ما شرمنده ایم .

مدبریت ۱۲:۱۸ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
ما شرمنده ایم .

ما شرمنده ایم .Screenshot_۲۰۲۰۰۷۲۰-۱۷۴۶۵۷_1
فراخوان زندگینامه، خواطرات وعکس از ۸۶ نفر ازشهدا ویاران روشنایی.

هر روز که از ان روز تاریخی وماندگار میگذرد، شرمندگی مان هم بیشترو بیشتر می شود. انگار کسانی که در کنار تو بودند رنگ و بوی شان عوض شده ودیگر ان رنگ و بوی شما راندارند.
شما چه عزتمندانه تمام دار و ندار خود را که همان جان شیرین تان باشد در طبق اخلاص گذاشته، تقدیم راه عدالت خواهی کردید.
ان وقت بیا ما را ویک عده ای دیگررا بیبین. بعضی ها که اخلاق ورفتارشان عوض شده است، کاش تنها این بود عوضی هم از اب برامدند. درد ناکتر اینکه به نام شما شهیدان روشنایی بر نفاق وتکه تکه کردن عدالت خواهان کمربسته و از رو هم نمی روند. انها شروع کردند به تقسم بندی میان عدالت خواهان .
بعضی دیگر فقط درپشت عکس شما ورهبر شهید نام ونان گدایی میکنند، این دسته جماعت گدا بودند گداترهم شدند. دسته ای دیگر فقط در زبان وگفتار عدالت خواهندولی پای عمل که در میان بیاید ازهربیچاره ای بیچاره ترند وبعضی دیگر … به همین دلیل میگویم شرمنده ایم. شما برای ما از همه چیز خود گذشتی. ولی ما یک لحظه وقت ناقابل خود را برای شما نمی گذاریم.
چرا درجلسه ی عزبزان روشنایی دیر امدی?! میگه وقت نداشتم . چرا فلان کار نکردی توانش نداشتم چرا کمک نکردی نداشتم نداشتم نداشتم. ای داد بیداد.
ولی عزیزان با همه ای این چالش ها به شما بشارت میدهم که هنوز عدالت خواهی نمرده اگرچه ضعیف ناتوان شده است.
هستند کسانی که خود را با احمد و محمود و تقی ومسعود گره نزده و اهداف شما را با هیچ چیز عوض نمی کنند. هستند کسانی که باارمان شما که همان وحدت همه ی عدالت خواهان است پیمان بسته وتا اخرین نفس ازان پاسداری می کنند.
شما راحت شدید راحت وارام هم بخوابید. این ما هستیم واین راه پر پیچ و خم عدالت خواهی. در هر ایستگاه به یاد شما وبه حال شما وحتی به ارام گرفتن شما غبطه میخوریم . فقط شمع وجود شما روشنگر این راه پرنشیب وفراز مااست. ما به همان نور و روشنایی وجودشما پیوسته دلبسته ایم.
در استانه ی سالروز شهدای روشنایی از عموم دوستان وعلاقه مندان دعوت بعمل می اید که برای اشنایی با ۸۶ نفر از بهترین عزیزان مان، زندگی نامه ی شهیدان ویا کدام خاطره ای از انها، مخصوصا در همان روز دوم اسد ویا کدام اثار وعکس دیگر از انها اگر دارید به این ادرس برای ما rjaghori1@gmail.como بفرستید.
بعد از گرد اوری به صورت زیبا جداگانه منتشر خواهند شد.
(ما تکه تکه شدیم تا شما جمع بمانید.)
روح همگی شهدای عدالت خواهی مخصوصا شهدای دوم اسد شاد.
مدیریت سایت جنبش عدالت خواهی

152بازدید

کامنت بسته شده است.