بپاس لطف دوستان محصوصا جناب آقای محمدی

مدبریت ۴:۴۹ ب.ظ ۶

سلام دوستان

بپاس لطف دوستان

این روز ها کابل هستم ! نخست از همه دوستان که در نظرات بنده را مورد لطف قرار داده اند لازم می دانم به سهم خودم  تشکر وقدردانی تمایم ، مخصوصا بابت  تحفه ای بسیار گرانبهای همکار نهایت گرانقدر حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای جاوید محمدی تشکر ویژه را داشته باشم . 

فکر می کنم بنده لایق این همه محبت و لطف دوستان نیستم  اما آنچه که حجه السلام والمسلمین جناب آقای رحیمی مدیریت محترم سایت و جناب اقای محمدی همکار گرامی ما لطف داشته اند فکر می کنم با این کار مسؤلیت ما را بشتر و بشتر می نمایند . و انشاء الله که با تحفه ی همکار گرامی جناب آقای محمدی و سرور گرامی جناب آقای رحیمی بتوانم جاغوری را از قبل بهتر به تصویر بکشانیم . انشاء الله

دقیقا در آغاز کار پایگاه اطلاع رسانی جاغوری با دوست گرامی جناب آقای رحیمی مدیر محترم سایت جاغوری یک آشنا شدیم  .

خوشبختانه از زمانیکه با دنیا مجازی سر و کار پیدا کردم دوستان زیاد را برای خود دست پا کردم . دوستانی که همیشه مورد لطف آنها قرار گرفتم .

جالب قضیه آنجاست که بجز عکس ، هم دیگر را ندیده ایم . و بدان جهت دیدن هم ، برای همدیگر یکی از رویا ها و آرزو ها ، لااقل برای من بوده است . که خوشبختانه در سفر ایران توفیق نصیب شد  با تعداد از این دوستان از نزدیک و در دنیا حقیقی  آشنا شویم  و نیز توفیق دیدار سرور گرامی جناب آقای رحیمی مدیر محترم سایت جاغوری یک  در دنیایی واقعی برایم  فراهم گردید. 

 دیدن دوستان اینترنتی ام در دنیای حقیقی یکی از بهترین اتفاقات زندگی ام به حساب می اید.  دوستهایی که در زندگی همدیگر را ندیده ایم  ولی بیش از هر فامیل و از هر دوست احساس محبت  می کنیم. باوراش برای دیگران دشوار است که آنها دوست های دنیای مجازی من است . خوشبختانه دوست های را که تا به حال از نزدیک دیدم بسیار بهتر  از ان چه که فکر می کردم یافتم . که نمی توان آن لحظه ها را توصیف و تبین کرد .

در یکی از روز ها خدمت آقای رحیمی از تهران زنگ زدم گفتم من این روز ها در ایران هستم و فعلا تهران می باشم . قرار شد مثل همیشه جناب آقای رحیمی زحمت کشیده به تهران بیاید ، جناب ایشان در تهران پارس در اطاق ما همراه با ماشین خود تشریف آوردند و ایشان را ملاقات کردیم و قرار شد که فردا آن روز به همراه شان از تهران به قم برویم .

 مدت بشتر از یک هفته به منزل شان بودم زحمات بسیار زیادی کشیده اند که امید یک روز بتوانم جبران کنیم ، هر روز با معیت ایشان ، زیارت  حرم حضرت معصومه(س ) ومسجد مقدس جمکران از دیگر خاطرات خوب این سفر است که بسادگی از یادم نمی رود  .ازلطف جناب آقای رحیمی در این مدت با دوستان زیاد در منزل ایشان  آشنا شدیم  که یکی از آنها جناب آقای جاوید محمدی می باشد .

یکی از شب ها دوست  گرانقدر همکار نهایت مهربان خندان ، خوش اخلاق و خوش برخورد ، استاد سخن انسان پر تلاش جناب اقای جاوید محمدی ریس محترم مرکز فرهنگی اندیشه را  به منزل اقای رحیمی ملاقات کردیم  و پی صحبت های ایشان نشستیم و نیز از صحبت های ایشان اسفاده را بردم  در کل ایشان در آن وقت بنده را بسیار مورد تشویق و لطف خود قرار دادند .

 . در کل در این مدت که به متزل  جناب آقای رحیمی  در قم بودم  ایشان زمینه ی را فراهم کرد تا از مصاحبت تعداد زیاد دوستان استفاده نهایت را ببرم . و نیز از نزدیک با نحوه کار ایشان با جاغوری یک آشنا  شدم  . و متوجه شدم که چه  میزان از وقت شان را مدیرت پایگاه اطلاع رسانی  ( جاغوری یک ) به خود اختصاص می دهند که در مقایسه با کار کردهای دیگران  نمی توان ذره مقایسه کرد؛ با زحمات در این راستا می کشند روزانه بیش از چندین ساعت وقت شان را در بر می گیرد .

 با این حال قدر دوستان مان را و دیگر عزیزان که در ا

1,325بازدید

۶ دیدگاه »

 1. احمد جدی ۲۱, ۱۳۹۰ در ۶:۲۰ ب.ظ -

  چهارشنبه ۲۱ دی۱۳۹۰ ساعت: ۱۸:۲۰

  کار اقای محمدی قابل تقدیر است و چنین اقدام نشان از شخصیت اجتماعی و مردمی ایشان است اما از سوی جاغوری یک این همه حساب باز کردن و هورا کشیدن به خاطر یک دوربین کار درستی نیست خصوصا در قبال زحماتی که برای ان مهمان کشیده شده ارسال یک دوربین واقعا ناچیز است و ارزش این همه هیاهو را ندارد البته مسأله رفاقت چیزی دیگر است که می تواند به صورت خصوصی ابراز نماید ولی مطبوعاتی کردن ان نشان از ضعف نفس تلقی می گردد.

 2. محمود جدی ۲۱, ۱۳۹۰ در ۸:۳۹ ب.ظ -

  چهارشنبه ۲۱ دی۱۳۹۰ ساعت: ۲۰:۳۹

  احمد جان سلام

  این ها که دارند به اندازه توان زحمتش را می کشند یکی گذارش عکس و… از منطقه تهیه می کند دیگری به پاس زحمات شان دوربین اهدا می کند سومی چهارمی و… مجموعه این را مدیریت می کند تا شما بهتر این صفحه دریابید . نقش شما در این وسط چیست ؟

  آها راستی یادم آمد مدیریت سایت یک نکته را در لایلای نوشته های شان تذکر داده بود که ما عادت نداریم از خدمت گزاران خود تقدیر کنیم ولی در تخریب تخصص داریم . این حرف های تو مرا به یاد آن حرف انداخت .

  مهندس واقعا که از جا غ…. هستی . خوب آنها … از شما چرا سوز … گرفته

 3. بابی از بول بولی جدی ۲۲, ۱۳۹۰ در ۵:۰۶ ب.ظ -

  پنجشنبه ۲۲ دی۱۳۹۰ ساعت: ۱۷:۶

  معنی و مفهوم برچسب ها چه است و اسامی چند نفر اینجا این چه معنی دارد . ؟؟
  و نتایچ او به کجا معلوم میشه که برچسب ,,,,,,,,,,,چه چیزی بوده اند .
  مومن زاده این کار ها چه معنی میدهد لطفا کمی وسع تر باندشید …

 4. آته خاور جدی ۲۲, ۱۳۹۰ در ۶:۲۶ ب.ظ -

  پنجشنبه ۲۲ دی۱۳۹۰ ساعت: ۱۸:۲۶

  برار گل احمد آغای قند این جماعت(دست اندکاران جاغوری یک) از بس بجای تقدی و تشکر خشک و خالی توهین و تحقیر دیده اند. تشویق این گونه ای آن هم از آن سر دنیا واقعا برای شان خلاف انتظار است. چنین است که ذوق زده آنرا در بوق و کرنا کرده اند، تا امثال ما و تو بفهمیم که کسی یا کسانی هنوز در میان جاغوری زادگان پیدا می شوند که تخصص شان تنها تخریب و تحقیر نیست بلکه تشویق و تحسین نیز بلد اند. تا ما یاد بگریم که اگر نمی توانیم این جمع بی توقع را تشویق کنیم لااقل با زخم زبان ها و توهین های مان، دلسرد و جگر خون شان نکنیم ! جسم و جان این جماعت بی زبان از هرگونه بلا و آفت بدور باد بی باد.

 5. حامد جدی ۲۳, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۱ ب.ظ -

  جمعه ۲۳ دی۱۳۹۰ ساعت: ۲۳:۵۱

  احمد گل حرفی درست میگوید از تحفه دهنده تشکر کرده و بی تاقتی مدیر را تذکر داده منهم و قتی عکس یک دوربین معمولی را دیدم و ان همه قربون صدقه ای مفصل و پر طمطراق که از سوی جناب مدیر ابراز شده بود که می خواستم همین تذکرات را بنویسم که احمد اقا نوشته بود و دگر صبر کردم اقای مومن مستحق تحفه یک ماشین است برای او یک دوربین چند دلاری و اقعا کم است ولی مدیر بسیار گشنه چشمی نشام داد که امید است دیگر تکرار نشود و ازین بادها نلرزد.

 6. محمود جدی ۲۴, ۱۳۹۰ در ۱۲:۲۳ ق.ظ -

  شنبه ۲۴ دی۱۳۹۰ ساعت: ۰:۲۳

  حامد جان سنگ کته به معنای نا زدن است شما تحمل هدیه دیگا را ندارد از حسد … دیگه جه می توان گفت . اگر راست می گوید این شما و این میدان شما یکدانه دوربین بهتر آماده کنید ارسال نماید تا ما باور کنیم تا شما راست می گوید .

  فرق بین بخیل وخصیص یاد تان است ؟ بخیل از خود را ده دیگا روا ندارد اما خصیص نه از خود را و نه از دیگه به کسی روا دار نیست .

  اگر کسی موتر هم به آقای مومن زاده بدهند بازم ارزش کاری ایشان بالا تر است نمی شود قیمت گذاشت . دوربین فقط نشانه قدر دانی از تلاش اوست نه قیمت گذاشتن کار های و یا هوش الاخصیص .

  در ضمن این رسم دنیا است کسی که هدیه می دهند باید مردم هدیه دهنده را بشناسد برای مردم او را معرفی کند .

  حالا اگر شما از این مسایل آگاهی ندارید بی جهت به کسی اعتراض نیز نکنید
  یا خصیص