عبدالله به جاغوری امد

عزیزالله جاغوری ۷:۴۵ ب.ظ ۴
عبدالله به جاغوری امد

0داکتر عبدالله یکی از نامزدان پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری را ، آقای محمد محقق معاون دوم داکتر عبدالله، آقای زلمی رسول از نامزدان پیشین انتخابات ریاست جمهوری کشور ، خانم حبیبه سرابی و شماری از شخصیتهای دیگر کشور در این سفر همراهی می کند .

سفر رهبران تیم اصلاحات وهمگرایی به جاغوری در حال صورت می گیرد که مردم جاغوری  بیشترین ارای خود را در دور اول به این تیم اختصاص داده اند  1

مردم جاغوری طبق معمول از مهمانان استقبال گرم به عمل اورند  . در مقابل داکتر عبدالله عبدالله و معاون وی آقای حاجی محمد محقق به مردم جاغوری وعده سپرده است که در صورت پیروزی این تیم، یکی ازخواستهای مهم ودیرینه ای مردم جاغوری را برآورده سازد. جاغوری را  از ولسوالی به ولایت ارتقا دهد.

با این حال خواست دیگری این مردم که تامین امنیت راه های مواصلاتی است از دید آنها مخفی نماند2

دراین  مورد آقای محقق معاون داکتر عبدالله گفت که در صورت پیروزی تیم اصلاحات  وهمگرایی راه های مواصلاتی مردم جاغوری و امنیت شان را تامین خواهند کرد .

تجربه درگذشته  نشان داده است که مشکل در وعده دادن مسولین نیست  نظیر این وعده ها را مردم جاغوری کم نشنیده است  گوش چشم همه از این وعده های رنگارنگ پر است ، مشکل در عمل به این وعده ها است . خدا کند این بار این اقایان وعده شان از یاد شان نرفته وبه آن جامعه عمل بپوشاند . 3

3,133بازدید

۴ دیدگاه »

 1. میراحمد لومانی جوزا ۸, ۱۳۹۳ در ۸:۴۳ ب.ظ -

  با چگونه گی ساختار به وجود آمده در ترکیب تیم موجود، در صورت پیروزی آنان در انتخابات آینده، دولت مشابه دولت آقای کرزی از بطن ان عرض وجود خواهد نمود! دولت کار دان، قاطع، و متخصص از چنین ترکیبی بعید به نطر میخورد! به هر صورت تیم مذکور بهتر از رقیب ان است؛ که غرق در اندیشه های فاشیستی قبیله یی میباشد!

 2. حسینى جوزا ۱۱, ۱۳۹۳ در ۸:۵۹ ب.ظ -

  هههههه اینها هـمه دروغ است. این قول ها را هـر کدام اینها که از راه میرسد به مردم جاغوری میدهد. ویلایت شدن جاغورى نیاز به رائ پارلمان دارد که اکسریت پشتون هـیج وقت أجازه همچنین چیزی را به جاغوریگیها نخاهد داد. اینها فقط بخاطر رائ مردم جاغوریست، نه بیش!
  بهر حال! ما این گفتار هـا را به فآل نیگ میگیریم. ولى هم چنین چیزی نخاهـد شد.
  سام فرزانه از إستانبول ترکیه

 3. رحمت الله جوزا ۱۱, ۱۳۹۳ در ۹:۲۴ ب.ظ -

  بهبه!
  یگ نفر معتاد به مواد مخدر در زیر پل خیشتى نشسته بود، معتاد دیگر که تازه مواد یشه زده و خمار در دنیاى خود بود پرسید که او خدا بیزنه ته! آلی فرق بین تو و استاد عاریف کونگفو کار چیست؟ تو هم با او در یگ پوهنتون درس میخاندى! معتاد با صدائ لرزان گفت هیج، فرقیش این است که استاد عاریف از راه تیکنیک با زندگى سرو پنجه نرم میکند و من هم از راه پیکنیک هاهاهاهاها..
  حالا داکتر صاحب عبدالله هم چندان با حامد کرزی فرق نمیکند. وعده ویلایت شدن جاغورى را محمد صاحب محقیق در زمان کرزی هم داده بود…….
  جاغورى را اگر به زور قلم ویلایت نکردید به اومید اینها نباشید

  رحمت الله از شهرک بوربى

 4. ژنرال جاوید آزاد جوزا ۲۵, ۱۳۹۳ در ۹:۱۰ ب.ظ -

  مانیروهای زیردریایی مستقر درزیر پل سوخته منتظر امدن هرچه زودتر داکتر صییب احمد زی هستیم تاباما بپیوندد وارگ ریاست جمهوری رابرای ابد فراموش کند..
  ژنرال جاوید آزاد فر مانده کل زیردریایی مستقر در زیر پل سوخته