فیض‌الله موحد را نیز از ما گرفت

عزیزالله جاغوری ۲:۱۳ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
فیض‌الله موحد را نیز از ما گرفت

فیض‌الله موحد را نیز از ما گرفتFB_IMG_1574602312362

هوالباقی

______
متأسفانه باخبر شدم که هفته گذشته، تروریست‌های آدم‌کش و تاریک‌اندیشان قرن در شهر غزنی، جناب آقای محمدحسن حلیمی؛ مرد حلیم، اجتماعی و مردم‌دوست را همراه با برادرزاه‌اش؛ فیض‌الله موحد ناجوانمردانه ترور کرده و به شهادت رسانده‌اند.

این ضایعه بزرگ را به فرزندان آقای حلیمی؛ احمدضیا جان و جواد جان و همچنین به دوست عزیزم آقای محمد توسلی ؛ داماد آنمرحوم و همه بازماندگان آن دو عزیز سفرکرده تسلیت عرض نموده، برای مرحومین عفران الهی و برای بازماندگان شان صبر و اجر مسئلت دارم.

روح‌شان شاد و یادشان گرامی باد.

نسیم جعفری

***

عزیز جعفری می نویسد :

عاملین این جنایت ها باید مجازات شوند!

نهاد های امنیتی مسئولیت دارند که عاملین ترور، جنایت و بربریت را دنبال و مجازات نمایند، هر روز یک خانواده سر به زانوی غم تکیه می دهد و عزیزان خود را از دست می دهند!!
تسلیت و تعزیت کوچک ترین واکنش است که نسبت به یک فاجعه بزرگ ابراز می گردد، باید واکنش مردم در قبال چنین جنایت ها شدید و جدی باشد.
مسئولین دولتی وظیفه دارند که از آخرین توان و امکانات خود در راستای مبارزه علیه تروریسم و وحشت آفرینی استفاده کنند.

متاسفانه مردم افغانستان امروز در گروگان دو قدرت غیر مسئول قرار گرفته اند، از یک طرف، قدرت کور و وحشت انگیز تروریسم است و از سوی دیگر، قدرت ضعیف دولتی می باشد .
هر روز در یک گوشه ای از کشور شخصیت های خوشنام و خادم مردمی جان خود را از دست می دهند.
خبر ترور وحشتناک اقای ثارنوال حلیمی شوک آور و برای ما غیر قابل باور بود، فرد که بیش از چهار دهه از عمر خود را در راستای تحکیم عدالت و قضا بسر برده بود، این چنین فاجعه آمیز قربانی وحشت و ترور می‌شود.

اقای حلیمی یکی از خوبان منطقه جاغوری بود که سالها در بخش قضا به عنوان دادستان وظیفه اجرا کرد و در عین زمان تلاش ها و فعالیت های در بخش معارف داشت. کمک به مردم و رفتار مروت آمیز و حسنه ویرا هیج فردی که ایشان را می شناخت ، فراموش نخواهد کرد.

غم سنگین این ضایعه بزرک که از یک خانواده دو نفر قربانی خشونت می‌شود، فراموش نا شدنی است.

مامای عزیزم! صدای همیشه آشنایت که همین دوهفته پیش آنرا شنیدم ، در گوشم طنین انداز است و هرگز فراموش نخواهم کرد.

یاد و خاطره ات گرامی ، قاتلان کور دل تان نابود و امید که به جزای اعمالش برسند.

201بازدید

کامنت بسته شده است.