متاسفانه باز هم قتل در جاغوری صورت گرفت !

مدبریت ۶:۲۷ ب.ظ ۲
متاسفانه باز هم  قتل در جاغوری صورت گرفت !

chaqoبا عرض سلام  خدمت تمام بینندگان این وب !

متاسفانه بازهم  قتل در جاغوری صورت گرفت  این بار برادر بزرگ تر با ضرب چاقو،  کاری برادر کوچک تر را،  یکسره کرد.  این عمل ضد انسانی وضد همه چیز ، در قریه قمبر ولسوالی جاغوری صورت گرفته معلومات  که توضیجات مفصل و چند چون ما جرا را  میخوانید.

طبق گزارش که همکار ما در رادیو پیام جوان تهیه نموده با آقای احسانی آمر جنایی جاغوری مصاحبه را انجام داده است.

آقای احسانی آمر جنایی در جاغوری می گوید : متاسفانه بازهم ما با یک حادثه ناگوار فامیلی بر خورده ایم که قرار راپور تلفنی از شفاخانه شهدا حوالی ساعت ۳:۳۰ امشب یعنی موقع اذان صبح روز سه شنبه ۱۸ سرطان ۱۳۹۲ در قریه قمبر ولسوالی جاغوری یک قضیه قتل رخ داده است و یک نفر جانش را از دست داده است.

به گفته آقای احسانی آمر جینایی ولسوالی جاغوری شخصی به نام مشتاق فرزند جمعه خان برادر خوردتر از خود را به نام محمدحسین فرزند جمعه خان با ضرب بیش از ۱۰ چاقو در اطاق خوابش به قتل رسانیده و قاتل از تاریکی شب استفاده نموده و فعلا متواری می باشد که قضیه تحت بررسی قرار دارد.

به گفته آمبر جنایی، ما  و کارمند جنایی و نوکروال جنایی   در شفاخانه  مراجعه نمودیم و به اساس پرس و پال که با پدر و برادر خورد مقتول داشتیم آنها گفتند که به خاطر مشاجره لفظی دوبرادر دیروز بخاطر ایجاد یک خانه، قاتل عقده به دل شده و از تاریکی شب استفاده نموده و برادر خورد که ۲۳ سال داشت را به قتل رسانیده است و خود قاتل ۲۶ ساله می باشد.

آقای احسانی به روحانیون و یا کسانی که در جامعه مورد اعتماد مردم می باشد می گوید که بیشترین نقش را در از بین بردن چنین چالشها  دارند و باید در این زمینه اقدام نماید و مردم و خصوصا قشر جوان را از چنین امری باز دارد.

گفتنی است که چندی قبل نیز دوقتل در منطقه چهل باغتوی پشی یکی توسط دختر که یک مرد را به قتل رساند و دیگری دو.مرد بخاطر علف کوه با همدیگر درگیر و دیگری طرف مقابل را به فیر کلاش  جانش را گرفت .   همچنان قتل دیگر منطقه ناوه جاغوری صورت گرفته است . متاسفانه  بیشترین ارقام را امسال در ولسوالی جاغوری نشان می دهند.

محمدعلی “رحمانی”

3,864بازدید

۲ دیدگاه »

  1. عAli سرطان ۲۱, ۱۳۹۲ در ۱:۱۶ ق.ظ -

    سلام

  2. عبداللطیف شفایی سرطان ۲۲, ۱۳۹۲ در ۵:۲۵ ق.ظ -

    این قتل ها ناشی از عدم فهم مردم است که باید فهم ودانش مردم باید بالا برود.