«««معجزه اعتماد مردم! »»»

مصطفی خرمی ۴:۲۹ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
«««معجزه اعتماد مردم! »»»

«««معجزه اعتماد مردم! »»»

««قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود!!»»

«« لذت اعتماد مردم! »»
10799443_1484649555151245_1789511665_nدوستان خیر و کمک دهنده از اینکه به ما اعتماد نمودید، تا قطره های کمک تان را به دریایی بی پایان رحمت الهی پیوند داده و کار اسکلت مسجد جامع ولیعصر، در مجموعه فرهنگی- عبادی ولیعصر را به پایان رسیده است. بسیار خوشحالیم و برای مان بسی خوشگوار و لذت بخش است که با افتخار این خبر خوش را به اطلاع تان میرسانیم، که کار اسکلت این پروژه عظیم را در کمتر از نه ماه به پایان برده ایم.

خدا را هزاران بار شکر که سیاست اعتماد به مردم خیر و مؤمن بسیار خوب و عالی جواب داد و اکنون کار این پروژه عظیم با تیکه بر همان «قطره های پر برکت مردم» به خوبی به پیش می رود. انشاالله به زود ترین فرصت شاهد افتتاح بزرگترین کتابخانه منطقه در زیر زمین این مسجد خواهیم بود و … ! و به زودی شاهد دایر شدن کلاس های آموزشی و برنامه های پژوهشی نیز در این مرکز فرهنگی- عبادی خواهیم بود.

««انتظار!!»»
خدا را هزاران بار شکر گزاریم و از عزیزان کمک دهنده جهانی سپاسگزار که در این امر خیر یاریگر ما بودند. امید که در ادامه ساخت این مجموعه فرهنگی – عبادی، همچنان تا پایان کار ما را یاری نمایید، تا بتوانیم کار های باقیمانده مثل: سنگ کاری، موزاییک کاری؛ کاشی کاری، سیم کشی، لوله کشی آب، درب و کلکین ها و… نیز به پایان برده و به زودترین زمان ممکن، شاهد بهره برداری کامل از این مجموعه عظیم و مفید باشیم.

««یادآوری لازم!»»
دوستی در قسمت پیامک ها خواسته بودند که حتماً شماره حسابی را برای جلب و جذب کمک ها در اطلاعیه ها بنگاریم. البته، حق با ایشان است و ما از همان آغاز متوجه این امر بودیم؛ اما، بدو دلیل از ارائه شماره حساب تا کنون انصراف داده ایم:
۱) خواستیم خود مردم خیر کمک های شان را شخصاً به منطقه و دفتر بازسازی مسجد حواله نمایند.
۲) گمان بردیم که ممکن است حساب به نام شخص، باعث حرف و حدیث گردد. حال که خدا را شکر اطمینان مردم را جلب نموده ایم و نیز ممکن است کمک ها به اندازه ای نباشد که به صورت فردی 10818650_1484649481817919_1904175895_nحواله گردد. اینک شماره حسابی در ایران -گرچند بنام فرد- اما، مخصوص کمک های مردمی باز نموده ایم که هر خیری می تواند به این شماره حواله نموده و به شماره موبایل بنده خبر دهند. تا بتوانیم این گونه «قطره های کمک» شما را کنار هم گردآورده و به صورت«دریای» پر برکت به منطقه حواله نماییم. انشاالله .

شماره حساب سیبا بانک ملی:۰۳۰۵۸۴۶۹۵۲۰۰۲
شماره ملی کارت برای ارسال کارت به کارت:۶۹۹۴-۵۷۵۲-۹۹۱۸-۶۰۳۷
بنام : مصطفی خرّمی؛ موبایل: ۰۰۹۸۹۱۹۲۱۲۳۹۵۱

پروردگار مهربان هزاران هزار در دنیا و هزاران هزار در آخرت نصیب تان فرماید. آمین.

از خواهر زاده ای عزیزم جناب فرید کشمیری بخاطر ارسال به موقع عکس های مسجد جامع ولیعصر جهانی سپاس و تشکر خداوند با این عزیز سلامتی و طول عمر عنایت فرماید.

آدرس: شهرک انگوری، دفتر بازسازی و نوسازی مسجد جامع و مرکز فرهنگی ولیعصر(عج)

تلفن های تماس:‌ ۰۰۹۳۷۹۰۴۸۳۲۴۰ – ۰۰۹۳۷۹۰۴۸۳۲۴۱

همچنان منتظر تماس ها و کمک های تان هستیم!

با تشکر و سپاس فراوان از خواهر زاده عزیزم فرید جان کشمیری که عکس های ارسالی مسجد جامع را مدیون این گرامی هستیم.

1,030بازدید

کامنت بسته شده است.