جزییات تازه در مورد حادثه روز یکشنبه

مدبریت ۱۰:۳۷ ق.ظ ۲۵

سلام دوستان

جزییات در مورد حادثه روز یکشنبه و اطلاعات که تا این لحظه به دست رس ما قرار گرفته از این قرار است : 

مقامات امنیتی  ولسوالی جاغوری در مورد حادثه روز یکشنبه می گویند :

روز یک شنبه قوماندانی امنیه ولسوالی جاغوری اطلاع حاصل می نمایند که مقدار مواد مخدر در یکی از ساحات ولسوالی جاغوری در حال جا بجای است و احتمالا مورد معامله قرار می گیرد .

 افسر مواد مخدر در ساحه اعزام گشته  بعد از رسیدن در محل حادثه ، معامله گران  وقتی متوجه پلیس گشته فرار می کند . پلیس مواد مخدر فروخته شده را که از نوع هیروین می باشد به دست می آورد.

  افسر پلیس به تعقیب  شخص که این مواد را فروخته ادامه می دهند در منطقه ناوه انگوری بالای موتر شان شلیک می کنند و تایر موتر شان پنچر می شود .

در گیری مسلحانه آغاز می گردد . معامله گران نیز بالای افسر مواد مخدر قوماندانی امنیه ولسوالی جاغوری فیر می کند  و در موقع درگیری شخصی که مواد مخدر را فروخته بود به قتل می رسد و یکی نفر دیگر زخمی می گردد . و قضیه در حال برسی پلیس می باشد .

آقای ظفر شریف ولسوال محترم ولسوالی جاغوری در مورد حادثه روز یکشنبه  به سایت جاغوری یک گفتند :

یکی از کسانی که مقدار هیروین را به فروش رسانده بود از قبل تحت تعقیب افسر مواد مخدر قوماندانی امنیه ولسوالی جاغوری قرار می گیرد در منطقه ناوه انگوری درگیری میان دو طرف صورت می گیرد و در اثر شلیک افسر مواد مخدر سخصی به اسم محمد آصف فرزند باشی عطا به قتل می رسد و یک نفر دیگر زخمی می شود .

اسم  افسر مواد مخدر قوماندانی امنیه ولسوالی جاغوری منظور از منطقه سه پایه است و فعلا برای بررسی بیشتر بازداشت می باشد . موضوع در حال برسی است و قرار شده این افسر برای باز جوی بیشتر به ولایت غزنی انتقال یابد .

اما و اگر های این حادثه  :

معلوم نیست که آیا این مواد برای مصرف داخل منطقه معامله می شده و یانه برای انتقال به بیرون بوده است . ولی آنچه مسلم است این است که روزانه بر تعداد افراد معتاد در منطقه اضافه می شود اگر وضعیت به همین صورت ادامه پیدا کند  در آینده شاهد مصیبت بزرگ باید باشیم .

هنوز بطور جدی در این خصوص نمی توان حرف زد  ولی اگر واقعا قضیه به همین صورت که منابع دولتی می گویند باشد که ظاهرا  هم همین طور است . باید از پلیس جاغوری و مسولین انتظامی در جاغوری  و نیز از افسر مورد نظر تقدیر و تشکر گردد .

ما باید جلوی این بلای خانمانسوز را بگیریم  مردم و مسئولین نباید بر سر افراد بیگناه که در دام این شیاطین قرار می گیرد کوتا بیایند  حال در هر مقامی و در سمت که باشد .  و شاید این طرح برای به دام انداختن نسل نو  جاغوری و حساب شده باشد .

به هرصورت این حادثه بسیار سر نوشت ساز است . اگر از افسر مورد نظر حمایت جدی صورت نگیرد و باند های مافیای مواد مخدر در مقامات دولتی نفوذ کند دیگر هیچ افسر دست به چنین کاری نخواهند زد .  آن وقت معامله گران بساط نابودی را در هر کجا که دلش بخواهند پهن خواهند کرد . آن زمان دیگر فکر برای چاره اندیشی دیر خواهند بود .

این بود جزییات که تا این لحظه به دست ما رس ما قرار گرفته است .

تا گزارش بعد التماس دعا

مومن زاده مرکز جاغوری

+;نوشته شده در ;سه شنبه دوم خرداد ۱۳۹۱ساعت;۱۰:۳۷ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

2,245بازدید

۲۵ دیدگاه »

 1. گمنام جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۲:۴۱ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۴:۴۱

  هر که از طریق معتاد و بدبخت نمودن فرزندان مردم درآمدزایی میکند باید مجازات شود.

 2. farid qasimy جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۴:۱۸ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۶:۱۸

  salam dostani aziz. be nazari man in officer agar in kar ra brayee nejati mardom az in blayee khanamsoz karda bashad in yak ghahraman ast .in officer bayad midal dar gardanish awezan shawad ne in ki dar bazdasht bashad chon inha dar ayanda namitawanad ki ba in mofsidini filarz mobariza konad. wa mardom bayad dast be dasti ham dihad ta in blayee khanaman soz ra az jameaa risha kan konad. dar ghairy in sorat bayad dar intizari yak ayandaee tarik brayee jwanani in khita bod wa baz ham megam ki in officer yak ghahraman ast. tashakor Farid az London UK

 3. ازره جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۵:۰۲ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۲

  کاررا به غزنی نکشانید و اگر مواد فروش مقصر بوده و فیر اول از طرف ایشان بوده و میخواسته که با قلدوری از صحنه خارج شود مقصر بوده و قومندان باید بعد از بررسی ازاد شود . در حالیه از پشتونها هم ریسش مواد فروش و هم تجارش مواد فروش هیج کس زیر سوال نمیبرد . اما این به این معنیا نیست که قضیه بررسی نشود / بررسی صورت بگیرد بعدش تصمیم منطیقی بگیرد

 4. بشیرلومان جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۵:۲۲ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۲۲

  سلام دوستداران جاغوری و مومن زاده عزیزآرزودارام که زندگی بکام همه شماشادبوده وازگزندروزگاردردرامان باشیدبسیارجای تاسف است وقتی که این سایت زیبارآزدیار غربت بازمیکنیم روبرو به این اخبارها میشویم بدبختانه یک عده جوانان ماگرفتاربه این عمل هاشده آرزودارم که نسل نوین گرفتاربه این امراض نگرددمومن زاده عزیزفعلان که هوای جاغوری خوب شده اگرعکس های جدیدجاغوری رادراین سایت بگزاریدبعیدازلطف تان نخواهدبودقلم تان توانابادکه متواترمارآزجریانات جاغوری باخبرمیسازید

 5. یاقوب زاید جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۵:۲۶ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۲۶

  ها ها ها!!!؟؟؟؟ عجب کشکو آبادی! افسر پلیس بالای هیروئین فروش تیر اندازی میکند،به جایی که از وی تقدیر و تشکر صورت گیرد، بازداشت میشود!!؟؟؟ خاک ده سر شیم با قوماندانی امنیه شیم! گوسله بچرنین اسد الله خان و پلو ره که از مال بیتالمال استه کته کته لقمه کین!!

 6. jwali جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۵:۳۳ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۳۳

  salam khidmat khanidai jaghuri 1 sawal az nawisinda aya shuma ki az officer tashakuri minumayad shuma az hamin officer kamilan shinakht dari ki in ki hasta wa guzashta hayash chi buda officer ki ….basha aun qabil tashakor hastnist inja zir kasa nima kasa ast hich officer haqqi kushtan ra nadarad agar mawad frosh ham bashad sag hai bashi wa lashkhurai sangmasha tamam shan khayeen wa mawad frosh ast hatta namus frosh nagoyeed ki khub shuda
  …………..

 7. jawad جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۵:۳۸ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۳۸

  Aqayee nawisinda shuma lutf namuda az guzashta hai officer wa kisp wa wazifa qabli shan niz ki az wakht bachagi ta hal ki ba muqam officeri rasida kami malumad E raaya numayeed tashakur

 8. اکبری جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۷ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۲۲:۱۷

  محمد آصف از دوستان نزدیک ما است نه مواد مخدر میفروخت و نه چیز دیگر. ایشان از افراد مسلح باشی حبیب بود که در گردن حوتقل در مرز هزاره و پشتون جبهه دارد تا از ورود طالبان در منطقه جلوی گیری کند اما میانه خوبی بین اینها و ولسوالی وجود نداشت و از ولسوالی چندبار بستن جبهه آنها خواسته شده بود اما آنها در جواب گفته بودند که اگر شما قول میدهید که امنیت ما را بگیرد ما قبول میکنیم. همه شما میدانید که حکومت نا کار آمد ار عهده برقراری امنیت عاجز است و از طرفی آنها خار چشم حکومت شده بود لذا برای آنها دام گذاشتن و به بهانه مواد مخدر یک نفر از افراد باشی را کشتن. این سرشت ما مردم هزاره است که شیر خانه و روباه صحراییم. در حالی که مردم پشتون هزار نوع خلاف میکند اما بازهم برای کرزی برادر است

 9. محمد جاوید رضایی جوزا ۲, ۱۳۹۱ در ۱۰:۵۶ ب.ظ -

  سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۲۲:۵۶

  سلام خدمت همه دوستان عزیز که خواننده این مطلب و سایت جاغوری یگ هستند .
  این خبرا را که شنیدم خوشحال شدم که کسی که مواد مخدر را بفروش میرساند کشته شده . ولی از این بابت که افسر تعقیب کننده معامله گران که توانسته اینها را ردیابی کند و بتواند جلوی فروش بیشتر آنها را بیگرد چطور مسولان جاغوری بخود اجازه داده تا این فراد را دستگیر کند باید از این افراد در راستای کوشش شان تقدیر میشد . اگر چه من نمیشناسم این شخص را هنوز قضاوت کردن زود هست . ولی اگر همچین خبری راست باشد پس حق این شخص این نبود که بعد از تلاش و موفقیت در وظیفه خود باید زندانی شود این تیری هست بر روحیه بعضی وطن دوستان .
  مسولان آنچه باید وظیفه شان هست عمل کند نمی کند میتواند جلوی خیلی از ناهنجاری های مردم در جاغوری را بیگرد اما اینان به سرکله خود میزنه و درگیر مسله های خود هستند پس باید بیشتر در راستای خدمت به مردم تلاش کند امروز اگر مسولان منسجم در راستای خدمت به مردم نباشد ممکن هست این جامعه از این رو به آن رو شود .
  ببخشید اگر کسی از مطلب من ناراحت شده باشه .. اینهای که گفتم از گفته های مردم بود که به چشم خود دیده و یا شنیده بودند

 10. تنها جوزا ۳, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۱ ق.ظ -

  چهارشنبه ۳ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۰:۱

  از …. با ان پیکار قلندری ات.
  در حکومتی که مردم از قانون بالاتر باشد، منظور حسین مجری قانون و تفسیر و تبیین قانون میکند. در حکومتی که اتوریته ی مشروع وجود نداشته باشد، منظور حسین به قانون مشروعیت و مدافع قانون میشود. در نظامی که منظور حسین امر به معروف و نهی از منکر کند چه بلا سر مردم بیاید؟؟

  در نظام توتالیتریزم پان پشتونیزم یا در نظام تک صدایی که قعلانیت محوریت نداشته باشد، مسئولین و مومن زاده صاحب از منظور حسین تقدیر میکنند.
  در نظام که عقل ستیزی و مرید پروری و خرافه بافی باشد منظور حسین پاسدار قانون میشود.
  در نظام سلطانیزم(کرزی) منظور فرق بین استاد دانشگاه و منظور نیست…………..

 11. جواد جوزا ۳, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۳ ب.ظ -

  چهارشنبه ۳ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۳

  آقای مومین زاده راستی شما نگفتید که مقتول کی هست . اگر میشه در مورد هویت ایشان معلومات بذارید . تشکر از خبر رسانی شما

 12. مختار جوزا ۳, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۲ ب.ظ -

  چهارشنبه ۳ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۵۲

  سلام دوستان!
  در کشور و حتی خانه ای اگر قانون و گفتگو و برسی و فرصت گفتن و شنیدن نباشد ان کشود و خانه ویران است.
  پولیس باید مجری قانون باشد نه قانون شکن ، فرمان قتل و ازادی دست پلیس نیست، بلکه پولیس مجری فرمان است که از مقام های بالاتر قانونی پس از دایر شدن مراحل برسی و حق دفاع متهم صورت میگیرد.
  کشور ویران شده ما آغاز ویرانی اش از همینجاست که هرکه زور داشت هم حاکم است و هم مجری حکم و لذاست که ویرانی و ویران گری پایان پیدا نمیکند.
  دوستان عزیز بجای حکم ازادی افسر پولیس بهتراست از محترم ظرف شریف ولسوال جاغوری در ضمن حمایه و همکاری با ایشان خواسته شود که کار مراحل قانونی خود را باید عادلانه بگزراند.
  شما میدانید که فردی کشته شده اطفالی یتیم و زنی بی شوهر شده بکدامین گناه ؟ اشتباه پلیس؟ اگر کسی مواد فروخته قاضی باید فرمان قتل صادر کند. در ضمن پلیس حق ندارد برای یگ چیز احتمالی جان خود و همکارانش را به خطر مرگ قراردهد. من درست بخواطر دارم در سال ۱۳۷۷ -۶ در همان منطقه غجور بچه بیکی نظامی معروف سازمان نصر بخواطر پرنداخت نکردن شخصی فطره رمضان را در جا او را به رگبار کلاش بست و کشت و هیچ کسی سوال نکرد که چرا؟ او هم مجرم بود چون فطره اش را به بچیه بیکی نداد. پس باید در جا کشته می شد ؟ نظامی که هم حاک بود و هم مجری حکم؟؟؟!!!
  دوستان صبور باشیم و پیرو پیاده شدن عدالت اجتماعی نادیده فرمان صادر نکنیم و رضایت ندهیم برای کاری که و اقعیت انرا نمیدانیم از شما مردم جاغوری جز خرد مندی چیزی دیگر درست نیست!

 13. kaku جوزا ۳, ۱۳۹۱ در ۵:۲۵ ب.ظ -

  چهارشنبه ۳ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۲۵

  kasi ki tamami aumrash ra zir mardum guzaranda bashad qabil taqder nist lutfan as asl wa nasab officer tan kami AGAHI BEGERID BADAN agar qabil taqder bud taqder kunid az hamchu Adam hai kispi taqder kardan eshtibast lotfan asliat
  shan ra az nawisinda pursan kunid
  aqai nawisinda wakhti ki una asalan h musala naboda shuma chotor az dar giri gap zidayn, kasai ra ki zida disti khali boda, yaak kasi ki tah chand roz pesh ,,,,,,,,, booda aali badmashi mona wa shuma ham awaa midin, awal da sahna borin wa togh kin ki haqiqat chiya baad akhbar khora pakhach koo,

 14. مختار جوزا ۳, ۱۳۹۱ در ۵:۵۲ ب.ظ -

  چهارشنبه ۳ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۵۲

  سلام دوستان!
  در کشور و حتی خانه ای اگر قانون و گفتگو و برسی و فرصت گفتن و شنیدن نباشد ان کشود و خانه ویران است.
  پولیس باید مجری قانون باشد نه قانون شکن ، فرمان قتل و ازادی دست پلیس نیست، بلکه پولیس مجری فرمان است که از مقام های بالاتر قانونی پس از دایر شدن مراحل برسی و حق دفاع متهم صورت میگیرد.
  کشور ویران شده ما آغاز ویرانی اش از همینجاست که هرکه زور داشت هم حاکم است و هم مجری حکم و لذاست که ویرانی و ویران گری پایان پیدا نمیکند.
  دوستان عزیز بجای حکم ازادی افسر پولیس بهتراست از محترم ظرف شریف ولسوال جاغوری در ضمن حمایه و همکاری با ایشان خواسته شود که کار مراحل قانونی خود را باید عادلانه بگزراند.
  شما میدانید که فردی کشته شده اطفالی یتیم و زنی بی شوهر شده بکدامین گناه ؟ اشتباه پلیس؟ اگر کسی مواد فروخته قاضی باید فرمان قتل صادر کند. در ضمن پلیس حق ندارد برای یگ چیز احتمالی جان خود و همکارانش را به خطر مرگ قراردهد. من درست بخواطر دارم در سال ۱۳۷۷ -۶ در همان منطقه غجور بچه بیکی نظامی معروف سازمان نصر بخواطر پرنداخت نکردن شخصی فطره رمضان را در جا او را به رگبار کلاش بست و کشت و هیچ کسی سوال نکرد که چرا؟ او هم مجرم بود چون فطره اش را به بچیه بیکی نداد. پس باید در جا کشته می شد ؟ نظامی که هم حاک بود و هم مجری حکم؟؟؟!!!
  دوستان صبور باشیم و پیرو پیاده شدن عدالت اجتماعی نادیده فرمان صادر نکنیم و رضایت ندهیم برای کاری که و اقعیت انرا نمیدانیم از شما مردم جاغوری جز خرد مندی چیزی دیگر درست نیست

 15. حمیدالله جوزا ۳, ۱۳۹۱ در ۶:۳۹ ب.ظ -

  چهارشنبه ۳ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۸:۳۹

  این قانون صرف درجاغوری موردتطبیق است نه درولایات دیګر!!!درولایت دیګرمنافع خودراسنجیده کارمیکنند. فایده اش چیست؟یک نفرهزاره کشته یک زخمی وان دیګری دربدردرمحاکم…کدام کمک کدام بازسازی تابه حال دیده اید دیګران به میلیون هادالرکمک وبازسازی ګرفتنداماجاغوری ان ضرب المثل رازنده کردکه هزاره به خداګفته بودتومراهست کو،روزی خودراخودم پیدامی کنم.

 16. محمد سرور جویا جوزا ۴, ۱۳۹۱ در ۱:۵۳ ب.ظ -

  پنجشنبه ۴ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۳:۵۳

  باید دراین مورد بیشتر تحقیق شود که حق با کدام طرف است ولی انچه که مهم است اینست که جلو نا بسامانی وجلو معتادین وخرید وفروش مواو مخدر ومشروبات الکلی گرفته شودواز طرفی باید قضیه در خود جاغوری فیصله شود ودر جواب دوست عزیز اکبری گفته شود که اصف مرحوم معتاد بوده ودرش شک نیست که ما از دوستان که اصف را می شناخته وراجع به پوسته این پوسته به نفع مردم است وهیج انسان عاقلی نمی خواهند این پوسته از انجا برداشته شود.

 17. jan mohammad جوزا ۵, ۱۳۹۱ در ۱:۴۲ ق.ظ -

  جمعه ۵ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱:۴۲

  سلام بر شما دوستایی مهربان ! من همه نوشته هایی شما دوستایی خوب را خواندم ،، من یک سوال از همه شما دارم ؟ آیا تا بخال کسی بوده است که میسلی آصف یا بقیی نفرایی باشی حبیب شب و روز سر مرز خواب کرده باشد از مردمی خود دفاع کرده باشد ؟؟ شما بیاد دارید ؟ کدام آخوند یا کدام کسی از سنکمشاه شما دیده باشید که یک روز یا یک شب در سر مایی زمستان سر زرمرز حوتقول از شما یا فامیل تان دفاع کرده باشد ؟.
  ما مردم زندی خوب نداریم ،مرده بد نداریم ،
  امروز همین باشی حبیب است که مردم باخیالی راحت در جاغو ری در خانه خود راحت خواب میکند ،،،
  تاابد کس زنده نمیماند خدا کند که کسایی دیکر به اندازی باشی و افراد هایی باشی وابسته برایی جاغو ری باشد ،،
  و بیاد .

 18. فروغ جوزا ۵, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۰ ب.ظ -

  جمعه ۵ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۰

  سلام بر آگاهان!
  قاتل که شما در باره آن گفتگو دارید نه در پی مواد مخدر است و نه ادم است که به این چیز ها پایبند باشد. شما دلایل استخدام ها را بخوبی میدانید که همان گروه بازی های است که در سابق وجود داشت.
  قاتل موجود درپی باند بازی های قبلی و حذف موجودیت دیگران از صحنه است، دیگر اینکه مقتول، از افراد مرز بان است یا نیست ؟ سود میرساند یا ضرر گپ مفت است که خریدار نداشته و ندارد.
  قاتل از همان همان قاتلان همیشگی مردم است که مربوط سازمان مرحومه ن … است و کارش جنایت و ادم کشی بوده و فعلا هم بدنبال حذف نیروهای باشی حبیب سرگردانند، که چی خواب دیده و از کجا فرمان رسیده مشخص خواهد شد.
  همین قدر مطمن باشید که موضوع نه مواد است و نه هیچ دیگر موضوع همان ادامه خط باطل است که می کشت و حال هم می کشد.
  و از طرف دیگر درین روز ها چنانچه خبر دار شدید که تعداد از مردم در را بطه با جاسوسی طالبان توسط ناتو دستگیر شد و تعداد دیگر هنوز فعال اند که در منطقه تاهنوز جان بسیاری ها را در خطر انداخته اند همه در حقیقت توسط بقای سازمان خوش نام نص سازمان دهی میشود که هدف تنها موضوع پول نیست ، بلکه مار های دیگری در استین است که دیر یازود مردم خواهند دانیست.
  ظفر شریف فرد لایق و شایسته ایست که با آگاهی و بخوبی برای منافع مردم کار میکند در صدند که نگزارند بار دیگر نا امنی مردم جاغوری را تهدید نماید و گروه گرایی بار دیگر دیگر مردم ازار رساند و براستی که میخواهد برای مردم خدمت کند. به نظر می رسد که نصری ها درپی دسیسه تازه ای بجان اوست، زیرا که او با زور گویی های … ها درین اواخر اعتنایی ندارد. من یقین دارم که خدا وند یاورش خواهد بود و مردم اگاه اورا یاری خواهند کرد.

 19. اکبری جان جاغوری جوزا ۵, ۱۳۹۱ در ۸:۳۶ ب.ظ -

  جمعه ۵ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۲۰:۳۶

  پدر روزشی نالد خوب بلا بل دنیا بور شده
  منظور جان افسر پولیس شده محمد اصف وعوض توریست را درحال فرار قد تفنگ زیده هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاموردوم ازخنده اقای مومن زاده عزیز مردم را که مواد فروش ومعتاد جور کدین لااقل یک دروغ بزنید که مردمی که نمیشناسن یک۲روز باور کنن ترا خدا خبر را رنگ کده دخورد مردم ندی خوده مسخره مردم جور نکوچون مردم هم قومندانای منه خانه سنگماشه رامیشناسن وهم مردای سنگر پسته سرحدی را اینا همون ادمای هستند که سالهای سال بچه شاغال عرفانی ره قول دقول وچولونگ به چولونگ دواندک میکدن هاهاهاها دباره منظور جان هم اگر اطلاعات خواستی من برات میدم
  یا الله پناه میروم درتو …….بااحترام اکبری جان

 20. حسن هزاره جوزا ۶, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۶ ب.ظ -

  شنبه ۶ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۲:۶

  بسیارعالی، واقعا شجاعت شان قابل تقدیر است
  مردم شریف وغیرت مند ولسوالی جاغوری باید از اشخاص که در راستای پیشترفت، آبادی منطقه، امنیت و….. کوشش میکنند حمایت جدی نموده تاباشد که آینده فرزندان شان روشن ومردم ان سرزمین در فضای امن و آباد زنده گی کنند.

  با تقدیم حرمت
  حسن هزاره

 21. شمس نوری جوزا ۶, ۱۳۹۱ در ۳:۲۴ ب.ظ -

  شنبه ۶ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۵:۲۴

  او بچه اکبری یالی ای خشکار مومن زاده چیز گناه دیره ؟
  اگه تو اگو روز اگو توره قد مومن زاده بوگی او توره از توره نوشته مونه یا از زیبون از تو نوشته مونه
  یالی مالوم موشه که تو از ……………
  مومن زاده برار قند پشت تورای ازی لودا نگردو تو کار خود کو خدا تو ره خیر بدیه یک تو استه که آوال وطن ره بلدی از مو نوشته مونی .

 22. اکبری جان جاغوری جوزا ۶, ۱۳۹۱ در ۹:۴۷ ب.ظ -

  شنبه ۶ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۲۱:۴۷

  چرا مردم را دوو میزنی او … ؟

  تاجاییکه من میشناسم امو اصف وعوض توریس صدنفر مثل ترا حریف است البته دمیدان اره …. نه مثل خاتینو که دبله سرخی تاو خانه پشت کامپیوتر مثل تو وری ….. میکنند دفه اخرت استه دوو میزنی
  فهمیدی ؟

 23. احمد جاغوری جوزا ۷, ۱۳۹۱ در ۴:۵۸ ق.ظ -

  یکشنبه ۷ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۴:۵۸

  اکبر جان چیز خیل اوچی کیدی پیخیل چمای خو پاک کو بلشو استه شو گیرد گوشه خو سیل کو که تو خود تو در چولونک گیر مانده و یا جناب وکیل اقای عرفانی این شیر مرد تاریخ در هر میدان سیاسی و نیظامی برنده میدان بوده

 24. مهاجر جوزا ۹, ۱۳۹۱ در ۵:۳۷ ب.ظ -

  سه شنبه ۹ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۳۷

  قومای عزیز ازعرفانی دیگه تاریف نکیداموخوچندان کارخیرتو بلدی جاغوری نکده تابالی یک چندروزده زورخلیلی ولسوال بود ازرشوت خوردو بیخی دلشی بل امدد. اموشمشیرکه عرفانی بلدی جاغوری زده کجایه.

 25. احمد جاغوری جوزا ۱۰, ۱۳۹۱ در ۴:۱۰ ق.ظ -

  چهارشنبه ۱۰ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۴:۱۰

  مهاجر برار اگر از حق نگزریم خدمت که عرفانی کرده برای مردم یک ادم به غیری از سیماسمر نکرده از اول اینقلاب تا به هال در خدمت مردم بوده خانه جنگی جاغوری را
  یا در زور و یا در زاری توانست مهار کند یک امنیت نیسبی را به اجود اورد تا مردم یک
  نفس راحت را داشته باشد