تقدیر ازدوم نمره عمومی امتحان کانکور در ولسوالی جاغوری

۵:۵۷ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
تقدیر ازدوم نمره عمومی امتحان کانکور در ولسوالی جاغوری

تقدیر ازدوم نمره عمومی امتحان کانکور در ولسوالی جاغوریScreenshot_۲۰۱۷۰۸۰۴-۱۰۲۲۰۶_1

سلام دوستان

فکر نکنم کسی از غزنی بالخصوص جاغوری باشد ، نام هیچه را ، بشنود شهامت مردانگی دلاوری به ذهنش نیاید ،  باین وصف سهم ان دیار ، در عرصه ی علم و دانش متناسب باشایستگی هایش دیده نمی شد .

خدا راسپاس که بادرخشش نمره ی دوم کانکور از این دیار ، این شایستگی ، نصیب حال این مرزبوم قهرمان پرور شد . مااین شایستگی را ، از صمیم قلب به همه مردم کشورم ، بالخصوص جاغوری های عزیز ، بالاخص به مردم عزیز هیچه واختر محمد جان تبریک می گویم . توفیق روز افزون را برای همه عزیزان از خداوند خواهانم.

مدیریت جاغوری یک . عزیزالله رحیمی

مدیران محترم مکاتب جاغوری!
شما در جریان قرار دارید که در کانکور ۱۳۹۵برای سال ۱۳۹۶دوم نمره عمومی امتحان کانکور از لیسه شهداء غوغه ولسوالی جاغوری میباشد
بنا جدول نتایج کانکور ۱۳۹۶ خویش را با شهرت مکمل و نمبر تماس شاگرد برای ما بفرستید خوب خواهد بود تا از شاگردان نخبه که در کانکور امسال بالاتر از ۳۰۰ نمره اخذ نموده است قدر دانی صورت گیرد.Screenshot_۲۰۱۷۰۸۰۴-۱۱۰۱۵۷_1
قرار است بروز پنجشنبه ساعت ۹ بجه قبل از ظهر محفل بزرگداشت از شاگردان نخبه در لیسه نسوان شهدا مرکز برگزار گردد .

حضور مدیران مکاتب حتمی است

از طرف آمریت معارف جاغوری

Screenshot_۲۰۱۷۰۸۰۴-۱۱۲۶۰۳_1

در این روزها تفکیک مرزهای شادی و اندوه دشوار است. دوشنبة پیش حملة تروریستی بر کارمندان وزارت معادن در کنار جان عزیزان دیگر جان نازنین علی‌ظفر را نیز گرفت و ما و مردم دیار ما را در سوگ و اندوه سنگینی فرو برد.

دیروز از همان منطقه، دیار و مکتب اختر محمد از میان حجم قطور حرمان و دشواری‌های وصف‌ناپذیر قامت بلند کرد و بر سکوی دوم کانکور ایستاد و لبخند بر لبان و حس شادی و افتخار را در جان‌های زخمی مان جاری ساخت.

اختر محمد، رضا و همة آنانی که به دانشگاه راه‌یافته اند مایه سربلندی و افتخاری بزرگ برای همة مردم افغانستان است. در این ایام دشوار و تلخ این نسل پرفروغ است که مشعل امید را فروزان نگه می‌دارد.
این دستاورد را به اختر محمد نازنین تبریک می‌گویم. عمرش بلند و افغانستان به کامش شیرین باد.

اسلم جوادی

904بازدید

کامنت بسته شده است.