جام نوروزی والیبال ولسوالی جاغوری با قهرمانی تیم عقاب ۱ بابه بکار خود پایان داد

مدبریت ۶:۳۳ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش

سلام دوستان

بازی فینال والیبال در جاغوری

جام نوروزی والیبال ولسوالی جاغوری که در اواخر سال ۱۳۹۰ آغاز گردیده بود امروز جمعه مورخه ۱۸/۱/۱۳۹۱ با قهرمانی تیم عقاب ۱ بابه و نایب قهرمانی تیم امید داله ( مسکه ) با حضور انبوه تماشاچیان به کار خود پایان داد.

با وجود که من در مسافرت غزنی بودم ولی با توجه به اهمیت سرنوشت جام ، مصروفیت شخصی را کنار گذاشته راهی دیدن این باز شدم تا ضمن تماشای این بازی شما عزیزان را نیز در این بازی عالی ، با گزارش خود شریک بسازم . سرنوشت جام همه ورزش دوستان جاغوری را نگران کرده بود . چون متاسفانه برای چندمین سال است که جام به جنجال کشانده شده و به پایان نمی رسیدند . خوش بختانه امسال با درایت مسئولین زیربط این جام  با قهرمانی تیم عقاب بابه بپایان رسید .

این جام با حضور مقامات ولسوالی جاغوری به شمول دگروال اسدالله خان قوماندان امینه و آقای احسانی امر تعلمی وتربیه ، امریت کشفی ، آمریت جنائی ، استاتید مکاتب ، اعضای نظارت معارف ولسوالی جاغوری ، جوانان و نوجوانان از سراسر ولسوالی جاغوری در این مراسم حضور داشتند .

مراسم جام با قهرمانی تیم بابه به پاین رسید

مراسم با تلاوت چند از کلام الله مجید توسط آقای حبیب الله میرزای رسما آغاز گردید و سپس اقای عرفانی مدیر حقوق ولسوالی جاغوری آقای دگروال اسدالله خان قوماندان امینه ولسوالی جاغوری ، آقای شارح عضو نظارت معارف ولسوالی جاغوری ، این مراسم سخنرانی نمودند .

دراین جام ۳۲ تیم از سراسر ولسوالی جاغوری شرکت ورزیده بودند که در گزارش های قبلی خدمت تان عرض شده بود .

بازی فینال

در بازی های فینال امروز جمعه تیم های عقاب ۱ بابه و تیم امید داله ( مسکه ) ولسوالی جاغوری به دیدار هم رفتند که در نتیجه ۳-۱ بازی به نفع تیم عقاب بابه به پایان رسید .

بازی فینال جام نوروزی در جاغوری

قابل ذکر است که جوایز که از سوی مسئولین ورزشی ولسوالی جاغوری درنظر گرفته شده بود برای مقامات ولسوالی جاغوری و نخبگان حاضر در جلسه توزیع گردید .

و در ختم مراسم جوایز مقام اول که یک پایه تلویزیو از ظرف آقای احسانی امر تعلیم وتربیه پولیس ولسوالی جاغوری گذاشته شده بود برای مقام اول ( تیم عقاب ۱ بابه ) با یک دانه کپ ، یک دست لباس ، کفش ، و مدال ها توزیع گردید .

بازی فینال با قهرمانی عقاب بابه به پایان رسید

برای مقام دوم ( تیم امید داله ) یک دانه کپ ، یک دست لباس توزیع گردید .

برای مقام سوم ( تیم میهن داود ) نیز یک دانه کپ ویک دانه توپ توزیع شد .

و کپ اخلاق را نیز تیم چهل باغتو از آن خود نمود.

مراسم با داعیه اقای محمدی ملا امام سنگجوی لومان به پایان رسید .

بازی فینال

جاغوری یک ،این پیروزی را به همه مردم کشور بالخصوص به مردم جاغوری و به ویژه به ورزش دوستان جاغوری و ورزشکاران بابه تبریک عرض می کند .

عکسها را با کیفیت بهتر در اینجا بینید

تا گزارش بعد التماس دعا – مومن زاده مرکز جاغوری

+;نوشته شده در ;جمعه هجدهم فروردین ۱۳۹۱ساعت;۱۸:۳۳ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

1بازدید

بدون دیدگاه »

 1. رحیمی حمل ۱۸, ۱۳۹۱ در ۱۰:۲۲ ب.ظ -

  جمعه ۱۸ فروردین۱۳۹۱ ساعت: ۲۲:۲۲

  این پیروزی را به همه مردم جاغوری و به ویژه به ورزش دوستان جاغوری و ورزشکاران تیم عقاب بابه تبریک عرض می کنم خوشبختانه جوانان بابه نام که برازنده عقاب است آنرا حفظ کرده اند با قهرمانی پیاپی و این بار با قهرمانی جام ۹۱ بر فراز قله های موفقیت به پرواز دار آمده است امید که زمینه ای هنر نمایی این عزیزان در سطح بالاتر در کل کشور فراهم گردد .

 2. نصیر حمل ۱۹, ۱۳۹۱ در ۸:۵۹ ق.ظ -

  شنبه ۱۹ فروردین۱۳۹۱ ساعت: ۸:۵۹

  پیروزی تیم عقاب بابه را به اعضای این تیم و مردم شریف بابه تبریک میگویم و از راه اندازی اینگونه مسابقات تجلیل میکنم و امیدوار میشوم که جاغوری در راستای دانایی و توانایی در هر زمینه رو به درخشش است و امید که در میدان های ملی و بین المللی بتوانیم اینچنین موفق و ممتاز بدرخشیم.
  تشکر از مومن زاده محترم با این گزارشهای مستند و موفق. امیدواریم همیشه به روز و بهروز باشند.

 3. javad az norway حمل ۱۹, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۲ ب.ظ -

  شنبه ۱۹ فروردین۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۵۲

  Aghai Momen Zada salam, tashakora az zahamat tan k ma ra da jeryane vaqeate Jaghori qarar medihid, magar tot rasida k moqame sevom ra TOT jaeza dada???

 4. habib حمل ۲۰, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۳ ب.ظ -

  یکشنبه ۲۰ فروردین۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۳

  این پیروزی را به تیم بابه تبریک می گوییم. این پیروزی وقتی اهمیت می یابد که بعد از شکست سنگین سه بر یک این تیم در مقابل تیم داله در جام رمضان سال گذشته به دست آمد و بابه توانست بعد از چند سال شکست پی در پی مقابل تیم امید داله از گذشته و تاریخ پر افتخارش در والیبال دفاع کند. الحق و الانصاف که بابه ها تیم قدرتمندی در والیبال جاغوری اند.

 5. habib حمل ۲۰, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۶ ب.ظ -

  یکشنبه ۲۰ فروردین۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۶

  اقای مومن زاده ظاهرا زیاد حوصله نوشتن گزارش در این مورد را نداشته و گرنه شنیده ها حاکی است که سخنرانی اقای شارح در این مراسم توسط حاضرین به مسخره گرفته شده و نیمه تمام مانده.

 6. sakhi حمل ۲۳, ۱۳۹۱ در ۲:۴۷ ق.ظ -

  چهارشنبه ۲۳ فروردین۱۳۹۱ ساعت: ۲:۴۷

  عقاب بر سر نهاد ان تاج زرین – بخاطر زنده شد باز تموچین

 7. کریم قلندری حمل ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۰۶ ب.ظ -

  چهارشنبه ۲۳ فروردین۱۳۹۱ ساعت: ۱۹:۶

  جالب است که برای تیم میهن داود یک دانه توت هدیه نموده
  کاش همانرا یک توپ مینویشتید.