مراسم شبهای قدر در جاغوری – مسجد جامع حضرت رسول اکرم (ص)

مدبریت ۱۲:۱۴ ب.ظ ۱

بنام خدا

لیلة القدر خیر من الف شهر  (قران کریم)

سلام و دورد بی پایان خدمت همه شما دوستان خوبم

ضمن عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن شب های (قدر) و شبهای نزول رحمت از جانب  پروردگان عالم و شبهای نزول قران کریم و شبهای توبه و آمرزش گناهان.

و هم چنین عرض تسلیت به پیشگاه حضرت بقیة الله الا عظم و شما امت اسلامی بمناسبت شهادت مولی متقیان حضرت امیر الموءمنین علی ابن ابی طالب (ع) ابر مردی که در جبه مبارزه علیه کفر در تاریخ دلاوری شجاعت  مانندش را ندیده  و در  عبادت  و تقوای نظیری برای خودش نشنیده   . مردی که تمام و کمال شجاعت را داشت اما در حضور باری تعالی و در وقت نماز رنگ رخسارش دیگر گون می شد و لرزه  براندامش می افتاد می گفت : وقت امانتی رسید و  بر آسمان و زمین و کوه ها عرضه شد و از  تحملش ابا کردند. و انسان با ویژه گی خاص خود او را بر داشت.

 جاغوری نیز با فرا رسیدن شب های قدر حال هوای دیگر به خود گرفته است به پاس احترام از این شبهای مقدس و گرامی داشت و تجلیل از نزول قران کریم برنامه های با شکوه درسراسر جاغوری برگزار گردید . 

 مسجد جامع حضرت رسول اکرم (ص) نیز مثل سالهای قبل شاهد برگزاری  برنامه های شبهای قدر بود که با حضور گسترده مردم شریف جاغوری  از محاسین سفیدان گرفته تا جوانان  و خواهران مادران و محصلان  در این مراسم شرکت ورزیده بودند .

مراسم ازساعت  ۱۰ امشب آغاز شد و با اقامه نماز صبح به پایان رسید.

برنامه  های شب های قدر :

۱ عزاداری و سینه زنی توسط امت عزادار

 ۲ مداحی و خواندن مقاله

۳ اجرای مراسم و یژه شب های قدر

 ۴ سخنرانی پیرامون عظمت قران کریم و حضرت علی (ع)

 ۵ و در پایان از شرکت کننده گان در  سحری پذیرایی به عمل آمد .

التماس دعا خدا نگهدار – مومن زاده جاغوری

+;نوشته شده در ;چهارشنبه هجدهم شهریور ۱۳۸۸ساعت;۱۲:۱۴ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

1,133بازدید

یک دیدگاه »

 1. یک دوست سنبله ۱۹, ۱۳۸۸ در ۲:۵۰ ب.ظ -

  پنجشنبه ۱۹ شهریور۱۳۸۸ ساعت: ۱۴:۵۰

  سلام به تمام مدیران خوب این نشریه خوب وزیبا
  و سلام خدمت دوست عزیز و زحمت کش مان جناب آقای مومن زاده جاغوری
  مدیران عزیز از لطف همه شما تشکری می کنم که ما را در جریان آخرین اخبار منطقه می گذارید و این پایگاه خوب را بنام جاغوری یک که نام زادگاه مان است درست کردید و مخصوصا از مدیر صاحب که این را سایت عالی را درست کرده لطف همه شما زیاد است .
  یک وبلاگ جدید را این حقیر هم تازه درست کرده که اگر دوستان فرصت داشتین به ما هم سر بزنین خیلی خوشحال می شوم .
  و باز هم تشکر از آقای مومن زاده که لطف نمود آدرس یان سایت را برای من از طرق آیدی روان کرده است . وقتی باز کردم خیلی خوش شدم که این سایت جاغوری است سابق که بود جناب آقای میرزای عزیز خیلی زحمت می کشید برای مایان به جاغوری نت کدام چیز نوشته می کرد اما نمیدانم چند وقت است که کم مطلب را نوشته می کند خدا کند که خوب و صحتمند باشد
  موفق باشید دوستان خدانگهدار