مژده به مردم شریف ولسوالی جاغوری.

عزیزالله جاغوری ۳:۴۸ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
مژده به مردم شریف ولسوالی جاغوری.

مژده به مردم شریف ولسوالی جاغوری.FB_IMG_1518018784290
بند برق ملا چراغ که یکی از پروژه های مهم در ولسوالی جاغوری می باشد قرار است روی دریای سنگماشه احداث گردد. و هیئت سروی آن شامل تیم انجینیران از وزارت محترم انرژی و آب روز یک شنبه مورخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۶و دوشنبه این بند برق را سروی گردیده.
و همچنین چند بند کوچک و آب گردان دیگر نیز شامل برنامه سروی تیم انجنیران وزارت محترم انرژی و آب می باشد که بند اب گردان ناورک قریه علودال و بند آب گردان در قریه سبز چوب بالا وبندخیره آب سراب تبقوس سروی گردیده و بعد از سروی بند برق ولسوالی جاغوری بندهای دیگر نیز سروی خواهد شد. انشاءالله.
( ۱- بند ذخیره آب در نیقول قریه بدرزار,
۲ – بند ذخیره آب در قریه سبزچوب بالا.
۳- بند ذخیره آب در ناورک قریه علودال.
۴ – بند ذخیره آب در میدان قریه پاتو.
۵- بند ذخیره آب در گردنی قریه سفرقول.
۶- بند ذخیره آب در سرآب قریه تبقوس.
۷- بند برق کوچک قریه المیتو.
۸- بندبرق کوچک قریه شهرزایده.
۹ – بند ذخیره آب قریه بکاول ولسوالی مرکز.
۱۰- تحکیم سیلبر قریه سادات بکاول ولسوالی مرکز. )
نیز از پروژه های اند که قرار است در این سفر تیم تخنیکی وزارت محترم انرژی و آب جمهوری اسلامی افغانستان سروی نمایند.
با وضعیت نا بسامان کشور و صلاحیت نمایندگی شما در شورای ولایتی ولایت غزنی با کمال حسن نیت و توانی که دارم از هیچ گونه سعی در راستای خدمت به شما کوتاهی نکرده ام ؛ آنچه برایم مهم است دعای خیر شما مردم شریف و عزیز است.
در ضمن از همکاری های مداوم معاونت دوم اجرائیه دولت وحدت ملی ، وزیر صاحب انرژی و آب کشور که بحق شخص دلسوز و خدمت گزار هستند و از ریاست محترم سروی و پروژه سازی وزارت انرژی و آب و تیم تخنیکی انجنیران وزارت محترم، ( جناب محترم انجنیرصاحب فضل عمر، محترم انجنیر صاحب حسیب الله حبیب زاده، محترم انجینیرصاحب کلیم الله، محترم انجنیرصاحب نورالله، و محترم انجنیرصاحب ذکرالله که در این هوای سرد زمستانی در سروی این پروژه ها همکاری نموده اند به نمایندگی از مردم جاغوری صمیمانه تشکر وقدر دانی می نمایم.
فاطمه رحیمی وکیل مردم در شورای ولایتی ولایت غزنی

372بازدید

کامنت بسته شده است.