معرفی سرپرست جدید ولسوالی جاغوری

عزیزالله جاغوری ۱۲:۳۲ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
معرفی سرپرست جدید ولسوالی جاغوری

معرفی سرپرست جدید ولسوالی جاغوریIMG-20200522-WA0001
عارف باهنر رییس منابع بشری ولایت غزنی به حیث سرپرست ولسوالی جاغوری مقرر شده است. قرار است بست ولسوالی جاغوری به زودی به رقابت گذاشته شود. آقای باهنر از ولسوالی مالستان می باشد.

اقای مرتضی خرمی دراین خصوص مینویسد :

بعد از تبدیلی ولسوال و مدیر حقوق، قرار است تمام مدیر های باقیمانده ولسوالی جاغوری بگونه تدریجی از وظایف شان تبدیل و بجایشان افراد و اشخاص جدید خارج از ساحه جاغوری توظیف و اعزام شوند.
یک تعداد افراد مغرض و استفاده جو بد رقم به حیثیت جمعی مردم شریف جاغوری بازی کردند و پیامد های کار شانرا تا این حد نسنجیده بودند.
امید است اقدامات اخیر حکومت درس خوبی برای نفاق افکنان جاغوری باشد.
جاغوری ای که هزاران کدر متخصص و تحصیلکرده دارد، بجای اینکه نیروی تحصیلکرده اش در سایر مناطق رفته کار کنند و مصدر خدمت شوند، در این روزها حتی در ولسوالی خود شان هم از ترس اینکه مبادا باعث جارو جنجال در میان مردم شوند، از سوی حکومت بکار گماشته و توظیف نمیشوند و سران حکومت از معرفی کدر های خود جاغوری در جاغوری ترس میخورند و از معرفی آنان ابا می ورزند و این بدترین کار در حق مردم شریف و نجیب جاغوری می باشد.
حالا که قرار است بست ولسوال از طریق کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی به اعلان برود، امید دارم تحصیل کردگان جاغوری در این رقابت سهم بگیرند و آبرو و حیثیت از دست رفته جاغوری را احیا و دست نفاق افکنان را کوتا بسازند و حکومت هم پروسه امتحان را بگونه شفاف مدیریت نموده و از شخص برنده با تمام توان حمایت نماید تا در آینده هیچ کس جرئت برهم زدن سلسله حکومت داری خوب را در جاغوری نکند.

نوت :

 

 

233بازدید

کامنت بسته شده است.