مهم! برای دارندگان ویزه موقت استرالیا که قصد سفر به خارج از استرالیا را دارند

عزیزالله جاغوری ۷:۳۲ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
مهم! برای دارندگان ویزه موقت استرالیا که قصد سفر به خارج از استرالیا را دارند

مهم! برای دارندگان ویزه موقت استرالیا که قصد سفر به خارج از استرالیا را دارند….FB_IMG_1559027309727

شورای پناهندگان استرالیا به طور فزاینده ای از پناهندگان مطلع شده که دولت استرالیا، ویزای حفاظتی شان را، زمان که خود آنها در خارج از استرالیا بوده اند لغو کرده . اغلب این موارد پس از درخواست شهروندی یا درخواست ویزا، و یا درخواست ویز ا توسط وکیل برای شخص ثالث به ثبت رسیده است.

شما نباید در خارج از کشور سفر کنید اگر شما برای شهروندی استرالیا درخواست کرده اید و یا منتظر رد و یا قبول درخواست ویزه هستید. و یا از شما خواسته شده است که در مورد درخواست شهروندی یا ویزای خود نظر دهید….
اگر در این موارد مسافرت کنید، ویزای شما ممکن است لغو شود، در حالی که در خارج از کشور هستید، بدون اطلاع شما و بدون حق تصمیم گیری که تغییر دهید.
این بخاطر این است که؛
به موجب بند ۱۲۸ قانون مهاجرت سال ۱۹۵۸، ویزا ممکن است به دلایل مختلف لغو شود – به عنوان مثال، جایی که یک فرد در درخواست قبلی ویزا (۱۱۶ (۱) (d) اطلاعات نادرست داده است…

در صورتی که چنین اتفاقی بیفتد، به شما اطلاعیه لغو ویزا ارسال خواهد شد، اما تنها به مدت هفت روز وقت داده می شود تا دلائل دقیق را برای اینکه چرا ویزای شما باید به شما پس داده شود، ارائه دهید. اگر هفت روز تمام شود، شما نمی توانید درخواست تصمیم را تغییر دهید و نمی توانید این تصمیم را به دادگاه تجدید نظر بفرستید….

ویزای شما به طور دائم لغو خواهد شد و اگر شما در خارج از کشور هستید، نمی توانید به استرالیا بازگردید….

قبل از مسافرت در خارج از کشور، باید از یک وکیل مشاوره بگیرید.
اگر در حین سفر به خارج از کشور نامه ای در مورد درخواست ویزه یا اخذ شهروندی دریافت کرده اید، باید بلافاصله با یک وکیل صحبت کنید.
برگردان طاهر هجران

https://www.refugeecouncil.org.au/travel-warning/

482بازدید

کامنت بسته شده است.