نشست با شاه دزد

۱:۵۵ ب.ظ ۲
نشست با شاه دزد

TAlbanکامران قمندان طالبان در قرباغ است بسیاری از نا امنی ها و آدم ربایی ها در قلمرو وی انجام میشود. وی از مردم جاغوری و مالستان خواسته است تا درباره تامین امنیت راه قرباغ جلسه امروز دایر گردد. بنا است بیست نفر از دو ولسوالی جاغوری و مالستان امروز در این نشست شرکت کنند.
قبلا طالبان گفته بود که هزاره ها با دادن پول اسبرش را آزاد میکند و با طالب اینگونه رفتار کردن نادرست است و این کار باعث میشود طمع برخی از طتلبا و دزدان زیاد شود و در نتیجه ناامنی بیشتر گردد.

1,908بازدید

۲ دیدگاه »

  1. سیدحبیب الله سنبله ۲۳, ۱۳۹۴ در ۸:۲۴ ق.ظ -

    اگرمردم جاغوری همگی مسلح شوند و تحت رهبری یک متخصص امور جنگی دارای تحصیلات عالی حرکت کنند نه داعش ونه طالبان ونه هیچ سگ دیگری امنیت مردم جاغوری را در هیچ جای افغانستان مختل ساخته نمیتواند. وقتی کسی زور نداشته باشد کسی از او نمیترسد وقتی نترسید هرکاری بخواهد میکند. امنیت ما (جاغوری ) از لوله تفنگ میبراید – زیرا به عقیده آنان ما کافریم و کشتن ما برای آنها ثواب دارد – پس باید چه کرد ؟ بجز راه دفاع مسلحانه هیچ راهی هیچ راهی هرچه زود تر که ممکن باشد باید تمام مردم هزاره جات باید تا دندان م ازسلح شود وبا تکیه اراده پرودرگاراز خود و ناموس خود دفاع کنند ورنه طالب و داعشی ها چشم به ناموس هزاره جات دوخته فکر تان باشد این شوخی نیست این یگ امر جدی و خیلی جدی است کالای جان تانرا فروخته اسلحه و مهمات بخرید یک شخص که دارای تحصیلات عالی نظامی باشد انتخاب نه بلکه انتصاب کنید واز اوامر او پیروی کنید ومردانه وار و باخاطر جمع از مال جان و ناموس تان دفاع مشروع بدانید که خدا با شماست و هیچ قدرتی توان مقابله با شما را ندارد آخر از برای خدا هزاره جات کم از کم ۵۰۰۰۰۰ جوان جنګجو دارد اګر ۵۰۰۰۰۰ جوان مسلح ګردد هیچ نیروئی توان مقابله را ندارد اسلحه و مهمات را با مذاکرات سری از دوستم بدست آورده میتوانیم.
    خواهشمندم بعد از مطالعه دیلیت کنید

  2. روزانه نگار میزان ۲۹, ۱۳۹۴ در ۲:۲۶ ب.ظ -

    سپاس فراوان از این که اطلاعات را همگانی می سازی، اما در قسمت نگارش درست و منسجم و تحلیل بیشتر اگر لطف کنید، بهتر خواهد شد.