#فوری- وضعیت تهدید کننده

مدبریت ۳:۵۸ ب.ظ ۲
#فوری- وضعیت تهدید کننده

#فوری- وضعیت تهدید کنندهScreenshot_۲۰۱۷۱۱۱۳-۱۹۲۶۳۶_1

بر اساس اطلاعات بسیار دقیق و موثق، تهدیدات جدی و خطرنا‌ک متوجه ولسوالی‌های جاغوری، مالستان، ارزگان خاص و سایر مناطق هزاره نشین است. گزارش‌ها می‌رساند که در ولسوالی خاک افغان – مناطق خرنی، دان گزگ، سایگز و خاکیران حدود ۶۰۰ تروریست جابجا گردیده و جلب و جزب آنان به شدت ادامه دارد. افرادی را که استخدام می‌نمایند پایین‌تر از سن ۱۸ سال است. اولین حملاتی که قرار است انجام دهد، قریه‌جات نوارمرزی جاغوری با خاک افغان است مانند (ده‌مرده، پاتو، بابه، غوغه، هیچه) و همچنین مناطق هوت‌قول و انگوری نیز زیر پلان بزرگ عملیاتی است. بر اساس همین گزارش‌ها، تندروان منصوب به گروه داعش در این مناقط فعلا زیر چتر گروه طالبان فعالیت دارد و زمانی که از لحاظ کمی و تکتیک‌های حرفوی آموزش دیدند، مستقلانه عمل خواهد کرد. اکنون فرمان حملات بالای مناطق هزاره‌نشین را از معاون البغدادی رهبر گروه داعش گرفته است.

حالا؛ رساندن این‌ پیام به گوش دولت‌مردان و بزرگان سیاسی، و بیداری مردم در قسمت آماده‌باش برای حفاظت از جان و مال و ننگ و ناموس شان، وظیفه و وجیبه‌ای تک‌تک هموطنان عزیز و رسالت‌مند ما است تا از فاجعه‌ای که قرار است اتفاق بیافتد، جلوگیری شود.

در پناه خدا باشید!!!

عارف اصغری

4,429بازدید

۲ دیدگاه »

  1. حلیمی عقرب ۲۳, ۱۳۹۶ در ۳:۴۸ ق.ظ -

    بلی بنده همین چندمدت پیش درجاغوری بودم متاسفانه نه تنهاامادگی برای مقابله باطالبان وجود نداشت بلکه به شدت جوحزب (حزب اسلامی)گرایی درمنطقه داغ بودباشی حبیب بشدت ازحزب اسلامی تبلیغ میکردحتی بنده در یک جلسه بااودرگیری شدید لفظی کردم چون او سنگ دفاع ازجاغوری رابه سینه میزد وبشدت والفاظ رکیک ازاخوندها مخصوصا خلیلی ومحقق یاد می کرد من گفتم من ازمحقق و… دفاع نمیکنم ولی روی هویت ویکپارچگی هزارهاتاکید کردم وگفتم جنگ طالبان جنگ قومی است وحزب اسلامی هم ازهمان قوم است وگفتم این اندک اسلحه ای که داری همان خلیلی ودانش داده به توزیربارنمیرفت میگفت اینهاراحکمتیارصاحب بمن داده درجبهه خاک ایران هم بشدت بین عصمت ایچه وقومش اختلاف بود حتی مکتب غوغه به تعطیلی کشیده شده بوداکثریت مردم رفته بودند ازعباسی اسلحه اورده بودند برای درگیری بایکدیگر.

  2. لباس مجلسی زنانه قوس ۷, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۶ ب.ظ -

    سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.خیلی زحمت
    میکشید بابتش و ازین بابت کمال تشکر رو دارم