالی جاغوری به کمک مالی آن عده دوستانی که در خارج مقیم میباشد از تاریخ ۱۳ ماه مبارک رمضان ۱۴۳۴ قمری/ ۲۹ سرطان ۱۳۹۲ برگزار شده و تا دیروز جمعه مورخ ۱۸ اسد ۱۳۹۲ ادامه داشت؛ و با بازی فینال میان تیم عقاب بابه و امید انگوری با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم امید انگوری به پایان رسید.
به گفته استاد اسحق علی محمدی رئیس کمیسیون تیم ناوه جاغوری این مسابقات میان ۱۶ تیم ورزشی “والیبال” جاغوری برگزار و در نتیجه تیم امید انگوری توانست به مقام اول دست یابد، تیم عقاب بابه به مقام دوم و تیم میهن داوود به مقام سوم رسید، که بهترین جوایز مثل کپ، مدال و لباس را تیمهای متذکره از آن خود نمودند.
اما در همی حال حبیب الله میرزایی عضو تیم ورزشی داله طی صحبت که با رادیو پیام جوان داشت گفت: “مسابقات ورزشی که میان تیمهای ورزشی ولسوالی جاغوری برگزار میگردد مطابق قانون ورزش نمیباشد، اخلاق ورزشی مراعات نمیگردد و در اکثر مواقع تیم ها به اساس رفاقت امتیاز داده میشود، میدان ورزشی معیاری برای ورزش دوستان وجو ندارد و از طرف دیگر مدال یا کپ که برای تیم های برنده داده میشود نام آنرا میماند جایزه در حالیکه جوایز باید نقدی باشد نه چیزی به نام کپ یا مدال.”
وی مشخصا از آمریت المپیک جاغوری خواهان این شد که در زمینه بهتر شدن و رشد ورزش کوشش نماید و مسابقات که برگزار میگردد مطابق قانون ورزش باشد.
مسابقه فینال والیبال که از ساعت ۵ بعد از ظهر دیروز در میدان ورزشی والیبال که بین بازار جدید انگوری واقع است میان تیم امید انگوری و عقاب بابه برگزار گردیده بود مدت یک ساعت ادامه داشت بالاخره به نفع تیم امید انگوری به پایان رسید.
که در پایان تحسین و جوایز مثل لباس، کپ، مدال های گوناگون که از طرف دوستان مقیم خارج تهیه شده بود برای بهترین بازیکنان اعطا شد.
نوت: بینندگان گرامی به نسبت نداشتن وقت کافی متاسفانه نتوانستم گزارش را تصحیح نمایم امید است که از بزرگی تان مرا ببخشید.
البته قابل یادآوری است که جزئیات بیشتر این گزارش ساعت ۱۰ قبل از ظهر روز شنبه ۱۹ سرطان از رادیوپیام جوان در جاغوری نشر گردید.

2,288بازدید

یک دیدگاه »

  1. شفیعی اسد ۲۲, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۹ ق.ظ -

    افرین امیدانگوری راامیدوارم که درسطح افغانستان وجهان بازی خوب را به نمایش بگزاریدموفق باشید