مسافرین راه دشت وحشت و ادامه چور چپاول

۳:۱۳ ب.ظ ۱
مسافرین راه دشت وحشت و ادامه چور چپاول

taliboسلام دوستان

نه از اسرای که درمنطقه رسنه بدام وحشی های قرن بیست یک افتاده خبری است ونه از ربوده شدگان دشت وحشت .

از دشت وحشت قرباع خبری دیگری هم رسیده که روز گذشته یک ماشین را در این مسیر توقف داده ساعاتی آنها را باز داشت نموده و بعد کلیه مال اموال مسافران را به تاراج برده است .

خبر دیگر اینکه :

صبح امروز مردم زردالوی بایه متوجه تعدادی اندک از کوچی ها و شتر هایش می شود که خود را ازسمت جنگلی به طرف بابه رسانده بودند مردم به سرغت خود را به طرف آنها رسانده وانها پیش از هر نوع اقدامی پا به فرار گذاشتند . مردم از اینکه آنها تا این اندازه جرائت کردند تعجب نمودند .

از سوی دیگر  مردم در تلاشند که این مسئله با دیالوک مصالحه و گفتکو حل شود . اسرای رسنه به نظر می رسد به سر نوشت ۳۱ نفر مبتلا شود . ولی در مورد دونفر از دشت فرباغ مردم خوشبین است که شاید آزاد شود .

تجربه نه چندان دور نشان داده است که نظیر این مسایل جتی اگر کفتکوی هم در میان باشد نتیجه اش خوشایند نیست .

حد الاقل باری مالی کمر شکن را به دنبال دارد که گوی غده های چرکین در بین مردم نیز ازآن سود می برد .

این مسئله مردم را کلافه وکمر مردم را شکسته است . همیشه هم همین طور بوده است  . ما تا از داخل ضربه نخوریم  دشمن بیرونی توانی رویاروی با ما ندارد . این همان نکته ای است که متاسفانه مردم را مستاسل کرده است .

خبر دادن افرادی شیاد وکثیف از افراد که دستش به دهان شان می رسد سناریویی تاره نیست . ادامه گذارش از روند وضفیت مردم منطفه به دشمنان و ربایندگان آنها را در ادامه سناریوی از پیش طراحی شده بسیار کمک می کند .

از ان طرف دولت که فاتجه اش خوانده است  و مردم نیز توان مدیریت اطلاعاتی وپیگیری چنین قضایا را ندارد . این است که روز گار خوش در انتظار نیست . از این فرصت هر نجاست خواری استفاده کرده و با نیروی اندک اقدام به رهزنی و وادم ربایی نموده و ارین اب کل آلود ماهی دلخواه خوش را صید می کند .

2,339بازدید

یک دیدگاه »

  1. احمد آواره جوزا ۳۰, ۱۳۹۴ در ۵:۳۲ ق.ظ -

    تشکر از دوست فرهیخته اقای برهانی که مردم را در جریان اخبار قرار می دهید.
    واقعا باید تاسف خورد بر این وضعیت اسفناک مردم مظلوم هزاره!