خبر مهم از سراسر جاغوری

عزیزالله جاغوری ۷:۵۸ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
خبر مهم از سراسر جاغوری

خبر مهم از سراسر جاغوریFB_IMG_1542873226071

شب گذشته شاخه نیروهای جبهه مقاومت بالای پوسته های طالبان در منطقه مرزی هیچه و بابه دست به عملیات زِد که متاسفانه جاسوس های خودی قبلا راپور این عملیات را به طالبان داده بودند و آنها قبل از عملیات سنگر های خود را ترک نموده بودند ، فرمانده جبهه مقاومت میگوید که کمر مردم را همین جاسوس های خودی شکسته است وی افزود ما تا قطره خون در بدن داریم در مقابل طالبان وحشی خواهیم رزمید و شکست خواهیم داد.
هم اکنون منطقه هیچه بر اساس یک معامله بدست طالبان است و طالبان در خانه های مردم جابجا شده است .
در گوشه های از منطقه پاتو طالبان هنوز حضور دارد و در منطقه حوتقول سنگر های جنرال باشی حبیب بخصوص فیروز کوه هنوز تحت تصرف طالبان میباشد ، طالبان سلاح های سقیله را در فراز فیروز کوه نصب نموده است و شکست آنها بنا بر موقعیت استراتیژیک فیروز کوه کار خیلی سخت است مگر اینکه توسط بمباردمان هوایی نابودشان کرد.
خبر های خوب دیگر اینست که جبهه مقاومت در سرتاسر جاغوری و مالستان از روحیه عالی در مقابل گروه جهل و تاریکی برخور دار اند و در همین حال تسلیحات جنگی از طریق زمین در حدود پنجاه موتر و چهار هلیکوبتر دیروز به جاغوری رسید امید بخش این سلاح و مهمات برای تقویت جبهه مقاومت نیز در نظر گرفته شود .
نوت : در تهاجم طالبان در منطقه بابه فقط نیروهای جبهه مقاومت در برابر آنها ایستادگی نموده اند ، متاسفانه نیروهای دولتی هیچ سهمی در این جنگ نداشته است آنها در بابه حضور نمایشی بیش ندارد.
وضعیت امنیتی مالستان فعلا خوب است و جای کدام نگرانی و تشویش وجود ندارد.

کمیته خبر رسانی جبهه مقاومت

405بازدید

کامنت بسته شده است.