تفریح ، چکر ، کمپاین ، توت خوری کدام یک ؟

مدبریت ۶:۴۸ ب.ظ ۴

فاش می گویم و از گفته خود دلشادم – بنده عشقم و از هردو جهان آزدم

تفریح ، چکر ، کمپاین ، توت خوری کدام یک ؟

هر چه باشد و بهر بهانه ی باز هم همین آش است و همین کاسه .

بهانه ی ده سال بازار سیاست و پز دادن به مردم جاغوری ، ولایت ، سرک ، میدان هوایی پلان شهری و این بار یک چیزی دیگر اضافه برآن ، و آن رای ندادن به آقای کرزی و تاوان پس گرفتن و عدم اجرای پروژه های انکشافی .

چقدر ساده ایم و چقدر مزدور ، نباریدن باران را بهانه ی چند رشوت خود و چند بی خدای نماز نخوان و روزه خور و لامذهب می گیریم.  چقدر بی خبریم از اینکه جا های باید بازسازی شود که آدم آدم را می خورد انسانیت ، کرامت انسانی وحقوق زن و … هیچ ارزش ندارد ، نه جائی که امنیت است زیرا خود امنیت نعمت بزرگی است دیگر نیاز به باز سازی نیست . !

در دنیا بسیار کم اند شاگردان وفادار که همه چیزش را به باد فراموشی سپرده و به ملت شریفی که بنامش به جای رسیده  تحصیلات و … بگوید که سجده سهو بجا بیاورید چون که مصروفیت و خدمت … زیاد باعث گردیده که مجلات حقوق شهروندی و انکشاف متوازن در جامعه ی دموکراسی چه با رای دادن و چه با رای ندادن یک سان است .

انجنیر صبور جاغوری ۱/۵/۹۱ +;نوشته شده در ;سه شنبه سوم مرداد ۱۳۹۱ساعت;۱۸:۴۸ توسط;اینجنیر صبور جاغوری; |;

1,018بازدید

۴ دیدگاه »

 1. علی اسد ۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۶ ب.ظ -

  سه شنبه ۳ مرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۹:۴۶

  اوصبورگل چطور ازحسودی زنده ماندی اووکیل ازقرباغ بودایناکه ازهمین جاغوری است. مردم دروقت تعطیلی چکرهم میاد.کمپاین هم میکندبرنامه هم دارد.بنظرت آمدن سه وزیرکارساده بود.

 2. یک دوست! اسد ۴, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۸ ب.ظ -

  چهارشنبه ۴ مرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۳۸

  این مقاله کوچک حرفی برای گفتن داشت!

 3. میرزایی به علی اسد ۵, ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۰ ب.ظ -

  پنجشنبه ۵ مرداد۱۳۹۱ ساعت: ۲۳:۰

  علی جان! آمدن سه وزیر در جاغوری وقتی برای فریب و چرخاندن مردم باشد کارساده است که هیج کار بسیار اشتباهی هم است. او بیرار اگر خودت از همو وکیلای بی خاصیت نباشی که به نام مستعار نظر داده ای! خوب می فهمی که جمعیت جاغوری برابر با تمام ولسوالیهای جنوب غزنی است وامنیت و حمایت مردم از دولت هم بی نظیر اما در ده سال گذشته ما وتو را به اندازه ای سرگین گوسپندهم اهمیت ندادند و حالا هم صرفا برای فریب مردم آمده اند و گرنه باز سازی از سرک و بند برق شروع می شود نه میدان هوایی!
  کدام الاغ برای منطقه ای که حتی برق ندارد، سرک ندارد، مکتب اساسی ندارد، آب سالم ندارد و…. میدان هوایی می سازد؟؟
  گیرم که میدان هوایی هم هوایی نباشد و واقعا ساخته شود آیا در چنین منطقه ای چگونه میدان هوایی خواهد ساخته شد؟ آیا این میدان هوایی جز صاف کردن یک دشتکی و قیر کردن چند متر آن به عنوان باند خواهد بود؟؟ خوب دقیق فکر کن پس از ساخته شدن چند متر سرک مانند به عنوان میدان هوایی چه دردی از مردم جاغوری دوا خواهد شد؟

 4. علی اسد ۶, ۱۳۹۱ در ۱۱:۵۶ ب.ظ -

  جمعه ۶ مرداد۱۳۹۱ ساعت: ۲۳:۵۶

  ا.میرزایی جان درعوض تشکر گفتن آیااین وزراءمستحق این بدوبیراهه گفتن است. ولی مقامات محلی جاغوری،بزرکان جاغوری ازوزراءووکلاءاستقبال گرم به عمل آورده است. امااینکه به مذاق بعض دوستان عزیزخوش نیامده حتی میدان هوایی راکه بنظرم یک قدم درراه پیشرفت جاغوری است شماعمل مثبت نمی دانید،سلیقه تان! شروع کارسرک ازجاغوری به سوی غزنی طرح خوبی بوده که دنبال شودزیرامنطقه خودهزاره امنیت است.بقیه اش راکه من نفی نکرده ام.منتهی متلک گویی وجملات توهین آمیزسزوارنیست.