به دفتر و مهمان خانه موج سوم در دنیای مجازی خوش آمدید

دفتر موج سوم در دنیای مجازی

بسمه تعالی  – دنیای مجازی = زندگی دوم

به دفتر و مهمان خانه موج سومدر دنیای مجازی خوش آمدید

امید وارم تا مدت زمانیکه به دفتر مجازی مهمان خانه موج سوم هستید برایتان خوش بگذرد و ما هم بتوانیم پذیرایی شایسته از شما کرده و میزبان مناسب برایی شما دوست عزیز باشیم.

هدف از تاسیس دفتر خانه برای موج سوم در دنیایی مجازی :

;احتمالا در جریان هستید که یک شرکت اینترنتی امریکایی در فرانسیسکو; این جهان مجازی را بر روی اینتر نت ایجاد کرده و تا حالا حدود سه میلیون نفر جمعیت دارد . از نظری فنی هم این ها نه بر جهان واقعی بلکه درجهان مجازی بنام “زندگی دوم” اتفاق می افتد . دفتر مهمان خانه موج سوم در دنیای مجازی

ساکنان این دنیایی مجازی ;درکناری بسیار از کارهای روز مره خود; مثل ساکنان دنیای حقیقی می تواند تجارت کند و املاک خرید و فروش کند و بسیار از کار های شدنی این دنیا را چه بسا با کمی و کیفی مطلوب تر انجام می دهد. صاحب پول و سرمایه می شوند. و در صورت احتیاج پول مجازی را تبدیل به پول حقیقی کرده و ازآن در دنیایی حقیقی استفاده می کند .

اما ظاهرا این قضیه “زندگی دوم” یا “جهان مجازی” هر روز جدی تر می شود . هفته گذشته خبر رسید; که سویدن; یا سوید در “جهان مجازی” یک سفارت خانه باز می کند . سویدن اولین کشوریست که اعلام کرده قصد دارد در این دنیای مجازی انترنیتی سفارت خانه داشته باشد. انیستیتو; سویدن ،; نهاد تبلیغاتی که همراه با وزارت خارجه سویدن فعالیت می کند طرح راه اندازی سفارت این کشور را ;در زندگی دوم یا جهان مجازی اداره خواهد کرد.

مدیر انیستیتو می گوید : سفارت خانه مجازی سویدن ، اطلاعات را در باره این کشور در اختیار ساکنان جهان مجازی قرار خواهند داد . البته انتظار دریافت و ویزای سویدن را از طریق این سفارت خانه نداشته باشید . اما اطلاعات خوبی; برای تان در مورد شرایط دریافت ویزا و پاسپورت سویدن می دهند .

از
طرف دیگر ، همه اختراعات واکتشافات بشری ریشه در احتیاجات; و نیازهایی انسان دارد ونیاز هاست که اختراعات را به وجود می آورد
به سبب بعضی از همین مشکلات، ;بر آن شدیم کهبعد از کشور سویدن; یک دفتر خانه برای; موج سوم ;در دنیای مجازی یا زندگی دوم داشته باشیم . تا با افتتاح این دفتر خانه روابط صمیمانه با دوستان خود بر قرار کنیم .

انسان هر وقت به یک وبلاگ و یا سایت مراجعه می کند همیشه وقت دو نوع از پیشنهاد یا انتقاد به ذهن انسان خطور می کند .

یک نوع آن را می توان به طور معمول در قالب نظرات مطرح کرد تا مدیر وبلاک و خوانندهای آن استفاده لازم را ببرد . که دارد انجام می شود ;و این کار در دنیای امروز در نوع خود بی نظیر است .

ولی یک نوع دیگر از پیشنها د و نظرهای به ذهن انسان می آید که خصوصیت بالا را ندارد; و قابل استفاده برای همه هم ;نیست; فقط دوست دارد مدیریت وبلاگ بخواند; و بیشتر به درد مدیریت آن می خورد تا همه خواننده ها. یا خیلی از مطالب و حرفهای را که دوست دارد فقط مدیریت و بلاگ بخواند .

از طرفی بخاطر اینکه انتقال این نظرات همیشه; یا از طریق تلفن و یا ایمیل; و یا مکاتبه میسر است که هر کدام آنها مشکلات عدیده ی خود را دارد; . ولذا از ابراز نظر و حرفهای خصوصی صرف نظر می کند و به همین لحاظ جای یک دفتر خانه که دوستان بتواند نظرات خود را بگنجاند کماکان احساس می شد.

با توجه به این مشکلات اقدام به افتتاح دفتر خانه برای موج سوم در دنیای مجازی کردیم تا بتوانیم ارتباط هر چه بهتر و بیشتر را با خوانندگانم برقرار کنم و نماینده شایسته موج سومی ها در دنیای مجازی باشیم.دفتر خانه موج سوم در دنیای مجازی

حالا دوست عزیز

موج سوم این فرصت طلایی را به وجود آورده تا هر چه که به ذهن مبارکت تان می رسد با ما در میان بگذارید و از همکاری شما قبلا تشکر می کنم.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;مدیریت موج سوم

+;نوشته شده در ;جمعه بیست و پنجم اسفند 1385ساعت;0:25 توسط;مديريت موج سوم ; |;


19 دیدگاه برای “به دفتر و مهمان خانه موج سوم در دنیای مجازی خوش آمدید
 1. سه شنبه 8 اسفند1385 ساعت: 6:32

  آقای رحیمی عزیز را100000000000000001درود تقدیم باد.
  این موج سوم همیشه دوم نداشته در اول بودن خود.از نوشته های تان کاپی گرفتم تا قرار فرصت مطالعه نمایم .
  موفق باشید.

 2. سه شنبه 8 اسفند1385 ساعت: 8:59

  دوست عزیز و گرامی جناب آقای رحیمی با سلام و تبریک مجدد امید است با پشتکاری که از شما انتظار میرود به غنای هر چه بیشتر وبلاگ خود بیافزایید .
  باامید موفقیت روزافزون شما

 3. سه شنبه 8 اسفند1385 ساعت: 15:54

  دوست عزیز وبرادر محترم جناب آقای مهدی خان عزیز علیکم السلام ورحمت الله
  از ابراز نظر وهمچنان از حسن دید تان نسبت به ما بندگان عاجز بی نهایت سپاس گزارم . از تشریف فرمای تان در دفتر موج سوم سپاس گذارم .
  وهم چنین از تبرکات جناب عالی
  سر فراز باشید دوست عزیز
  مدبریت موج سوم

 4. چهارشنبه 9 اسفند1385 ساعت: 1:2

  سلام اقای رحیمی بسیار تشکر که افتخار دادید و از روی پل مکتب ما عبور کردین امید وارم باز هم چشمان شما نظاره گر اب روان وب ما باشد و با نظرات سازنده خود بتوانید یاری گر ما باشید
  مطالب شما را سیو می کنم تا دقیق بخوانم سپس نظر بدم در کل که بسیار مفید و ارزنده به نظر رسیدن امید وارم این موج بتواند هموراه تلاطم زمان و مکان سیری صعودی بر دفتر تاریخ سیاه و روشن ما داشته باشد

 5. چهارشنبه 9 اسفند1385 ساعت: 1:31

  سلام علیکم و رحمه الله و برکاته!
  دوستانی گرامی حدیقه تنویر با میوه های (مطالب) تازه منتظر قدم های گرم و پر حرارتی تان است، امید انشاءالله با نطریاتی زیبای تان در روشن گری و تنویر اذان همکار باشید.

  در پناه حق باشید، سلام بر شما و خانواده محترم شما

 6. چهارشنبه 9 اسفند1385 ساعت: 8:6

  دوست عزیز جناب رحیمی دامت توفیقاته .
  از حضور و پیام های قشنگ و شیک و شوخ وشنگت ، یک دنیا سپاس . هر چه میخواهد دل تنگت بگو . غم ات را با من قسمت کن که الهی دلت پرغم مباد . یک عالم پرسش طرح کرده یی و پرداختن به پاسخ همه درین ضیقی وقت امروز برایم میسر نیست . عجالتا منظور سلام و عرض ادب بود ، ان شاء الله تعالی به زودی خدمت می رسم و به پرسش ها یکی یکی اظهار نظر خواهم کرد . در جایی گفتی « … اگر دیگران نمی دویدند ، ما حالا برنده و اول بودیم » . ازین شیوه استدلال ، خیلی خندیدم . خوشم آمد . زنده باشی . این فلک زده پنج سال در ماسکو مهاجر بودم و کنون پنج سال است با فامیل در کانادا هستم ، البته پنج سال هم در فرانسه تحصیل میکردم . تفاوت زنده گی اینجا و آنجا را اگر برایت بگویم ، واقعا مردم بیچاره ما در دوزخ زنده گی میکنند . این مردم چقدر کار کرده اند ؟ چه تسهیلات برای شان فراهم کرده اند ؟ و از زنده گی چه لذت میبرند ؟؟؟
  دلم برای مردمم یک ابر گریه میکند .
  تا فرصت دیگر ، یار زنده صحبت باقی .
  عمرت دراز باد .
  با محبت .

 7. چهارشنبه 9 اسفند1385 ساعت: 14:4

  جناب آقای رحیمی عزیز! سلام . تشکرازاینکه به وبلاگ ماسرمی زنید وتشویق می فرمایید. خدمت تان عرض کنم که اینجا متاسفانه امکانات ودسترسی به انترنت بسیارگران است روی همین لحاظ تنظیم ورسیدگی به وبلاگ اندکی مشکل است. آنطورکه دل انسان می خواهد نمی تواند به وبلاگها سرک بکشد و… اماراجع به پذیرایی دردنیای مجازی , عزیزم مارابیست وچندسال به جهان مجازی بردند . بس است . اگرپذیرایی داری دردنیای واقعی پذیرایی کن. موفق باشی.

 8. چهارشنبه 9 اسفند1385 ساعت: 22:33

  محترم اقای رحیمی سلام!
  یک دنیا سپاس ازینکه از وب ناچیز ما هم سرمیزنید. مطالب خوبی در وبلاکت دارید و در مورد دنیای مجازی زندگی دوم (Second Life) هم جالب نوشته اید. من خودم هم یکی از باشندگان همان Second Life و همچنین یک عضو از سفارت مجازی سویدن در انجاهستم. اشنایانی دارم که مرا به خانه های شان برای صرف قهوه دعوت میکنند و گاهی هم که از انجا سرمیزنم بیشترین وقتم را در Second sweden با ساکنان ان سرزمین که بیشترشان سویدی ها هستند به صحبت و گردش میگزرانیم. من تاکنون هیچ افغانی را در انجا ملاقات نکرده ام ویا نمیدانم چه تعداد از انها در انجا فعال هستند. سوال من اینجاست که ایا شما هم در انجا املاک و دفتر دارید؟ اگر لطف نموده ادرس انرا برایم بفرستید ممنون میشوم. من با نام (Faiz Holmer) گاهی در انجا فعالیت دارم.
  موفق باشید

 9. چهارشنبه 16 اسفند1385 ساعت: 14:14

  علیکم السلام جناب آقای حمیدی رسا
  از حسن نظر تان متشکرم
  خیلی خوش آمدی
  موفق باشی