سنگ تهداب پل آب بوسعید یا بوسید گذاشته شد.

محمدعلی رحمانی ۴:۳۰ ق.ظ ۱۰
سنگ تهداب پل آب بوسعید یا بوسید گذاشته شد.

1238208_505299216229342_1127367585_n
به گزارش رادیوجاغوری،این پل که دوسال قبل منظور شده بود دیروز سه شنبه ۵-۶-۱۳۹۲ با حضور مقامات محلی ولسوالی جاغوری رسما افتتاح گردید.
این پروژه با هزینه ۵۲۵۰۰۰۰ افغانی در طول چهارده متر و عرض شش متر از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات افغانستان تا پنج ماه د یگر اعمار خواهد شد.
در مراسم تهداب گذاری این پل از مسئولین شرکت یحیا یوسفی که مسئولیت ساخت آنرا به عهده دارد خواسته شد که در اجرای اعمار آن صادقانه عمل نماید.

3,034بازدید

۱۰ دیدگاه »

 1. jaghuri wala سنبله ۷, ۱۳۹۲ در ۵:۲۲ ق.ظ -

  براداران این دولت مکاره هیج وقت یک کار را بدون دلیل انجام نمیدهد . انتخابات نزدیک است بازم نیرنگ است خدا کند که این کار به اخر برسد ..

 2. محبی سنبله ۷, ۱۳۹۲ در ۵:۵۸ ق.ظ -

  واقعا جالب است !
  خود را کارمند رادیو پیام جوان معرفی میکنه اما گذارش از رادیو جاغوری
  این یعنی چه؟
  منتظر جواب هستم

  • محمدعلی رحمانی سنبله ۷, ۱۳۹۲ در ۶:۴۵ ق.ظ -

   با سلام خدمت آقای محبی!
   تشکری میکنم از نظر جالب تان.
   درست است که من کارمند رادیو پیام جوان هستم اما در وبسایت گزارشگر هستم بعضی اوقات میشه که کارمندان رادیو پیام جوان به نسبت نداشتن وقت نمیتواند برای گزارش برود اما رادیو جاغوری هم از جاغوری ها میباشدو من منظورم اینجاست که آنعده از دوستانیکه در خارج ازجاغوری به سر میبرد را از واقعات جاغوری آگاه سازم نه خودنمایی.
   محمدعلی “رحمانی”

 3. محبی سنبله ۷, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۰ ق.ظ -

  قوی گذارش ام میدی
  جاغوری یک ام خوشاله که گزارش گر دیره
  راستی کی تو ره گزارش گر معرفی کده؟
  یک بام دو هوا
  جاغوری یک خیلی پول دار است گذارشگران خوبی دارد
  اما حیف پول که به این قسم گزارشگرا می دهد …

  • محمدعلی رحمانی سنبله ۱۰, ۱۳۹۲ در ۴:۰۹ ق.ظ -

   با سلام دوباره خدمت آقای محبی!
   من نمیدانم که این همه دیدگاه های مبغضانه برای چیست؟
   آیا شما واقعا با من مشکل دارید یا با سایت جاغوری یک؟
   اگر با من مشکل دارید و از نشر گزارشاتم در سایت رنج میبرید پس لطف نموده بیایید از نزدیک باهم معرفی شده و گپ بزنیم.
   اگر با سایت مشکل دارید و از نشر گزارشات به موقع در سایت رنج میبرید پس با مدیریت سایت درتماس شوید!
   در قسمت اینکه شما سوال نموده اید:
   ۱- کی شما را گزارشگر معرفی کرده؟
   در جواب این سوال باید بنویسم: اول اینکه شما اصلا چیزی از نویسندگی نمیدانید و جمله که نوشته نمودی کاملا اشتباه است و برای یک منتقد بسیار شرم آور است که جمله ها را نادرست نوشته و برای کسی بفرستد یا به نشر بسپارد.
   آقای محبی عزیز زمانیکه ما با همدیگر صحبت میکنیم درست است که با لهجه عامیانه حرف میزنیم، اما در رسانه نمیشود که لهجه عامیانه را به رشته تحریر درآوریم.
   ودیگر اینکه من چگونه از جمله گزارشگران این سایت انتخاب شده ام برای شما اصلا مربوط نمیگردد، واین سوال تان کاملا بیجا وبی معنی است.
   ۲- نوشته کردی که ” یک بام و دو هوا” که این هم به نوبه خود میتواند یک موضوع گنگ باشد و خوب بود که مشخصا اصل گپ را مطرح میکردی.
   ۳- از پولدار بودن جاغوری یک هم اشاره کردی.
   آن کدام منبع است که جاغوری یک را تمویل میکند وآن کدام شخص است که از بابت گزارشات که در سایت نشر کردم برای من پول داده باشد؟

   اگر شما جاغوری یک را تمویل میکنید، یا شما از خاطر منتشر نمودن گزارشاتم مرا پول داده اید بیایید من آن پول را دوباره برایت میدهم تا دیگر حیف نخورید دل تان آرام بگیرد، و اگر نداده اید؛ پس کدام سند وجود دارد که جاغوری یک پولدار است و آن پول را برای من داده است؟
   ۴- منتقد گرامی گزارشگر را (گذارشگر) نوشته نموده است، که این خود هم مایه شرم و خجالت است برای یک منتقد که روی مطلب دیگران انتقاد میکند اما خودش چیزی را برای راه حل نمیداند.
   آقای محبی عزیز گذارشگر اشتباه است خوب بود که بجای ” ذ ” ( ز ) را استفاده مینمودی و گزارشگر نوشته میکردی.
   به هرصورت دوست گرامی من تاهنوز شما را نشناخته ام؛ شما لطف نموده مشخصات خودرا در دیدگاه بنویسید! و در ضمن من از کسی بدهکار نیستم اگر شما میخواهید که با جاغوری یک همکاری داشته باشید یقینا مدیریت جاغوری یک از مطالب دوستان استقبال مینماید.
   پس شما لطف نموده آستین تانرا بالا بزنید بیایید دست به دست هم داده و تیمی حرکت نماییم تا باشد که از این راه مصدر خدمت برای مردم عزیز خود باشیم.
   محمدعلی “رحمانی” جاغوری.

 4. حفیظ انگوری سنبله ۹, ۱۳۹۲ در ۴:۱۲ ق.ظ -

  سلام بر رحمانی عزیز!

  فکر می کنم نام اصلی این منطقه “بوسید” بوده باشد که توسط عاملین استعمار عرب تبدیل به بو سعید شده است. در زمینه توجه شما را خواهانم.

 5. نصیر سنبله ۱۴, ۱۳۹۲ در ۸:۳۹ ق.ظ -

  رحمانی گرامی سلام برشما
  کارتان قابل قدر است و ارج. هرچند برخی دوستان کم لطفی میکنند و بجای تشکر و تقدیر، تخریب و تعرض میفرمایند.
  خدمت این دوستان عرض کنم که درین سایت، موضوع پول مطرح نیست و اگر میبود، یقین دارم که نوبت به رحمانی نمیرسید. رحمانی، وقت صرف میکند تا خدمتی هرچند ناچیز به خوانندگان وعلاقمندان این سایت بکند.
  اگر دوستان دیگری، هستند که گزارشگر مسلکی اندو بدون نظرداشت مادی، درین سایت خدمت میکنند؛ بیاییند و وارد خدمت شوند. یقینا رحمانی،در خدمت و تقویت شان قرار خواهد گرفت. در غیر آن، تخریب نفرمایید. وقتی شخص بدون مزد و منت، کاری میکند ولو ناقص؛ قابل سرزنش نیست و ناجوانی است اگر نکوهش کنیم.
  بهرحال خواجه حافظ میگوید:
  “وفاکنیم و ملامت شویم و خوش باشیم
  که در طریقت ما کافریست رنجیدن
  به پیر میکده گفتم که چیست راه نجات, بخواست جام می و گفت عیب پوشیدن”

 6. ALi سنبله ۱۷, ۱۳۹۲ در ۶:۳۷ ق.ظ -

  خدمت دوستان معترض عرض کنم که لطفا ! از کج روی ها و اعترازات بیجا دست ور دارید. اگر کاری از دست شما بر میاید لطفا در همکاری ازهر لحاظ از سایت جاغوری یک و رادیوها دریغ نکنید استین بالا بزنید وارد عمل شوید اگر کمی به گذشته نه چندان دور توجه کنید که از کشور همسایه ما پاکستان یک فامیل سالها منتظر و چشم براه یک خط و یا حتی یک احوال دهانی از عزیزان شان سالها منتظری می کشیدند که حتی اگر ذاغ از بالای دیوار می گذشت فکر می کردند احوال مسافر اورده . و الی انتظارات دیگر… امروز یک عده که در کدام کشور دگر رفته اند در مدت کوتاهی همه چیز شان از یاد شان رفته که بودند. و همچنین از جوانان که چه در سایت جاغوری یک و چه در رادیو ویا سایر رسانه ها خدمت میکنند ، خصوصا جناب رحمانی تشکر خیلی خیلی زیاد. خدا کند در این راه که کمر همت بسته اید وموفق کامیاب باشید همان مثل معروف که میگوید دهان مردم به مثابه دروازه شهر است اکتفا نموده و شما هم نباید فراموش کننید که سرو کار تان با هزاران نوع مفکوره و ایده هستین این خودش یک مکتب و یک تجربه ای بزرگ است. لطفا اگر امکان داره واقعات روزمره ای جاغوری را در سایت با دوستان خارج و داخل شریک بسازید. به امید موفقییت هرچه بشتر شما عزیزان.

 7. ALi سنبله ۱۷, ۱۳۹۲ در ۶:۴۶ ق.ظ -

  جناب رحمانی عزیز ! اگر جزییات همان موتر که مملو از مواد منفجره بود در منطقه ای جاغوری شناسای شد و سرنشنان ان متواری شدند ایا تا بحال کدام سر نخی بدست امده که از کخا این موتر در جاغوری ام و در کدام مسیر میرفت و هدف چه بوده اگر امکان داره کدام اخبار جدید در این زمینه در دست است لطفا با ما شریک بسازید. تشکر

  • محمدعلی رحمانی سنبله ۱۹, ۱۳۹۲ در ۷:۰۵ ق.ظ -

   برادر عزیز علی دربخش دیدگاه خوش آمدید!
   عرض شود اینکه آنقدر معلومات که به دست آورده بودیم به رشته تحریر آورده بودیم، گرچا زیاد کوشش نمودم که هرچه جزئیات بیشتر را با شما در میان بگذارم که متاسفانه تا اکنون چیزی به دست نیاورده ام.