ناپدید شدن یک موتر با موتروان آن ، در مسیر قره باغ جاغوری

مدبریت ۱۰:۵۹ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش

سلام دوستان

مردم جاغوری باری دیگر در مسیر جاغوری قره باغ خساره مند گردیدند . تا هفته گذشته مسیر شاه راه جاغوری قره باغ از سوی شورشیان مسلح مسدود بود اما هفته قبل این مسیر به روی مردم باز شده و همه تردد از این مسیر صورت می گرفت .

روز سه شنبه مورخه ۲۸/۴/۱۳۹۰  یک موتر خورد از غزنی به طرف جاغوری در حرکت بوده و در مسیر راه چند نفر مسلح موتر را متوقف نموده  ، مسافران را از موتر پیاده  نموده  موتر و موتروان را همراه خود می برد.  راننده آن به  اسم غلام سخی  از مردم بیک خدایداد ولسوالی جاغوری می باشد .

این حادثه را در همان روز سه شنبه شنیدم برای تاید این خبر در همان لحظه به نمایندگی های مرکز سنگماشه رفتم اما هر دو نمایندگی  از این حادثه اظهار بی اطلاعی کردند . آنها گفتند شاید از کدام نمایندگی دیگر باشد .

در جستجو این حادثه بودم که  امروز شماره نمایندگی غجور را  بدست  آوردم.  به آن نمایندگی زنگ زدم  نماینده بازار غجور ایشان گفتند : متاسفانه این حادثه سه روز قبل در منطقه دشت قره باغ صورت گرفته و تا حالا از موتر و موتروان خبری نیست .

آقای عبدالحسین طوفان نماینده نمایندگی  بازار غجور ولسوالی جاغوری ، طی تماس تلیفونی که با آنها داشتم  گفتند : ما برای پیگیری این قضیه  به غزنی رفته ایم اما تا حالا هیچ نوع اطلاع متاسفانه در دست رس ما قرار نگرفته است . 

آقای طوفان نماینده نمایندگی تراسپورتی بازارغجور به سایت جاغوری یک گفت : بقیه  مسافرین این موتر سالم به جاغوری رسیده اند صرف موتر و موتر وان را افراد مسلح  با خود برده است .

خبر دیگر اینکه :

افت شرکت های مخابراتی در جاغوری

از چندی به این سو شرکت مخابراتی روشن که بشتر مردم جاغوری از سیم کارت های این شرکت استفاده می کنند  در این اواخر دچار مشکل شده است .

ازدیروزپنجشنبه تا امروز جمعه مورخه ۳۱/۴/۱۳۹۰  نیز در جاغوری تماس های داخلی بسیار به سختی برقرار می شد یک دقیقه آنتن ها فعلا است  و تلیفون ها کار می کند و ده دقیقه دیگر خراب است . تا حالا مشکل به همین شکل ادامه دارد . و اگر تماس برقرار شود  از کیفیت خوبی برخوردار نیست تماس ها بعد از شماره گیر های  بسیار به سختی بر قرار می گردد.

تا گزارش بعد التماس دعا

مومن زاده مرکز جاغوری

+;نوشته شده در ;جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت;۱۰:۵۹ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

725بازدید

کامنت بسته شده است.