دیروز حمله هوای وامروز تهدید زمینی

نصرالله مومن زاده ۸:۵۱ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
دیروز حمله هوای وامروز تهدید زمینی

دیروز حمله هوای وامروز تهدید زمینیFB_IMG_1551197909307

هنوز مردم جنازه های عزیزان را که طالب هوای شهید کردند بخاک نسپرده ،که طالب زمینی ، در یک اقدام از پیش تعین شده ، اعلام بستن راه ها کردند .

چقدر بچاره وذلیل خار شده ایم ، چرخبال ها در مناطق دشمن نشست بر خواست نموده وبا هدایت بی سرنشین ها خط مقدم را مورد حمله قرار می دهند .

برای این دولت فاشیست افراد نظامی غیر اوغو به اندازه گوسفند هم ارزش ندارد . این حماقت ما هستند درک نمی کنیم . فاشیست وقتی افغان می گوید منظور مشخص است وخودش بیش از هر کس دیگر می داند که این واژه مخصوص پشتون است . ولی چند تیکه دار کثیف ملت را به گروگان گرفته ، بین الافغانی گفته روان است بدون اینکه درک درست از این کلمه داشته باشد .

بیست سال در عصر دیموکراسی غربی ، سیستم عبدالرحمانی مو به مو بر مردم پیاده می شه ،بدون اینکه درک درست از واقعبت داشته باشد .

این مردم را خدا فقط برای جمع اوری عشر خلق کرده ، واین زندگی ذلت بار را تاکی باید تحمل کرد .

جاغوری انلاین می نویسد :

#فوری
شنیده ها حاکی از آن است که مسیر جاغوری-کابل از مسیر قره باغ سر از فردا مسدود می باشد.
یک منبع که نمی خواهد اسمی از وی گرفته شود، به جاغوری انلاین می‌گوید: طالبان مسلح شام امروز (سه شنبه ۹ حوت ۹۷) با فرستادن نامه به مردم جاغوری اعلان کرده اند که به علت نرسیدن پول وعده شده از سوی مردم جاغوری به عنوان زکات(عشر) مسیر جاغوری – کابل از فردا چهار شنبه (۱۰ حوت ۹۷) به روی عبور و مرور مسدود گردیده و کسی حق تردد به سوی غزنی و‌ کابل را ندارد.
اما مسوولین ترانسپورتی جاغوری این خبر را تایید یا رد نمی کنند. آنان می گویند: “زمزمه است که طالبان عنوانی جاغوری یک نامه ارسال کرده اما این نامه تا حالا بدست ما نرسیده است”
این خبر تکمیل می گردد….
#جاغوری_انلاین

 

549بازدید

کامنت بسته شده است.