نظام چنگلیزم

مدبریت ۳:۳۴ ب.ظ ۱

از کودک مان گرفته تا کهن سال ترین فرد این وطن را به دام مرگ صحرایی میکشاند با رکبار و گلوله ی تفنگ حکم دادگاه جنگل را تطبیق میکند تا این جرم است که مردم افغانستان یوغ استبداد بی گانگان را به گردن خود نگرند. آیا گناه این وطن همین است که شما را در دامان خود جای داده تا لانه ی ترور بسازید . با فساد ، جنگ ، خشونت ، مواد مخدر و انفجار مردم را بسزای اعمال شان برسانید .

برادران ناراضی آقای کرزی یکبار دیگر نارضایتی شان را از خداوند که چرا زنان را بعنوان انسان آفریده با کشتن بی رحمانه ی یک زن مظلوم اعلان کردند اما نفهمیدن که حکم دادگاه صحرانشینی درانتظار جامعه جهانی در واقع اعلام مبارزه در برابر اعتقادات مردم است و تعیین کردند که مردم این عمل انجام شده گلایه نداشته باشند زیرا با سرشت جالت میتوان به ما قبل تاریخ برگشت و با سوختاندن مکاتب (دخترانه ) و سم پاشی بروی دختران مکاتب ، و مسموم ساختن آنان ، جاری نمودن احکام شریعت ملا عمری با سنگ باران و تیر باران زنان باید آشکارا اذعان نمود که نوع زنده بگور کردن زنان به شکل مدرن آن فقط زمان تغییر کرده است .

والا اندیشه ی ابوسفیانی بر جای خود میخکوب است .

آقای رئیس جمهور فکر اساسی به حال این برادران ناراضی ات بکن ، اگر برادرانت از تو و باداران خارجی ات ناراضی اند حداقل ترا بردارند و دربیابانت طعمه ی گرگ کنند و بجان مردم افغانستان گرگ نشوند زیرا این مردم تحدید و زجر گرگ های کشمیر را خیلی دیده اند .

به این برادرانت بگو ، تا تکرار خشونت مشکل این وطن حل نخواهد شد دست از قتل و غارت و چپاول بردارید و چهره ی تاریخ را دیگر سیاه وننگین نسازید شما را روزی مرگ با خود خواهد برد اما تاریخ برای نسل های دیگر باقی میماند .

زندگی در این کرده خاکی انسانها را بسوی مرگ میبرد و هر زنده ی روز خواهند مرد و از هستی به نیستی تبدیل خواهند شد مرگ که جایگاهش در ادوار طبیعت قرار دارد . افغانستان سر زمین که مرگ های طبیعی هم از آن مترسد تا مبادا یکروز مرگ نیز در این گودال قتلگاه قربانی انفجار های مدهیش شود .

در افغانستان انسان ها همه مرگ اند و همه را در کام خود میبلغد ، سالهاست که در هر وجب این خاک شبگردان بی رحم تازیانه بدست و در دست دیگر شمشیر جلادان نمرود ، و جماعت نیز چون فرعونیان تاریخ هیزم در بیابان انباشته و درصف صیادان انسان کش ، بهم پیوسته اند تا برده گان و اسیران قبیله های دور را بسوی مرگ فرا بخواند

دشت و گوه و صحرا و خانه های مردم ذلت کشیده ی این وادی را جایگاه برای قربانی نسل های انسان بسازند و خود چون نوکران و مزدوران خون آشام برای بیگانگان در بقای خریت زندگی کنند راستی گناه این خاک چیست و مردم که در این وطن زندگی می کنند چه گناهی کرده اند . ؟

به یعقین که لاشخوران دیوانه بیگانگی این وطن و بلند پروازیهای درمنشانه و دهشت افکنی ، انتحار ، قتل وکشتار مرم بی گناه افغانستان و تخریب زیر بناهای این خانه متزلزل به دالر و دینار چسپیدند و با استفاده از نام دین و مذهب با یونیفورم شریعت ( لنگی و ریش ) به تباهی این وطن پرداخته و با تمام وحشی گری و ….

ن. پارسا کابل

+;نوشته شده در ;پنجشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۱ساعت;۱۵:۳۴ توسط;پارسا; |;

1,018بازدید

یک دیدگاه »

  1. دوران اسد ۶, ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۳ ب.ظ -

    جمعه ۶ مرداد۱۳۹۱ ساعت: ۲۳:۳

    برادر پارسا درد و احساس تان زیباست باز هم بنویس اما در نوشتن دقت نما زیرا اشتباهات زیادی دارد.