ملک ستیز ناسنجیده نوشت .سنجیده حذف کرد

مدبریت ۱۰:۲۸ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
ملک ستیز ناسنجیده نوشت .سنجیده حذف کرد

ملک ستیز ناسنجیده نوشت .سنجیده حذف کردFB_IMG_1583660614800

کم قلمی نیست که حتی گاهی بر خلاف میلش کاغذ را سیاه می کند . یعنی اعتقاد به ان چه نوشته ندارد ولی کسب شهرت ویا کسب مقام خیالی چه ادم های را که بچاره وذلیل نکرده اند . که یکی انها ملک ستیز است . ملک ستیز به راحتی جای قاتل مقتول را عوض کرده مقتول را به ملامت وسرزنش گرفتند . که چرا این ها مجلس یاد بود می گیرند چرا این ها مجلس ترحیم عروسی و…. بر گزار می کند فقط مانده بود که بگویند بجای مجلس های انچنانی ، برپید بمیرید . تمام

اقای حسن علی عدالت در این خصوص می نویسد :

ملک ستیز پست فیسبوکی خود را که در مورد توجیه حمله بالای مصلی شهید مزاری گذاشته بود حذف کرد !

ملک ستیز که به جای جنایت کاران و عاملان قتل عام هزاره ها در مصلای شهید مزاری قربانیان جنایت را مسوول دانسته بود زیر فشار افکار عامه و کامنت گذاران نتوانست از نظریه خود دفاع کند و مجبور گردید که نوشته خود را حذف کند و بعد از آن بسیاری از نان خواران ارگی ها هم همان پست را از صفحه های خود حذف کردند چون از نظر ملک ستیز و طرفداران ملک ستیز در حمله های متعدد بالای مصلای شهید مزاری آقایان خلیلی و محقق ملامت هستند این بدین معنی است که در حمله بالای جنبش روشنایی سران جنبش روشنایی ، در حمله بالای مساجد و تکایا ملا ها ، در حمله بالای مکاتب مدیران مکاتب و معلمین در حمله بالای صالون های عروسی عروس و داماد ، در حمله بالای صالون های ورزشی مربی تیم و در حمله در کوچه ها ، پس کوچه ها ، راه ها و شاهراه ها و زیارتگاه ها خود هزاره ها ملامت هستند و باید هزاره ها خود را قرنطین نمایند تا مورد حمله قرار نگیرند و اگر مورد حمله قرار گرفتند مسوولیت آن نه به دوش گروه‌های تروریستی است و نه به دوش نیروهای استخباراتی و امنیتی بلکه مسوول درجه یک خود هزاره ها هستند که خود را به کشتن داده اند .
در ادامه متن نوشته ملک ستیز را که اکنون حذف کرده است برای کسانی که نخوانده باشند میگذارم تا در صورت که علاقه داشته باشند مطالعه فرمایند .

نگارنده ملک ستیز !

سه پرسش و دو پیش‌نهاد به «رهبران» سیاسی هزاره!

۱. هدف از برنامه‌ی امروز که زیر نام تجلیل از شخصیت مزاری راه‌اندازی کردید چه بود؟ شما به‌جز خودنمایی، خودبرتربینی نسبت به شهروندان هزاره چه هدفی داشتید؟ آیا مزاری نیازی به تجلیل شما دارد؟ آیا این شما نیستید که با برخوردهای ناشیانه، بدون تحلیل و دقت بر شخصیت مزاری و طرف‌داران اصلی آن آسیب می‌رسانید؟
۲. مخاطبین شما در این برنامه کی‌ها بودند؟ شما به جز یک گروه ساده و عامه‌ی سرگردان مخاطبین دیگری داشتید؟ من جوانان، روشن‌فکران و روشن‌گران هزاره را می‌شناسم، آن‌ها نیازی به این برنامه‌های پوسیده، مریض و آسیب‌پذیر ندارند. نسل آگاه هزاره نیازی به تجلیل مزاری نمی‌بیند، آن‌ها بر مزاری نگاه عمیق و دگری دارند که با ساده‌سازی نقش مزاری توسط شما متفاوت است.
۳. خون‌بهای قربانیان را می‌پردازید؟ در حادثه‌ی امروز خواهران و برادران فقیر و بی‌گناه «ما» شهید و زخمی شدند، نه از شما! شما دروغ می‌گویید. زیرا شما با عالمی از امکانات فرار کردید و خبر روز را چنین نشر کردید:«رهبران پرافتخار سالم هستند!» اما برای این گروه قربانی، منِ تاجیک، منِ پشتون، منِ بلوچ و منِ ازبیک اشک ریخت.

حالا اگر واقعا‌ «رهبران» هزاره ها هستید، از برای خدا دو کار را انجام دهید:
۱. از مخارج یک‌هفته‌ای خود برای قربیانیان و زخمیان امروز استفاده کنید و نگذارید بازماندگان آن‌ها مزدوران فردای طالبان شوند.
۲. بجای این نمایشات مزخرف پول‌های‌تان را به جوانان آگاه هزاره هزینه کنید تا مزاری را با همایش‌های عملی، تحقیقی و تحلیلی تمجیل کنند.

74بازدید

کامنت بسته شده است.