جاغوری وچند خبر

عزیزالله جاغوری ۷:۱۳ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
جاغوری وچند خبر

جاغوری وچند خبرScreenshot_۲۰۱۹۰۲۱۵-۲۲۲۷۲۲_1

خبر اول اینکه :

همسایه نفهم وفاشیست ، در یک شگرد دیگر ، امروز  بجای حمله بر جاغوری ، دسیسه دیگر براه انداخته ،تا بتواند از این شگرد ،جلوی پیشرفت این منطقه رابگیرد . نویسنده جاغوری انلان نوشته :

همسایه های بخیل!Screenshot_۲۰۱۹۰۲۱۵-۲۲۲۶۲۲_1

مسدود شدن شاهراه کابل – کندهار در پی اعتراض باشنده گان مقر نسبت به ولایت شدن جاغوری.

شماری از باشنده گان ولسوالی مقر ولایت غزنی در پیوند به تصمیم اخیر حکومت مبنی بر ولایت شدن ولسوالی جاغوری دست به اعتراض زده و شاهراه کابل – کندهار را بستند.
این تظاهرات کننده گان می گویند بجای ولسوالی جاغوری باید ولسوالی مقر به ولایت ارتقا یابد و جاغوری باید یکی از ولسوالی های ولایت مقر باشد!.
#جاغوری_انلاین

نوت :

وقتی همسایه های هزاره جاغوری ابراز نارضایتی از ولایت شدن جاغوری می کند دیگر از چهار فاشیست اوغانی بجز از تظاهرات چه انتظاری می توان داشت . هنوز حسادت در تار پود این مردم ریشه دارد به این سادگی ها ،این مرض از جامعه هزاره گم شدنی نیست .

خبر دیگر اینکه :

دولت فاشیست ،مثل اینکه افراد در جاغوری نیافته که لیاقت فرماندهی پلیس جاغوری را داشته باشد ، به همین دلیل ،یک فرد از منطقه غیر جاغوری برای فرماندهی پلیس جاغوری انتخاب ،تا با انتخاب یک فرمانده فاشیستی  اهداف فاشیستی خود را بهتر از پیش به کار بگیرد .

اینکه افراد مسول از محل به دلایلی نباشد ممکین از جهات خوب باشد ولی قطعا ان خوبی ها مورد نظر دولت فاشیست نیست . تازه از جاغوری مگر چند فرمانده پلیس در جاهای دیگر مشغول وظیفه است که کسی به یاد ندارد . چنین روی کرد نباید برای مردم جاغوری در عصر دموکراسی مورد پذیرش باشد ، والا عصر عبدالرحمانی که شاخ دم ندارد .

جاغوری انلاین نوشته :

قوماندان امنیه جدید جاغوری رسما به کار آغاز کرد!

عبدالواحد کوهستانی فرمانده پولیس جدید جاغوری همراه با آمر مبارزه با تروریزم، امروز (جمعه ۲۶ دلو ۹۷ ) با دو فروند چرخ بال وارد جاغوری گرده و رسما به عنوان فرمانده جدید پولیس این ولسوالی معرفی شد.
#جاغوری_انلاین

خبر سوم اینکه :

با وجود گرفتاری های زیاد این سر زمین مخصوصا در سال های اخیر گرفتاری خشک سالی ، بنظر میرسد خدا امسال گوشه چشمی به مردم این سر زمین انداخته وبارش فراوان تا این لحظه ، شامل حال مردم ساخته است . جاغوری نیوز نوشته :

بارش شدید برف در جاغوری!

برف‌باری اخیر در جاغوری یکی از کم‌سابقه‌ترین برفباری در چند سال اخیر بوده که در برخی جاها باعث تعجب مردم شده است.
این برفباری مشکلات راه‌بندی را در بسا نقاط این ولسوالی به وجود آورده که با تلاش مردم و حکومت تا اندازه‌ای حل شده است .
این گزارش از دیروز(۱۳۹۷/۱۱/۲۵) می‌باشد اما بدلیل دور ماندن ما از مرکز دیرتر منتشر شد .

335بازدید

کامنت بسته شده است.