مژده به همه دوستان ساکنین ولسوالی ناهوروجاغوری ولایت غزنی:

مدبریت ۷:۲۶ ب.ظ ۳
مژده به همه دوستان ساکنین ولسوالی ناهوروجاغوری ولایت غزنی:

http://jaghori2.persiangig.com/jaghori1/ashkhas/arman.jpgسلام دوستان و خوانندکان خوب سایت جاغوری یک

حقیر شما محمدشاه آرمان هستم دستیار ریس مجلس نمایندگان افغانستان. از این به بعد سعی می کنم حبر های از این دست که باعث خوشحالی شما عزیز هم وطن بشود در این سایت به شما دوستان شریک بسازم .
چندی قبل ریس کمپنی مخابراتی mtnباالحاج عبدالروف ابراهیمی ریس مجلس نمایندگان ملاقات داشت که در پیرامون این مجلس این جانب مشکلات عدم دسترسی ولسوالی های متذکره را به خدمات مخابراتی درنقاط دور دست از مرکز ولسوالیها مطرح کردم. و درخواستی های را ازجانب مردم در این جلسه با تائید ریس مجلس نمایندگان خدمت انها تقدیم نمودم .

اقای حسن جابر ریس عمومی کمپنی .mtn. وعده قطعی در راستای حل مشکل داد. امروز ازجانب کمپنی امیل اطمنانیه را دریافت کردم که بزود ترین وقت یک انتن را بسریال نمبرgzn055 درکوه شاه ابراهیم در برجگی ناهور اماده فعالیت میکند. و پایه دومی رادرولسوالی جاغوری درکوه نوده المیتو بسریال نمبرgzn056برای هم وطنانم فعال خواهدنمود.

البته کارسروی و قرار دادش تکمیل شده و منتظرگرم شدن هوا می باشد. از دوستان خواهشمندم که برای ساکنین ان محل اطمنان دهد.

قابل یاداوری است که درخواستی های قریه جات پشی و شیرداغ ولسوالی مالستان ؛چهل باغتوی وقی، چهل باغتوی پشی سیا زمین وجودری زیرپروسیس کارسروی قراردارد که بعد از دوماه کمپنیmtn وعده شروع کارش راداده است ، با نصب این انتن ها امیدوارم که مشلات خدمات مخابراتی دراین سه ولسوالی تاجای حل گردد.

 

3,552بازدید

۳ دیدگاه »

 1. علی شفیعی حوت ۱۲, ۱۳۹۱ در ۸:۱۹ ق.ظ -

  برادرعزیزشماخیلی لطف کردین اگرمحبت کنیدبجای این کارهابه ولایت شدن جاغوری تلاش کنیدجهان سپاس

 2. Mehdi حوت ۱۳, ۱۳۹۱ در ۲:۲۳ ب.ظ -

  Salaam ba hame qawma, paye telefon kohe Nawde dar Almitoo ra ke shoma azesh naweshtan, ta jai ke man khabar daram karesh takmil shoda.

 3. مصطفی کریمی ثور ۱۳, ۱۳۹۲ در ۵:۵۰ ق.ظ -

  سلام دوست عزیز!
  من از ناهور قریه برجگی هستم!
  تقریبا یک هفته ای میشود که از منطقه ام به کابل آمده ام و کار پایه تلیفون تمام شده است ولی شروع به فعالیت نکرده است البته دو قسمت کلیدی آن نیز وصل نشده است از جمله مایکروویو و رادیو. لطف کرده آن را تعقیب نمایید تا مردم آنجا با جهان خارج از انجا ارتباط برقرار کنن سپاس فراوان.
  یک حرف دوستانه با آقای شفیعی هم داشتم که این کارها از دست من و شما خارج است کسی که خدمت کاراست را رها میکنیم وبه کسی که بارها و بارها من وشما نیز گپ داده (جناب محقق وخلیلی)است را تعقیب میکنیم.البته چاره ای هم نیز نداریم چون کسی جز اینها در راس دولت نیستن و بدون آنها مردم من وشما را میگویند بی کس و کار!
  حرف و جگر خونی زیاد دارم از چه بگویم……