مسافر شیرداغم

مدبریت ۹:۴۳ ق.ظ ۴

بنام خدا

مسافر شیرداغم(میرزاحسین مهدوی) سفر ومسافرت جزء حقیقتم شده تا هنوز, دو عالم( عالم خاک وعالم رحم مادر) را پشت سر گذاشتم و سی سال و اندی است که درعالم دنیا, مسافرم و عالم برزخ وآخرت هنوز در پیش است. عالم دنیاکه واقعا مهم واساسی  است, محل مبارزه باجهل ونادانی است که انسان ها با بصیرت وآشنایی کامل وارد دو عالم بعد( برزخ وآخرت) شود, متاسفانه با این مدت زیادی که در دنیا مسافر بودم, هنوز فکر می کنم تمام سرمایه وآنچه که مرا همراهی می کند, جهل است ونادانی.

تمام آگاهی من, در طول این مدت, اتمام سطح چهار دروس حوزه علمیه در جامعة المصطفی وگرفتن کارشناسی ارشد کلام در موسسه امام صادق (ع) ودفاع پایان نامه( نقد نظریه محمد مجتهد شبستری در باب قرائتهای مختلف ازدین) ویک سری تحقیقات دیگری می باشد که نسبت آن, با نادانیهای من, مثل آب دهان در برابر دریا واقیانوس می ماند. من به این نتیجه رسیدم که هنوز یک مسافر جاهلم وهرجا قدم می گذارم دنیای ازجهل جلویم موج می زند واز خداوند متعال می خواهم که ما را در رفع جهالتها ونادانیها یاری کند وزمانی فرا رسد که من حقیر درفضا وعالم علم الهی صعود کنم و برای دنیای بشر نور افشانی کنم.

این جهالت تمام آسایش وآرامش وغرور را از من گرفته است .خدایا به خبیریت , علیمیت وحکمیت خود, مارا از دنیای نادانی وارد عالم دانایی کن.

این چند جمله را به خاطر برادر عزیزم اقای رحیمی  نوشتم که ایشان چند بار فرموده که  در باره ی خودت  بنویس؛ من هم خودم را در این چند سطر افشا کردم. والسلام.

  مسافرشیرداغ ( مهدوی) 

+;نوشته شده در ;جمعه سوم دی ۱۳۸۹ساعت;۹:۴۳ توسط;مدیریت بخش شیرداغ – مهدوی; |;

1,834بازدید

۴ دیدگاه »

 1. اپلود سنتر عکس 1upload.ir جدی ۳, ۱۳۸۹ در ۱۰:۵۲ ق.ظ -

  جمعه ۳ دی۱۳۸۹ ساعت: ۱۰:۵۲

  با سلام
  سرویس اپلود سنتر ۱upload.ir راه اندازی شد.
  شما می توانید عکس های خود را در این مکان اپلود و ذخیره کنید و انها را در اینترنت به معرض نمایش در بیاورید هیچ گونه محدودیتی در اپلود نیست و شما می توانید بی نهایت عکس را در سرور ما اپلود کنید.
  تمامی عکس ها برای همیشه باقی می ماند و هیچ وقت حذف نمی شوند. سرورهای ما در بهترین دیتا سنتر کانادا واقع شده اند و بهترین کیفیت و سرعت را دارند.
  پس بیاید همین حالا عکسهای خود را به ما بسپارید و انها را با دیگران به اشتراک بگذارید
  با تشکر از شما
  http://www.1upload.ir
  info@1upload.ir
  موفق و پیروز باشید

 2. سعید جدی ۳, ۱۳۸۹ در ۱۰:۵۵ ق.ظ -

  جمعه ۳ دی۱۳۸۹ ساعت: ۱۰:۵۵

  سلام.به به آفرین از این مطلبت خیلی خوشم اومد
  من از امروز هروز به وبت سر میزنم
  اگه اهل دانلود نرم افزار کامپیوتری تبادل لینک کنیم اگه هروز به منم سر میزنیا !
  من ( نرم افزار های ماهان اسپید ) و شما ؟

 3. غربت جدی ۳, ۱۳۸۹ در ۱۲:۳۸ ب.ظ -

  جمعه ۳ دی۱۳۸۹ ساعت: ۱۲:۳۸

  آقای مهدوی یک ضرب المثل هزارگی است که خدا می گوید که شما حرکت کنید ما برکت حالا شما هم اینقدر شبه دویش ها به فکر عبادت و آخرت نباشید با همان سطح علمی و سواد که داری شبه دیگر شیخ های افغانی پول مفت ایرانی ها را نگیر بیا در افغانستان کمی تبلیغات دینی و ……. نمایید تا مردم ما وشما از این بحران نادانی و بلاتکلیفی نجات پیدا کند. بعد مطمعین هستم که بهشت مال شما می شود و یا حدلقل مسئولیت وجدانی و اخلاقی خود را اداء می نمایید.

 4. تاجیک جدی ۳, ۱۳۸۹ در ۵:۴۹ ب.ظ -

  جمعه ۳ دی۱۳۸۹ ساعت: ۱۷:۴۹

  سلام همو طنان عزیز . خدا بر همه ما وشما اتفاق بدهد تا در سایه اتفاق و اتحاد بتوانیم از هویت , فرهنگ و….
  خود دفاع کنیم
  ———————————————————————————
  برادر عزیز جناب تاجیک سلام بر شما !
  به این جمع ( جاغوری یک ) خوش آمدید . امید دارم تا وارثین فرهنگ گهر بار فارسی در افغانستان استبداد زده و اشغال شده ( توسط اوغان ها ) از این شکسته شدن تاریخی عبور نموده و دوباره همچون نیاکان خویش قامت راست بنمایند . این کار ممکن نه خواهد بود مگر با همت و پشت کار روشنفکران فارسی زبانان و…. یک بار دیگر باز هم ممنون از حضور گرم تان !
  ارادت مند شما لومانی !