««باز هم فریب خوردیم و فاجعه ای که اتفاق افتاد!؟؟»»

مصطفی خرمی ۴:۰۹ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
««باز هم فریب خوردیم و فاجعه ای که اتفاق افتاد!؟؟»»

««باز هم فریب خوردیم و فاجعه ای که اتفاق افتاد!؟؟»»

معلوم نیست دولت جنایت کار و نمایندگان خیانت پیشه چرا برای آزادی گروگان های هزاره ها پس از ماه ها انتظار بخصوص برای آزادی مادارن گروگان گرفته شده هزاره هیچ اقدامی نکردند؟ اما، به صرف اینکه باخبر شدند مردم رنج دیده و زجر کشیده 11081194_1599550086926461_1080536587686835008_n«دامرده گلزار جاغوری» دست به اقدام متقابل زده و جمعی از «اوغان ها» را «گروگان» گرفته اند؛ آنهم تنها از سر ناچاری و پس از تکرار گروگان گیری مادران شان!؟ به سرعت به تلاش و تکاپو افتاده و با همراهی روباه های پیش گرگ (نمایندگان خاین هزاره ولایت غزنی) به جاغوری سفر نموده و به صورت کاملا یک جانبه گروگان های اوغان ها را، آزاد نمودند !؟ آنهم تنها با یک تعهد خشک و خالی که گروگان های مردم دامرده به زودی آزاد خواهد شد!؟
از قدیم گفته اند: «مؤمن هیچ  وقت دوبار از یک سوراخ گزیده نمیشود؟؟» اما، ما تا کنون ده ها بار گزیده شده ایم و همیشه روی قسم و قرآن اوغان ها اعتماد کرده ایم ومتأسفانه همیش فریب خورده ایم و خیلی زود هم فراموش کرده ایم.
در این میان؛ پرسش های تلخ از مردم زجرکشیده «دامرده گلزار» این میتواند باشد: چرا برای اقدام متقابل این همه دیر اقدام کردید؟ چرا درپی همان مرحله نخست دست به اقدام نزدید؟ اگر دیر اقدام کردید؛ چرا به این سادگی فریب خوردید؟ چرا تعهد این جماعت را باور کردند؟ تکرار اشتباه پشت اشتباه ؟؟معمولا گروگان گیری با «تبادله» به پایان میرسد و تبادله دو طرفه است نه یک طرفه؟ چه تضمینی به شما داده شد که به راحتی با جان عزیزان تان بازی کردید؟ مگر شما نمی دانستید که جماعت «گروگان اوغان» نزد شما هم تضمین حیات گروگان های تان است و هم ضمانت آزادی شان؟؟
این هم نیتجه خونین، و حشتناک و بی سابقه ای اشتباهات همگانی دولت جنایتکار، نمایندگان خایین و مردم فریب خورده در شهادت فجیع سه نفر زن و چهار نفر مرد از گروگان های هزاره!؟؟ چه کسی پاسخگو خواهد بود؟؟

1,382بازدید

کامنت بسته شده است.