ستادهای جنبش روشنایی, نهادها, علما, دانشگاهیان و مهاجران عدالت‌خواه مقیم ایران, خواستار وحدت شورای جنبش روشنایی شدند:

عزیزالله جاغوری ۹:۴۵ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
ستادهای جنبش روشنایی, نهادها, علما, دانشگاهیان و مهاجران عدالت‌خواه مقیم ایران, خواستار وحدت شورای جنبش روشنایی شدند:

ستادهای جنبش روشنایی, نهادها, علما, دانشگاهیان و مهاجران عدالت‌خواه مقیم ایران, خواستار وحدت شورای جنبش روشنایی شدند:Screenshot_۲۰۱۹۱۱۱۶-۰۰۲۸۲۲_1

ستادهای جنبش روشنایی, نهادها, علما, دانشگاهیان و مهاجران عدالت‌خواه مقیم ایران, در نامه‌ی خصوصی به اعضای شورای عالی جنبش, خواستار وحدت شورای جنبش روشنایی شدند.
جنبش روشنایی بزرگ‌ترین حرکت عدالتخواهانه مدنی و روزنه‌ی امید جامعه‌ برای مبارزه منسجم در برابر تبعیض سیستماتیک و ناروایی است که جهت رسیدن به هدف, باید از آن حراست شود.
جنبش روشنایی, آزمون جدی نسل نو تحصیل‌کرده در میدان مدیریت و رهبری جریان سرنوشت و عدالت‌خواهی و روزنه‌ی امید جامعه جهت ایحاد تغییر وضعیت است. متاسفانه مدتی است که به دلیل اختلاف سلیقه و گلایه‌گذاری‌های کوچک, جنبش دچار پراکندگی و چنددستگی شده و سرمایه امید و آرمان جامعه را به خطر واگرایی, انفعال و انزوا مواجه کرده است.
عدالت‌خواهان ایران ضمن تجدید عهد با شهیدان جریان عدالت‌خواهی و جنبش روشنایی, مجدانه از اعضای شورای عالی جنبش خواسته‌اند که هر گونه گلایه‌گذاری‌های کوچک و اختلاف سلیقه را کنار بگذاند و آدرس عزت و امید جامعه (جنبش روشنایی) را به واحدها و توان‌های کوچک تبدیل نکنند.
عدالت‌خواهان مقیم ایران از عموم مردم عدالت‌خواه در سراسر جهان خواهانند که متحدانه و مسئولانه ندای وحدت‌خواهی را بلند کنند تا متولیان جنبش را به اتحاد جهت رسیدن به اهداف بلند عدالت‌خواهی وادار کنند. پس از رسیدن به وحدت هر کاری جهت مانایی و موثر بودن لازم است در یک روند خردپذیر انجام دهند.
پایان

***
اتحاد تنها راه نجات – این خط واین هم نشان
بعضی ها خود را عقل کل می دانند. ولی هنوز از درک این نکته – که با تیم سازی وتکه تکه کردن یک مجموعه ، هیچگاه به اهداف اولیه نخواهی رسید – عاجزند. یا شاید درک می کنند، ولی منفعت های شخصی خود را بیشتر در قالب کوچک دستیابی تر می بینند . بلی تاادم های ضعیف النفس باشند هیچ مفلسی در نمی ماند ، تا سواری باشد سوار کار بی نصیب نخواهد ماند.
به همین دو دلیل بعضی ها بجای تن دادن به یک ساختار مدرن، همیشه در تکاپوی تیم سازی هستند چون در یک ساختار مدرن برای یک فرد سواری دادن اگر هم باشد ، برای همیشه تعریف نشده ، به همین دلیل ، به دنبال سواری ثابت ومادام العمر فکر می کند . نظیر رهبران سنتی . یعنی اگر ازساختار هم حرف میزنند چنین ساختاری را، در نظر دارند .

والا چه کسی می تواند باور کند که با اختلاف می توان به جایی رسید . تیم سازی وتکه تکه کردن کاری هر کس باشد گناه نابخشودنی است قابل پذیرش نیست. مگر اینکه ماموریت داشته باشد که با تیم سازی یک مجوعه را تکه تکه کند وازبین ببرد .
هنوز فرصت جبران هست ، اگر از اخرین فرصت بوجود امده استفاده نکنند در پیشگاه ملت رو سیاه تاریخ خواهند شد این خط واین هم نشان .

274بازدید

کامنت بسته شده است.