عبدالله یا اشرف غنی ؟

عزیزالله جاغوری ۱۲:۴۶ ب.ظ ۱
عبدالله یا اشرف غنی ؟

عبداللهاهمیت ملى و بین المللى انتخابات در چى است ، آیا مردم بازهم پاى صندوقهاى رأى خواهند رفتند ومانند شانزدهم حمل باز هم حماسه خواهند آفریدند.

در حال حاضر که کشور از امنیت نسبى برخوردار است  با این همه چى نگرانى میتواند باعث مانع رفتن مروم به پاى صندوقهاى رأى شود.

آیا نگرانی نهاد های ناظر بر روند انتخابات از چالش های امنیتی در برابر برگزرای انتخابات، تقلب و تخلف های انتخاباتی و چگونگی برخورد مسوولان کمیسیون های انتخاباتی در برگزرای و نتایج انتخابات تا چه اندازه جدی است ؟.ashraf

با گذشت فرصت تبلیعاتی دو کاندید پیشتاز فردا کدام یکی خود را بر کرسی ریاست خواهند دید ؟ وایا وعده ها به این راحتی فراموش خواهند شد ؟

ما مطمن هستیم که مردم این بار نیز مثل ۱۶ حمل با حضور به پای صندوق های رای افتخار دیگر خوهند افرید وبه وظیفه ملی خود عمل خواهند کرد .

بیشک یکی باید حذف شود کنار برود . خدا کند که کاندیدای محترم همانطوری که برای رسیدن به چوکی اماده است برای افتادن از چوکی امادگی لازم را داشته باشد . با این امید شما تا اعلام نتایج به خداوند کریم می سپاریم .

1,103بازدید

یک دیدگاه »

  1. hanif جوزا ۲۳, ۱۳۹۳ در ۷:۴۱ ب.ظ -

    تو دنیای کودکان هر کی زودتر بگه دوست دارم برنده است، اما تو دنیای بزرگترا هر کی زودتر بگه دوست دارم بازنده است، کودک باشید و نبازید