سناریویی اسفالت راه قرباغ جاغوری دوباره روی پرده رفت

عزیزالله جاغوری ۸:۵۸ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
سناریویی اسفالت راه قرباغ جاغوری دوباره روی پرده رفت

jabسناریویی اسفالت راه قرباغ جاغوری دوباره روی پرده رفت . محمود بلیغ که تنها وظیفه اش را تکرار این سناریو می داند در صفحه فیسبوکش نوشته :

پروژه آسفالت سرک قره باغ جاغوری هفته گذشته برای بار سوم به اعلان تدارکاتی سپرده شده است. از تمام شرکتهای واجد شرایط دعوت می شود که جهت اشتراک در این پروژه مهم و اخذ شرطنامه به ریاست تدارکات وزارت فواید عامه تشریف بیاورند.
گفتنی است این پروژه یکبار در سال گذشته و یکبار هم در سال جاری به اعلان سپرده شده بود اما متاسفانه هیچ شرکتی در داوطلبی شرکت نکرد.
امیدواریم در این مرحله شرکتهای واجد شرایط در این پروژه اشتراک نمایند تا بتوانیم کار عملی آن را امسال آغاز نماییم.

همانطوری که خواندید ایشان گلایه کرده که  این پروژه برای بار سوم در مدت ریاست خودش به داوطلبی گذاشته شده و متاسفانه کسی شرکت نکرده است . ایشان از دلیل اینکه چرا کسی شرکت نمی کند با کمال ناباوری چیزی نمی گویند و یا چیزی ندارد که بگویند . برای اینکه اصلا قرار نیست به طور جدی چیزی به داو طلبی گذاشته شود .

در گذشته این پروژه توسط دیگر وزرا نیز به داوطلبی گذاشته شده بود افراد حقیقی وحقوقی شرکت کردند و بعد به دلایل واهی همه رد کرده و بودیجه سر از ولایت پشتون نشین دراورد .

تعبیر واجد شرایط برای رد کردن همه شرکت کننده های کافی است  . چون هنوز شرکت بدنیا نیامده که واجد شرایط راه جاغوری وقرباغ باشد .

برای مردم فریبی هرچند یکبار این نمایش مضحک دوباره روی پرده می اید که حال ادم را بهم می زند .

1,106بازدید

کامنت بسته شده است.