سومین برف وافتتاح لیسه اناث باریک ، بیک در جاغوری

عزیزالله جاغوری ۱۰:۲۱ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
سومین برف وافتتاح  لیسه اناث باریک ، بیک در جاغوری

0سومین برف وافتتاح  لیسه اناث باریک ، بیک در جاغوری

برف هم برف های قدیما . جاغوری هم امشب برف بارید همه جا را سفید پوش کرد . با وجود عطش که این زمین های برف ندیده دارد این برف ها نمی تواند تشنگی چندین ساله را جبران کند . با این وجود چه می توان کرد . در هر حال شکرش باقی است . چون که شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند . اری همه کسانیکه برف جارو کرده اند،مانده نباشند.

خبر دیگه اینکه :

روز گذشته  لیسه اناث باریک بیک نیز افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت دوست عزیز ما  Besmillah Hedayat‎‏  در صفحه ای خودش می نویسد :

از متن لوحه مکتب معلوم است که لیسه اناث باریک بایک است :)2
————–

تا اینجایش کدام صحبت خاصی ندارد :D ولی آنچه مهم است، اینست که ساختمان مکتب نامبرده توسط موسسه خیریه امام حسین دولت کویت به سرپرستی کاکای عزیزم حاجی زمان حیدری مردی از تبار خییرین و مومنین و با درایت شایسته و مدیریت والای برادر بزرگوارم استاد حمیدالله عطایی بدون کمترین کمک و دور از چشم دولت معارف پرور و معارف کش :( ما (یک مکتب واقعی نه خیالی) دیروز به بهره برداری رسید.

ضمن سپاس از ایشان امیدوارم گام کوچک برای رشد ظرفیت و علم پروری مردم محروم اما شایسته باریک خدایداد باشد. مردم که در نظام فساد پیشه و تبعیض آمیز کنونی خودشان دست و پا زدند و برای فرزندان شان یکی از ابتدایی ترین حقوق انسانی را مهیا کردند.

1,040بازدید

کامنت بسته شده است.