««همسفر با رمضان»»

مصطفی خرمی ۵:۱۱ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
««همسفر با رمضان»»

 

««همسفر با رمضان»»

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا، ماه عبادت و خودسازی و ماه عبودیت و بندگی بر همه ای بندگان خالص خدا مبارکباد.

بار دیگر توفیق الهی مرا یار شد که «همسفر رمضان المبارک» گردیده و در آستانه فرا رسیدن «ماه مهمانی خدا» وارد شهر کویته شوم. بر خلاف دفعات پیشین، این بار قرار است مدتی بیشتری ساکن این شهر گردیده و در مدرسه جامعه امام صادق(ع) و توابع آن، مشغول تدریس و خدمت باشم. روز پنجشبه پس از ملاقات با مدیر محترم جامعه جناب استاد اسدی، قرار شد که شب شنبه در جلسه مشورتی مدیر با طلاب محترم این مدرسه شرکت نموده و برنامه های درسی خودم را برای طلاب تشریح نمایم.11406409_1592806777652659_3310849661744556884_n

امشب، شب شنبه در آستانه حلول ماه مبارک، در این جلسه مشورتی شرکت نموده و پس از سخنان استاد بزرگوار جناب آقای اسدی، حدود بیست دقیقه برای طلاب محترم صحبت نمودم و توضیح دادم که بنده قرار است درس های جنبی ضروری را  برای ایشان تدریس نمایم؛ درس های که تدریس آنها پیشتر از آن در مدرسه، سابقه نداشته است. درسهای که با توجه به نیاز زمان و  جامعه، فراگیری آنها برای طلاب بسیار مهم و حیاتی می نماید؛ زیرا طلاب با کسب این مهارت ها، میتوانند توانایی ها و توانمندی های بیشتری در عرصه های تبلیغ، تدریس و سخنرانی به دست آوردند.

توضیح داده شد که قرار است یک برنامه کوتاه مدت در ماه مبارک رمضان داشته باشیم که در آن کارگاه های آموزشی: خطابه IMG_20170526_230937و سخنرانی، آموزش زبان فارسی برای طلاب اردو زبان و نیز کارگاه آموزش نویسندگی برای طلاب فارسی زبان دایر گردد. توضیح داده شد که برنامه اصلی درس ها پس از ماه مبارک رمضان، به صورت کلاس های رسمی در درس های جنبی: تاریخ اسلام، تاریخ تشیع، تاریخ فرقه های اسلامی و… در مدرسه دایر میگردد و طلاب محترم میتوانند به فراخور توان و استعداد شان در یک یا چند درس شرکت نمایند. پرسش های طلاب در پایان برنامه، ظاهرا حاکی از استقبال ایشان همراه با نوعی دغدغه های ذهنی بود که پرسش های قناعت بخشی به ایشان داده شد.

مصطفی خرّمیIMG_20170526_230834
۶ / ۳ / ۹۶

 

656بازدید

کامنت بسته شده است.