به مناسبت درگذشت مرحوم الحاج محقق بابه ، غفرالله له .

مدبریت ۷:۰۶ ب.ظ ۵

بنام آفریدگار مرگ و زندگی

ما از خداییم و به سوی او باز می گردیم !

مرحوم حجه الاسلام آقای محقق

بار دیگر گلچین روزگار گلی از گلستان علم ، معرفت و ایمان برچید ! کسی که اخلاق نیک اش زبانزد همه بود ، لبخند دلنشینش همواره گلخند را بر لبان تمام دوستان و دوستدارانش می نشاند . در فراز و نشیب روزگار مقاوم بود و استوار ، دل مهربانش همواره برای خدمت به خلق زادگاهش می تپید ، هر از گاهی راهی زادبومش می شد تا داشته ها و ناداشته هایش را با همدیارانش قسمت کند . سوغات اش کتاب بود و هدیه اش نیز کتاب ! در واقع همه ای زندگی اش کتاب بود و همنشین اش این یار مهربان ! و… با همکاری نخبه گان زادگاه اش کتابخانه ای تأسیس کرد تا دیو جهل و نادانی را از یار و دیارش براند و بجایش فرشته ای دانش و خرد ورزی بر فراز قریه اش به پرواز درآید و… !! .

اطلاعیه

برای دوستان خانه ای مجازی جاغوری ها ، خبر ناگواری دارم ! حکایت غمآلودی درگذشت عالم پرهیزگار ، مؤمن پارسا ، روحانی خدوم جناب آقای حاجی محقق بابه (رح) است ، که در دیار غربت غریبانه جان داد و اسیر همیشگی خاک غریب شد ! ساعت ۲ بعد از ظهر امروز دوشنبه ۱۱ / ۱۱ / ۱۳۸۹ پیکر پاک این عالم خستگی ناپذیر بر دوش دوستان و دوستدارنش از مسجد نو شهر قم به طرف مطهر حضرت معصومه(س) تشیع گردیده و پس از زیارت و ادای نماز ، به سوی قبرستان بقیع مشایعت گردید . سرانجام در ساعت ۴ همین روز در میان آه و اشک ، دریغ و افسوس انبوه تشیع کنندگان راهی خانه ای ابدی اش گردیده و برای همیشه در جوار حضرت حق ، آرام گرفت ! .

مراسم تشییع حاج اقای محقق

ضرورت دارد ، از جانب خود و تمام مدیران و قلم بدستان سایت جاغوری یک ، این ضایعه ای تأسف بار را به جامعه ای روحانیت جاغوری ؛ علما ، طلاب ، دانشجویان و مردم دانش دوست بابه ؛ و نیز به خانواده ای دغدار ایشان بویژه خدمت مدیر محترم سایت جاغوری یک ((جناب آقای رحیمی)) صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده بخشش و غفران الهی و برای بازماندگانش صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم . پروردگار منّان آن بزرگوار را مورد عفو و بخشش  بی پایان خویش قرار دهد .

مراسم تشییع حاج آقای محقق

آمین یا رب العالمین !

روح اش شاد و یادش گرامی باد .

مراسم تشییع حاج آقای محقق

مراسم تشییع حاج اقای محقق

مرسم تشییع حاج آقای محقق

مراسم تشییع حاج اقای محقق

مراسم تشییع حاج اقای محقق

مراسم تشییع حاج آقای محقق

مراسم تشییع حاج آقای محقق

مراسم تشییع حاج آقای محقق

 

+;نوشته شده در ;دوشنبه یازدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت;۱۹:۶ توسط;مدیریت بخش داود – خرمی; |;

2,612بازدید

۵ دیدگاه »

 1. مهدی دلو ۱۱, ۱۳۸۹ در ۸:۵۲ ب.ظ -

  دوشنبه ۱۱ بهمن۱۳۸۹ ساعت: ۲۰:۵۲

  العلماباقون مابقی الدهر. در گذشت این عالم به همه مردم شریف جاغوری و خانواده محترم شان تسلیت باد

 2. حمید رسولی دلو ۱۱, ۱۳۸۹ در ۹:۵۸ ب.ظ -

  دوشنبه ۱۱ بهمن۱۳۸۹ ساعت: ۲۱:۵۸

  درگزشت عالیم توانا دانشمند بزرگ مرد مجاهید مرد که تمام عمرشان را نسبت به فرهنگ علم ادب به اتمام رساند /به تمام مردم جاغوری وخوانواده مهترمشان وعلما ومتنفزین وهمه دوستان صمیمانه تسلیت عرض میکنم روحش شاد ویادی شان گرامی باد . المیتو

 3. میر احمد لومانی دلو ۱۱, ۱۳۸۹ در ۱۱:۲۲ ب.ظ -

  دوشنبه ۱۱ بهمن۱۳۸۹ ساعت: ۲۳:۲۲

  دوست عزیز جناب آقای رحیمی ، ضایعه وارده را به شما و تمام متعلقین و باز مانده گان ان مرحوم تسلیت عرض میدارم و از خداوندبزرگ تمنا مغفرت برای ان مرحوم را ارزو مندم !

 4. مقصودی دلو ۱۲, ۱۳۸۹ در ۱۱:۲۲ ق.ظ -

  سه شنبه ۱۲ بهمن۱۳۸۹ ساعت: ۱۱:۲۲

  در گذشت این عالم بزرگوار را به تمام مردم جاغوری و بویژه خانواده آن مرحوم تسلیت عرض میکنیم.
  روحش شاد و یادش گرامی باد

 5. ناروی دلو ۱۲, ۱۳۸۹ در ۱۰:۲۳ ب.ظ -

  سه شنبه ۱۲ بهمن۱۳۸۹ ساعت: ۲۲:۲۳

  اقای خرمی عزیز سلام !
  در گذشت آن عالم ربانی را بر فا ملین , دوستان و ابستگان آن مرحوم تسلیت عرض میکنم ! وبرای با زماندگان شان صبر و سلامتی ارزو دارم !
  از در بار ایزد منان میخواهیم که روح ملکوتی ایشان در عالم برزخ ارواح عین قرص خورشید تا قیامت بد رخشد ! امین یا رب العالمین ! خلیلی