قربانیان ارزگان!

عزیزالله جاغوری ۳:۳۵ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
قربانیان ارزگان!

خبر تازه

تماس که با برادران در شیرداغ داشتم الحمدلله تاکنون هیج حرکت از سوی طالب ها نشده از شب گذشته تا حال آرامش همراه با نگرانی حاکم است.  هیت ها فردا صبح از مرکز ولسوالی مالستان به طرف شیرداغ می رود ونیروی جدید هم از قندهار آمده از همه برادران خواهش می کنم در فضای مجازی و…بگویم این جنگ هزاره وپشتون نیست بلکه جنگ طالب ودولت است .شاهد برین مدعا شهادت نیروهای پلیس می باشد.

احمد صابری

قربانیان ارزگان!Screenshot_۲۰۱۸۱۱۰۵-۱۹۰۲۱۲_1
خبر شهید شدن این دو جوان معلم تقی فضیلت و خداداد نظری شب گذشته در دفاع از مردم در مقابل طالبان تروریست نهایت متاسر کننده است، دسیسه و توطٸه حکومت و طالبان هر روز از مردم ما قربانی میگرد اما تیکه داران خونخوار قومی چون محقق، خلیلی، دانش، برای رسیدن به منافع شخصی شان مردم را رها و فراموش کرده اند. مردم ما نباید این روزهای مظلومیت و بیکسی را فراموش کند کسانیکه به حمایت همین مردم برچوکی حکومت تیکه زده اند نفرین شان باد که در این روزهای دشوار و حملات طالبان برمردم سکوت کرده وصرف با یک اعلامیه فریبنده پسنده کرده است.

رفیع یوسفی

شهادت “فضیلت ” !
محمدتقی فضلیت ، آموزگار جوان و نا آرام دیار شهید پرورم از سفر شیرداغ با چهره گلگون به قریه برگشته و اهالی بخصوص والدین غمگسار ، همسر و فرزندان بی قرارش را به غم وا ندوه بی پایان فراق، نشانده است.
این حادثه حزن انگیز و المناک را به همه مردم شریف و مقاوم ناوه گری بخصوص خانواده داغدار ، بستگان محترم و اهالی گردن داوود تسلیت عرض می کنم از خداوند بزرگ برای شهید عزیز درجات متعالی وبرای مصیبت دیدگان صبر واجر معنوی مسئلت دارم.

ناصری

533بازدید

کامنت بسته شده است.