جام تابستانی فوتبال درجاغوری به پایان رسید

مدبریت ۱۰:۱۷ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش

جام تابستانی فوتبال جاغوری که به همت دنیای گل و گلدوزی( گلدوزی در انگوری) برگزار شده بود؛ هفته ی گذشته با بازی پایانی میان تیم های اوتقل و تیم نوید قره با نتیجه ی چهار بر یک به نفع تیم قره به پایان رسید.

 در این جام شانزده تیم از سراسر جاغوری شرکت کرده و در مدت یک و نیم ماه در زمین فوتبال اوتقل مسابقات جریان داشت. تمامی هزینه های برگزاری این بازیها از سوی دنیای گل و گلدوزی انگوری داده شده و جام هم به همین نام مسمی شده بود. در مرحله ی نیمه پایانی تیم غجور به علت استفاده از بازیکن تیم دیگر، و کشف این ماجرا خود را کنار کشیده و انگوری به مقام سوم این بازیها رسید. بازی فینال با وجود وزیدن باد شدید در اوتقل برگزار شد. در نیمه ی نخست و در دقایق اولیه تیم  اوتقل با استفاده از یک فرصت مناسب نخستین گل را وارد دورازه ی تیم قره کرد. اما از آغاز معلوم بود که برتری از آن تیم نوید قره است. تیم نوید قره هم از نظر تکنیکی و هم از نظر توانایی های فردی بر تیم اوتقل برتری داشت. در پایان بازی تیم قره با زدن چهار گل جام را تصاحب کرد. بازی این دوره از منظم ترین بازی ها بود و میزبانان اوتقلی تمامی سعی شان بر این بود که بازی به پایان برسد. متاسفانه بر اثر خلا قانون و قانون گریزی بازیکنان اغلب بازی های فوتبال و والیبال به خشونت مواجه شده و اکثر جامهای برگزار شده با مشکلات خود را به آخر می رساند. اما بازی امساله بدون هیج گونه مسئله ای به جز مسئله ی تیم غجور به پایان رسید. قبل از بازی نیروهای نظامی و قوماندان آن به بازیکنان و تماشاچیان با لحن تهدید آمیزی هشدار داد که هیچ گونه بی نظمی قابل تحمل نیست. از نکات جالب این بازیهای گزارش دهی آن بود که توسط شخصی نشسته و با بلندگوی دستی کار گزارش دهی را انجام می داد. برای خودم بسیار جالب بود ام دنیا علی، برگزار کننده ی این جام آن برای روحیه دادن به تماشاجیان بسیار مناسب می داند. لحن گزارش دهی هم جالب بود.” چه می کنه این شماره دوزاده!!!”

قرار است بازیهای رمضانی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، از هفته ی آینده در انگوری برگزار شود

خبر دیگر:

بر اثر حادثه ی رانندگی، شخصی از انگوری کشته و یک نفر دیگر به شدت زخمی شد. حال زخمی شده وخیم گزارش شده بود اما امید است به بهبودی ایشان زیاد شده است. موتر بر اثر افتادن از بلندی چپه شده و یک سرنشین آن در جا  جان باخته بود. گفته می شود که هردو نفر از یک خانواده اند.

 

وخبر اخر اینکه:

هفته ی گذشته کشف یک جنازه در داوود خبر ساز شد. مقتول بعد از کشته شدن در داوود در چاهی انداخته شده بود. بعد از گذشتن چند روزی و متعفن شدن جنازه، بچه هایی که در کنار چاه بازی می کردند با استشمام بو، مردم را خبر کرده و بعدا جنازه کشف گردید. تا هنوز علت؛ انگیزه و قاتلین معلوم نشده است

 

منبع: جاغوری دات نت

+;نوشته شده در ;یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت;۲۲:۱۷ توسط;مدیریت وب سایت ; |;

816بازدید

کامنت بسته شده است.