هزاره‌کُشی را متوقف کنید!

عزیزالله جاغوری ۱۲:۱۶ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
هزاره‌کُشی را متوقف کنید!

هزاره‌کُشی را متوقف کنید!FB_IMG_1556884373977
_______
شعبان رحیمی؛ تازه‌داماد بود، او مدت چهار سال را در ایران و در دیار غربت کارگری کرده بود، شعبان رحیمی بعد از بازگشت از مهاجرت، جمعه قبلی (۱۳۹۸/۰۲/۰۶) جشن عروسی داشت، هنوز حنای دست او خشک نشده بود که روز پنجشنبه (۱۴۹۸/۰۲/۱۲)، طالبان تروریست او را همراه با چند مسافر دیگر، در قره‌باغ، تیرباران کردند.

این در حالیست که اشرف‌غنی، این تبارگرای فاشیست، تصمیم دارد ۱۷۵ نفر از طالبان جنایتکار، خونخوار و آدم‌کش را به بهانه‌ی ماه رمضان از زندان‌ها آزاد کند.

#نوت: دکتر محسن رحیمی؛ برادر کوچکتر شعبان رحیمی نیز در تظاهرات دوم اسد جنبش روشنایی به شهادت رسیده بود.

نسیم جعفری

روایتی تلخی که تمام استخوان هایم را خاکستر کرد،یکی از دوستانم برایم قصه میکند میگه از مسافرینی که در دشت قره باغ ولایت غزنی توسط خونخواران قرن به رگبار بسته شدند یکی بنام بومان علی همرای دخترش یکجا بوده وحشی های قرن با بی رحمی و دد صفتی بومان علی را در پیش چشمان دخترش به رگبار بسته در وقت بریده شدن نفس پدر ،دختر بیچاره اش پدر را در بین خون غوطه ور میدیده و کاری از دستش ساخته نبوده، میگه دختر از بالای زخم های پدر با دستان خود گرفته بوده که شاید خونریزی اش بند بیاید این همه وحشی گری و بی رحمی در کجا است ؟؟؟ حتی حیوانی حاضر نیست به یک هم نوع خود این قدر ظلم روا بدارد. خدایا از این همه وحشی گری ها دارم تکه تکه می شوم، کجاست تیکه داران قومی ؟ چرا از حکومت سوال نمی کنند که بخاطر چه همیشه ملت بی دفاع ما قربانی صلح بی کیفیت و حکومت داری بی کفایت می گردند ،آخر به کدام جرم؟؟ و چرا این قدر بی رحمانه و وحشی گرایانه؟ چرا؟؟؟؟

69بازدید

کامنت بسته شده است.