جام کاتب نیز روزجمعه به پایان رسید

مدبریت ۲:۰۷ ق.ظ ۱

 جام کاتب نیز روزجمعه به پایان رسید

جام کاتب

سلام دوستان

جام کاتب نیز روزجمعه به پایان رسید . روزجمعه ابتدای بازی رده بندی بین تیم رحیمی وتیم با میکا آغاز شد ابتدا تیم رحیمی دوسیت اول را از آن خود کرد  ودر سیت سوم  تیم بامیکا تا لحظه آخر به طور مساوی پیش رفت  ودر لحظات آخر تیم با مکیا سیت سوم را برد . سیت چهارم نیز به همین صورت به نفع با میکا پایان یافت . بازی برده از طرف تیم رحیمی ، به سیت پنچم  کشیده شد . سیت پنجم نیز به نفع بامیکا به پایان رسید . بامیکا مقام سوم را از آن خود کرد . تیم رحیمی در مقام چهارم ایستاد .

تیم رحیمی

تیم بامیکا

بعد ازان بازی فینال بین تیم سنایی وتیم ۲۰۶ آغاز شد تا تکلیف اول  دوم این جام مشخص شود. بازی فینال بین تیم سنایی  وتیم ۲۰۶ آغاز شد  سیت اول را سنایی برد سیت دوم را ۲۰۶ ازآن خود کرد  سیت سوم را نیز سنایی تصاحب نمود وسیت چهارم تیم ۲۰۶ برد وبازی به سیت پنجم کشیده شد بازی واقعا نفس گیر وجذاب شده بود بالاخره تیم سنایی باتجربه خود توانست سیت پنجم را از آن خود کند وخود  را درصدر جدول بالا بکشد مقام قهرمانی این دوره را نیز از آن خود کند . تیم  جوان ۲۰۶ در جایگاه دوم ایستاد . تیم ۲۰۶ بسیار جوان است آینده خوبی دارد واین باخت نیز نمی تواند از شایستگی هایش کم کنند . درپایان جوایز به رسم یاد بود به هر چهار تیم  اهدا گردید .تیم سنایی

تیم 206

 اما واگر های این جام :

یک : اگر از انصاف نگذریم  با وجود بعضی مشکلات  ولی بازی بسیار به صورت خوب بدون کدام مسایل حاشیه ای برگذار گردید باوجود که مردم ما چندان تجربه تیم داری را ندارد ولی باز هم بسیار خوب ظاهر شد . حوادث که بتواند این جام را از خاطره ها به این سادگی حذف کند وجود نداشت . این نشان می دهند که ظرفیت مردم خوشبختانه بالا رفته و می رود تا جایگاه واقعی خود را در همه  زمینه های ورزشی  پیدا کند . در این جا دارد که از سرپرست جام کاتب جناب آقای حاجی غلام سخی ونیز از مدیریت اجرای آن جناب سید چمن موسوی نیز  تقدیر وتشکر گردد. .

از سمت راست حاجی غلام سخی  وموسوی

دو : اما واگر های نیز این جام داشت که اگر می شد خیلی زیبا تر می شد .

دیدار تیم رحیمی با بامیکا

الف : یکی اینکه متاسفانه بعضی تیم های که می باختند در پایان بدون دست دادن به تیم حریف صحنه را ترک می کردند وحاضر نمی شدند که از آنها عکس بگیریم . این رفتار  توجیهی ندارد . بازی ارزش این را ندارد که تیم بازنده  درپایان به تیم برنده  دست ندهند . تیم های که دست به این کار می زند توصیه می شود یا از این کار که بدور از اخلاق ورزشی است فاصله بگیرد  ویا اگر نمی تواند  از ورزش خدا حافظی کند . از همه بد تر این کار از طرف کاپیتان تیم ویا سرپرست های  آن صورت بیگیرد  در آن صورت فاتحه ای  ورزش را باید خواند. امید وارم در دوره های دیگر چنین اقدام که بدور از اخلاق ورزشی است صورت نگیرد .

دو تیم  سنایی ورحیمی در حال مشورت

دیدار تیم رحیمی با سنایی در سالن میثم

ب : نبود داور ثابت : گر چند برای این منظور اقدام صورت گرفت  ولی متاسفانه داور مورد نظر در آغاز بازی مشکل برای پیش امد که دیگر نتوانست شرکت کند . این باعث شد که در بعضی موارد از افراد ساده که چندان به داوری آشنایی نداشت استفاده شود . به خواطر اشتباهات مکرر داوری ناچار به اعتراض در اخر تعویض می گردید . که در بازی اینده سعی شود برای این مشکل ازقبل تدارک لازم دیده شود تااین کار تکرار نشود .

دیدار دو تیم دیگر

ج : نکته ای دیگر اگر اتفاق نمی افتاد عالی می شد انصراف علوم انسانی از رقابت ها بود . علوم انسانی متاسفانه برخلاف اخلاق ورزشی از دور رقابت ها کنار رفت وعرصه را برای تیم مثل غلام مشهد تنگ تر کرد . وانگهی انتظار از ما دوستان ما در این زمینه زیاد است اگر ما بیایم به این سادگی اقدام

734بازدید

یک دیدگاه »

  1. شریفی حمل ۹, ۱۳۹۰ در ۶:۰۱ ب.ظ -

    سه شنبه ۹ فروردین۱۳۹۰ ساعت: ۱۸:۱

    ای ….. . ابروی … را بردید. اگر … می گیرم .