«««معجزه قطره های برکت مردم !؟»»»

مصطفی خرمی ۷:۵۴ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
«««معجزه قطره های برکت مردم !؟»»»

10799427_1478193829130151_575945987_n

«««معجزه قطره های برکت مردم !؟»»»

«حتماً شنیده اید که از قدیم گفته اند: قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود!!»

««آغازینه»»
اجازه دهید به اطلاع تان برسانم که خوشبختانه ما در راه اندازی این پروژه عظیم،(بازسازی و نو سازی ساختمان مسجد و مرکز فرهنگی ولیعصر شهرک انگوری)کاملاً یک سیاست متفاوت با دیگران را در پیش گرفتیم! ما درب هیچ مؤسسه خارجی را برای کمک خواهی نکوبیدیم؛ از هیچ مؤسسه خیریه مذهبی خارجی و داخلی کمک نخواستیم! بدون هیچ بودجه ای مشخص؛ تنها و تنها به امید یاری خداوند و کمک های خلق خدا، این کار بزرگ را شروع نمودیم!
ما نخواستیم که هنگام دریافت کمک ها مانع الخیر شویم، برای همین هیچ کمکی از نظر ما کم و ناچیز نبوده است! ما برای کمک ها سقفی تعیین نکردیم، از نظر ما کمک ها چه کم یا زیاد ارزش بسیار زیادی داشتند! زیرا؛ یک هدیه خالصانه از جانب شما مردم خیر و خداجو بوده اند. برای همین، از صاحبان کمک ها کمال تشکر را داشته و با قاش واز و لبخند؛ کمک های کم یا زیاد شما عزیزان را خالصانه دریافت نمودیم!

«««معجزه قطره ها !؟»»»
خوشبختانه سیاست همه گیر و همگانی ما در یاری خواهی و گردآوری کمک ها، به خوبی جواب داد و اندک اندک کمک های مردمی سرازیر گردید. با یقین به یاری مردم، که بی شک نمادی از کمک خداوندی است، سرانجام «معجزه قطره ها» اتفاق افتاد چون ما یقین داشتیم که همان قطره ها و کمک های ناچیز معجزه خواهند کرد.
افتخار داریم به اطلاع همگانی برسانیم که تا کنون که بیش ۱۵۰ هزار دلار برای اسکلت ساختمان مصرف شده که همگی از همان کمک های قطره ای مردم خیر و خداجو بوده است. اصلاً انتظار نداشتیم که بتوانیم کار اسکلت را تنها با تکیه به کمک های مردمی با این سرعت به پایان بریم!! اکنون بسی مفتخریم و خدا را هزاران بار شکرگزاریم که به اطلاع همگان برسانیم:

10808299_1478192749130259_666225050_n«کار ساخت اسکلت ساختمان در کمتر از یک سال به پایان رسیده است.»

««اوج اخلاص!؟»»
۱) تابستان امسال خانم پیری که نخواست نام اش فاش شود، با مراجعه به دفتر بازسازی مسجد و مرکز فرهنگی ولیعصر(عج)، تمام دارایی، یادگاری و نشان جوانی و عشق خود یعنی «گانه» عروسی خویش را بعنوان کمک تحویل دفتر داده و عذرخواهی نموده است که چیزی بهتری نداشته و این عزیز ترین و پرارزش ترین چیزی بوده است که اهدا نموده!؟
۲) در همین تابستان خانم پیری دیگری به دفتر بازسازی مبلغ ۱۵ هزار افغانی تحویل داده و گفته است که این تمام پس انداز و اندوخته ای او در تمام عمرش است که از راه حلال گردآورده و اکنون برای شرکت در این امر خیر آن را اهدا نموده است!؟

««خبر های خوش!؟»»
خدا را هزاران بار شکر که سیاست اعتماد به مردم خیر و مؤمن بسیار خوب و عالی جواب داد و اکنون کار این پروژه عظیم با تیکه بر همان «قطره های برکت مردم» به خوبی به پیش می رود . انشاالله به زود ترین فرصت شاهد افتتاح کتابخانه بزرگ منطقه در زیر زمین این مسجد خواهیم بود و … ! و به زودی شاهد دایر شدن کلاس های آموزشی و برنامه های پژوهشی نیز در این مرکز فرهنگی- عبادی خواهیم بود.

««انتظار!!»»
خدا را هزاران بار شکر گزاریم و از عزیزان کمک دهنده جهانی سپاسگزار که در این امر خیر یاریگر ما بودند. امید که در ادامه ساخت این مجموعه فرهنگی – عبادی، همچنان تا پایان کار ما را یاری نمایید، تا بتوانیم کار های باقیمانده مثل: سنگ کاری، موزاییک کاری؛ کاشی کاری، سیم کشی، لوله کشی آب، درب و کلکین ها و… نیز به پایان برده و به زودترین زمان ممکن، شاهد بهره برداری کامل از این مجموعه عظیم و مفید باشیم.

یادآوری لازم!
دوستی تذکر داده بودند که حتماً شماره حسابی را برای جلب و جذب کمک ها در اطلاعیه ها بنگاریم. البته، حق با ایشان است و ما از همان آغاز متوجه این امر بودیم؛ اما، بدو دلیل از ارائه شماره حساب تا کنون انصراف داده ایم:
۱) خواستیم خود مردم خیر کمک های شان را شخصاً به منطقه و دفتر بازسازی مسجد حواله نمایند.
۲) گمان بردیم که ممکن است حساب به نام شخص، باعث حرف و حدیث گردد. حال که خدا را شکر اطمینان مردم را جلب نموده ایم و نیز ممکن است کمک ها به اندازه ای نباشد که به صورت فردی حواله گردد. اینک شماره حسابی در ایران- گرچند بنام فرد- اما، مخصوص کمک های مردمی به بازسازی مسجد و مرکز فرهنگی ولیعصر(عج) شهرک انگوری، باز نموده ایم که هر خیری می تواند به این شماره حواله نموده و به شمار موبایل بنده خبر دهند، تا «قطره های» کمک های شما را بصورت «دریای» پر برکت به منطقه حواله نماییم .

شماره حساب سیبا بانک ملی:  ۰۳۰۵۸۴۶۹۵۲۰۰۲
شماره ملی کارت برای ارسال کارت به کارت:  ۶۹۹۴-۵۷۵۲-۹۹۱۸-۶۰۳۷
بنام : مصطفی خرّمی؛ موبایل:   ۰۰۹۸۹۱۹۲۱۲۳۹۵۱

10735743_1478193339130200_32469744_nپروردگار مهربان هزاران هزار در دنیا و هزاران هزار در آخرت نصیب تان فرماید. آمین.

آدرس: شهرک انگوری، دفتر بازسازی و نوسازی مسجد جامع و مرکز فرهنگی ولیعصر(عج)

تلفن های تماس:‌ ۰۰۹۳۷۹۰۴۸۳۲۴۰ – ۰۰۹۳۷۹۰۴۸۳۲۴۱

همچنان منتظر تماس ها و کمک های تان هستیم!

886بازدید

کامنت بسته شده است.