«معجزه مردم و طرح نو!؟»

مصطفی خرمی ۸:۵۵ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
«معجزه مردم و طرح نو!؟»
دفتر بازسازی در قسمت از ساختمان سابق

دفتر بازسازی در قسمت از ساختمان سابق

«معجزه مردم و طرح نو!؟»

اکنون که به یاری پروردگار بزرگ و کمک های خیرخواهانه ای شما عزیزان هموطن، از داخل و خارج کشور؛ کار بازسازی مسجد و مرکز فرهنگی ولیعصر(عج) در شهرک انگوری- جاغوری، تنها و تنها با تکیه بر کمکهای مردمی، با موفقیت به پیش میرود و بحمدالله کار زیر زمین این ساختمان عظیم که برای ایجاد یک کتابخانه مجهز و امروزی در نظر گرفته شده، تا حدود هشتاد در صد پیشرفت فزیکی داشته، برای اتمام این پروژه عبادی – فرهنگی، همچنان نیازمند کمکها و یاری شما عزیزان مؤمن و خداجو هستیم.

مسجد جامع شهرک انگوری (3)

مسجد جامع شهرک انگوری (۳)

طرح جدید!!

افتخار داریم به اطلاع شما خیّرین گرامی برسانیم که با توجه به هزینه بالای ساخت این مجموعه، هیأت امنأ در نظر گرفته است که طرح گردآوری «زکات فطره» را به تمامی شما مؤمنان خداجو در راستای کمک به بازسازی مسجد و مرکز فرهنگی ولیعصر(عج) پیشنهاد نماید. گرچه ممکن است در نگاه نخست، فطره های هر خانواده، در برابر هزینه های این پروژه عظیم، اندک و ناچیز به نظر آید؛ اما، خدمتکاران شما در هیأت امنأ، معتقد اند که قطره های فطره شما عزیزان، اگر بخوبی گردآوری و در راستایی این امر خیر جهت داده شود، یقیناً به دریای عظیمی از انبوه کمکها بدل خواهد شد که می تواند در شرایط کنونی گره گشایی بسیاری از مشکلات فراروی این پروژه مقدس باشد.  زیرا؛ از قدیم گفته اند:

«قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود!؟»

DSC06621بنابراین؛ از عموم هموطنان نیک اندیش و خیرخواه در سراسر جهان توقع همکاری داشته و از عموم سرپرستان خانوارهای مؤمن و خداجو خواهشمندیم، که امسال زکات فطره خود را به این پروژه عظیم دینی و فرهنگی اختصاص داده و ما را در ساخت این مجموعه کم نظیر، بیش از پیش یاری نمایند. بدون شک اهدایی زکات فطره برای ساخت مسجد و مرکز فرهنگی ولیعصر(عج) شهرک انگوری، نه تنها اشکال و ایراد شرعی ندارد؛ بلکه، به یقین یکی از موارد مهم مصرف این واجب خدایی، همین مورد خواهد بود.

لذا؛ تمام خیرین و سرپرستان خانواده ها می توانند بدون کمترین دغدغه خاطر، زکات فطره خود و اعضای خانواده شان را امسال به این مجموعه اختصاص داده و مستقیم برای دفتر بازسازی مسجد مذکور و یا بنام سرپرست هیأت امنأ جناب «استاد عادل» در شهرک انگوری، حواله کنند. مطمئین باشید که خداوند بزرگ ادایی این «وجیبه مقدس» را از شما ها قبول فرموده و شما با این کار تان در واقع خود و تمام اعضای خانواده خود را در برابر حوادث و اتفاقات ناگوار بیمه و ضمن کسب رضای خداوند بزرگ، در این امر خیر و صدقه جاریه، نیز شرکت نموده اید. پروردگار جهانیان از همگی تان قبول فرماید انشاالله .

DSC06606و من الله التوفیق

دفتر بازسازی و نوسازی مرکز فرهنگی و مسجد جامع ولیعصر(عج) شهرک انگوری- جاغوری

تلفن: «۰۰۹۳۷۹۰۴۸۳۲۴۰» و «۰۰۹۳۷۹۰۴۸۳۲۴۱» 

منتظر تماس های شما هستیم.

1,147بازدید

کامنت بسته شده است.