نباید چراغ اطلاع رسانی مومین زاده در جاغوری خاموش می شد

۵:۴۸ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
نباید چراغ اطلاع رسانی مومین زاده در جاغوری خاموش می شد

از هر دوی شما سروران سپاسScreenshot_۲۰۱۸۱۱۰۲-۰۸۵۰۰۳_1

ابتدا وظیفه خود می دانم از دوست وهمکار عزیزم جناب مومن زاده عزیز ، به دلیل همکاری صادقانه شان با سایت جاغوری یک ، سپاس قدر دانی نمایم .

مومن زاده در این سالها بدون چشم داشتی ، یک همکار افتخاری بود ، صادقانه تلاش نمود . به دلیل اینکه گذارش هایش طبق میل بعضی زور مندان نبود گاهی برایش گران تمام می شد ،مورد ازار واذیت قرار می گرفت . با انهم دست از خدمت  واطلاع رسانی بر نداشت ، در این مدت همه هموطنان دور از وطن با جسم خسته از کار ، گذارش های مومن زاده ازان دیار بود که خستگی را از تنش بیرون می کرد .

در این کشور نفرین شده اخرین انسانها نیز تاب نیاورده راهای بقا را بر نابودی  ترجیح داده ، راهی دیار غربت شود .

بی انصافی وقتی نام از اطلاع رسانی وجاغوری می بریم از حبیب میرزایی نام نبریم . میرزایی زحمات فراوان کشید . سروری هم برای مدتی همکاری داشت ، جناب مومن زاده عزیز سنگ تمام گذاشت .

ما ضمن سپاس از زحمات ان همکاران گرامی ، از دوستان که مایل است با سایت جاغوری یک همکاری نماید دعوت مینمایم تا لطفا از نظرات در سایت و ایمیل موجود در سایت اعلام امادگی نمایند ، بقول دوست عزیز ما جناب اقای صادقی راه مومن زاده عزیز هم ادامه پیدا کند .FB_IMG_1541137693494

در ثانی : از دوست با درک ودرد با احساس خود جناب اقای صادقی عزیز سپاس گذارم ، فرهنگ سپاس گذاری در انسان های بزرگ می توان دید ، در جاغوری هزاران تحصیل کرده ودکتر فرهنگی تشریف دارد چرا فقط برادر محترم جناب اقای صادقی عزیز ، این زحمات ها را  بیبیند ، از ان تشکر کند .  فرهنگی های که ، نفعش در این مدت حتی به خودش هم نرسیده است تا چه رسد به مردم  ، درکش هم ازجیبش هم فراتر نرفته ، ان قدر ضعیف النفس است بجای تقدیر از زحمات چون مومن زاده ، همیشه القاب مثل دکتر گفتن را ازدهن افرادی ، در امروزش گیر مانده  وفردا را برایش می فروشد ،گدای می کند . تقدیر از جناب  مومن زاده وجناب اقای صادقی تقدیر از شخص نیست بلکه تقدیر از یک فرهنگ نیک ورویه نیک است رویه که بر اثر چشم هم چشمی حسادت در جامعه اثری ازان نیست .

مدیریت جاغوری یک : عزیزالله رحیمی

نباید چراغ اطلاع رسانی مومین زاده در جاغوری خاموش می شد
———————–
مومین زاده اولین جوانی بود که سایت جاغوری یک را راه اندازی کرده بود وبیش از هزاران مشتاق وطن را مهمان سایت خود نموده بود ودر سردی وگرمی از هرگوشه ای جاغوری خبر گزارش می داد با توجه به نت ضعیف منطقه درفکر نت پر سرعت بود ومن دران زمان که دست به چنین کار داشتم پشنهاد خرید نت ازدبی وکانادا را داشتم که متاسفانه بعلت گرانی ان به نتیجه نرسید این کار مومین زاده را واردار نمود که دراندیشه ای راه اندازی شبکه ای تلویزیونی بوده ودراین مسیر مدتی جهت مجوز در کابل سپری نموده وسرنجام به موفق به اخذ ان نگردید وتوانست رادیو(موج اف ام) را بنام پیام جوان راه اندازی نمود ودربعد فرهنگی ورسانه ای به خدمت خود ادامه داده بود کار مومین زاده ازان جهت ارزشمند بود که بدون کمک دیگران کل زحمات را به تنهایی به دوش کشیده ونقش معلوماتی وفرهنگی برای مردم جاغوری ایفا می نمود اما همین جوان نخبه ناگهانی وطن را بدرود گفته وبه کشور کانادا پناهند شد ه که خیلی متاثیر شدم به این فکر فرو رفتم که کدام جوان می تواند جای مومین زاده را پر نماید؟ گرچند برای شخص خودش کار نیکو بوده اما برای جاغوری یک ضایعه ای فرهنگی به حساب می اید .
جناب مومین زاده ازبابت فعالیت های فرهنگی ورسانه ای ات تشکر وقدر دانی میشود هرجا باشی شاد باشید عزیز!

صادقی

 

836بازدید

کامنت بسته شده است.