جاغوری، قربانی کمپاین انتخاباتی!

جاغوری ناشناس ۱۰:۵۹ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
جاغوری، قربانی کمپاین انتخاباتی!

جاغوری، قربانی کمپاین انتخاباتی!Screenshot_۲۰۱۸۰۷۱۲-۱۵۲۹۰۴_1
______
جاغوری، قربانی کمپاین انتخاباتی بعضی از وکلا گردید، بعد از مذاکره و توافق مردم جاغوری با طالبان و پشتون‌های همجوار مبنی بر عدم ایجاد مزاحمت برای همدیگر، آوردن وزیر دفاع و دیگر مقامات امنیتی به جاغوری اشتباه بود.

متأسفانه، برخی از وکلای جاغوری و غزنی به خاطر کمپاین انتخاباتی و برای اینکه به مردم نشان دهند که در حکومت دارای پایگاه و جایگاه هستند، وزیر دفاع را به جاغوری آوردند و پشتون‌های اطراف جاغوری را حساس نمودند. در حالیکه حکومت به هیچ‌وجه در مواقع خطر، مردم ما را حمایت نکرده و نخواهد کرد، پس آوردن آن‌ها بدون کدام دستاورد، چه دلیلی به جز کمپاین انتخاباتی داشت؟

مردم جاغوری و کل هزاره‌های ولایت غزنی، مدت ۸ سال جور نمایندگان خود را کشیدند و به خاطر اینکه همه نمایندگان غزنی هزاره بودند، پشتون‌های عقده‌ای این ولایت، به اذیت و آزار هزاره‌های این ولایت پرداختند. حالا هم قربانی کمپاین انتخاباتی این‌ها می‌شوند.

#نوت: لطفاً تا حالا که خیری به مردم نرسانده‌اید، شر مرسانید، حالا که مردم در معرض تهدید هستند، چرا وزیر دفاع و حکومت را وادار سازند تا طالبان ولایت غزنی را سرکوب، تأمین امنیت مردم و راه‌ها را تأمین و گروگان‌ها را نجات دهند.

نسیم جعفری

131بازدید

کامنت بسته شده است.